Aktualizované! Adriana Meleková: Znásilnili ma migranti, Horely Korány, Bývalá moslimka: Adriana má pravdu, Bitka pri Viedni Zločiny „migrácie“, Prehľad správ, KINO: Bitka o Sevastopoľ

20492

Imigrant dostal za sexuální napadení holčičky podmínku. Když ji chtěl otec proti Pákistánci bránit, zastřelila ho policie. Toto se stalo kousek od našich hranic...

Teprve šestiletou dívku sexuálně napadl pákistánský migrant Tayyab M. v německém hlavním městě. Násilníka pak v záchvatu vzteku napadl otec dívky, jenž jej v době příchodu policie ohrožoval nožem. Policie otce zastřelila. Útočník pak od soudu vyfasoval 20 měsíců podmíněného trestu, píše Express.co.uk.

Zaman, matka dítěte, se po rozsudku zhroutila. “Jak je tohle možné? Ten muž by měl být po celý život zavřený na místě, odkud by tohle nemohl udělat znovu. Ten den mi zničil život,” popisovala těsně poté, co soud uvedl, že byl útok velice krátký a u činů takového charakteru je podmínka normou.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16833-imigrant-dostal-za-sexualni-napadeni-holcicky-podminku-kdyz-ji-chtel-otec-proti-pakistanci-branit-zastrelila-ho-policie-toto-se-stalo-kousek-od-nasich-hranic-.aspx

Prípad Sheila

Nie je to len jednoduchá správa medzi udalosťami dňa. Je to udalosť, ktorá je na zamyslenie a ktorá odhaľuje celkové hranice morálky slovenskej spoločnosti.

Takže oficiálne informácie:

Banská Bystrica 19. februára – Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, dnes čiastočne vyhovel žiadosti prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) a 24-ročnú Sheilu Sz. z Ružomberka vzal do väzby. Akceptoval však iba dôvody preventívnej väzby, a teda aby nemohla pokračovať v trestnej činnosti. Prokurátor navrhoval aj útekovú väzbu, čomu už sudca nevyhovel. Podal preto sťažnosť a tú podala aj samotná obvinená. V najbližších dňoch o nich rozhodne Najvyšší súd SR.

Sheila Sz. je obvinená zo zločinu výroby extrémistických materiálov v spolupáchateľstve, v súbehu s prečinom násilia proti skupine obyvateľov, prečinom hanobenia rasy a presvedčenia, ako i prečinom podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti.

Mladá žena sa mala zúčastniť na výrobe obrazovo zvukového materiálu podnecujúceho k nenávisti a násiliu proti skupine obyvateľov pre ich náboženské (islamské) vyznanie. V prípade dokázania viny jej hrozí trest od troch do šiestich rokov.

Sheila

Toľko oficiálne. Ako viete všetci, mladá podľa módy dneška „yutuberským“ spôsobom predviedla, čo si myslí o invázii do Európy, čo si myslí o cudzej politickej ideológii, v tomto prípde islame. Nielen podľa nej je islam totalitná ideológia, ktorá naozaj smeruje proti ľudským právam inej skupiny, a to priamo nás, Európanov, kresťanov alebo ateistov. Zobrala ich knihu plnú nenávisti a expresívne ju pomočila a potom spálila.

To mladá žena upozornila na zločinca. Ale čo robí systém? Ten ju nechal zavrieť.

To samé je obludnosť najhoršieh razenia. Zavrieť niekoho pre to, že zničí knihu. Keby to bola Biblia, povedzme, keby to bol nejaký židovský Talmud, to by nikoho neprekvapilo, že by židia robili cirkus, ale Korán? Kde je teraz to večné kričanie, čo nastalo po masakre v Paríži, že každý, rovnako ako plátok Charlie Hebdo, má právo na slobodu prejavu? Kde sú teraz naši liberáli?

Ale konanie čekistických kománd nie je všetko.

Bulvárny Nový čas nazval článok o tejto záležitosti „Temná minulosť Sheily„. To, že dotyčná bola v mladosti v 14 rokoch znásilnená bandou cigánov, to nazvali autori (hc, mm, fab ) temnou minulosťou? Podľa zásady vinná je obeť, nikdy nie cigánska svoloč? Nie je tám anonymným bastardom z bulváru hanba? 

Ale ešte lepšie sa zachovalo sionistické Sme. To mladú ženu obvinilo: Žena, ktorá močila na Korán, ohrozila bezpečnosť Slovenska

Takže my, ako republika, vo zväzku so svätým NATO, sa máme obávať teroristov? A trestať ľudí, ktorí ich „provokujú“???

V Sme túto kravinu napísala nejaká Lucia Krbatová. Keď tá skončí v base za chytanie strany teroristom, bude to spravodlivé. V každom prípade by som na jej mieste neobviňoval svoje rovesníčky a nestaral sa o bezpečnosť Slovenska, ale staral by som sa o svoju vlastnú bezpečnosť.

Krbatová to ale nemá zo seba, odvoláva sa na kecy známeho českého ideológa Andora Šándora, častý to ksicht v správach RTVS.

„Nechcem to porovnávať s karikatúrou Mohameda, po ktorej teroristi vykonali rituálnu popravu redaktorov časopisu, ale normálni ľudia sa takých vecí, ako urobila, vystríhajú.“

Prečo je Čech neustále v slovenskej TV a prečo sa práve ten „bojí“ o bezpečnosť Slovenska, to mi nie je celkom jasné. Ale podstatnejší je jeho názor, že vlastne aj redaktori Charlie Hebdo ohrozili bezpečnosť Francúzska a mali by byť, tí, čo prežili, zatvorení na 6 rokov do basy.

andor sandor

Ale Šandor mal už nie raz podobné reči o tom, ako treba islamskych fanatikov obchádzať po špičkách, napr toto v Pravde.

Tu naozaj končí milá debata, tu začína násilie. Násilie, ktoré vykotila Žitňanská a ktoré realizujú Kaliňákovi zamaskovaní zabijáci. To sú tí zafačovaní, čo sa hanbia ukázať svoj eštebácky ksicht. Prečo sa hanbia za službu štátu? Považujú svoju prácu sami za amorálne svinstvo? Kecy o tom, že títo zatýkajúci a eskortujúci pracujú inkognito medzi „extrémistami“ sú nezmysel. A už to, že na túto detskú osobu vyslali zamaskované elitné jednotky z nich robia smiešnych idiotov.

sheila a zabijaci

 

sheila a fizli

Ako vidíte, eštebákov sa zišlo dosť na tú malú extrémistku  Či tieto zamaskované potkany budú mať odvahu zasiahnuť aj proti zabijakom ISIS, to dosť pochybujem – to utečú ako prví a nechajú tu civilov napospas islamskému terorizmu.

Sheila má za sebou už teraz ťažký život – ale možno práve preto sa nebála a preto má pocit, že nemá čo stratiť. Urobila koniec-koncov len to, čo by mal urobiť každý z nás a bolo by rozhodnuté. Žiaľ, väčšina sa neodhodlá ani k oveľa menšej akcii. Uvidíme teda potom, keď to bude v Bratislave vyzerať ako v Paríži, čo potom budú chcieť spraviť.

Je skutočne pozoruhodné, ako dementný Žitňanskej zákon asi ešte blbší Kaliňák zhoršuje. Zatiaľ šikanovali dobráka z LSNS a teraz túto slabú Sheilu. Pritom denne sú po webe naozaj zlé želania smrti voči predsedovi vlády, prípadne voči predsedovi parlamentu a podobne. Niektorí sa opakovane vyhrážajú zabíjaním roxorovými tyčami, organizujú sa do Vasky Jugend – a tam polícia nič? Chráni ich azda naozaj členstvo Martina Dana v Bnai Brith? Majú za nervozitu v spoločnosti isť naozaj sedeiť tí najslabší, tí najnaivnejší? Je Slovensko naozaj až taká zdochnutá amorálna handra, že toto dopustí? Netreba zabúdať – to práve teraz prichádza karma a pýta sa – Kam sa vydáte? A nik sa pred ňou neschová, ani v budúcnosti. Treba sa rozhodnúť teraz. Potom bude osud už iba sekať.

21 február ————

Bulvárna podpora totalitnáho KGB správania špeciálnej polície pokračuje. Nový čas pridal „zhrozený“ informáciu, že Sheila (rodné meno Adriana) má či mala vlastne s Arabmi priateľské vzťahy, že sa dokonca učila arabsky. Podľa Nového Času tým „znova pobúrila“.

Nuž, neviem, koho tým pobúrila. Podľa masmédií zrejme pobúrite tým, že niečo odmietate, ale aj tým, že máte s niečím kontakt. Nikdy sa médiam nezavďačíte, ak sa rozhodnú vás roztrhať. A v tomto prípade je príkaz jasný – zlého extrémistu roztrhať a podporiť maskovaných policajných boľševikov.

Niekto by mal novinárikom vysvetliť, že je prirodzené, že na islamsku inváziu reaguje viac ten, čo danú kultúru pozná o niečo viac, ako bežný zaprdený malomeštiak.

Rovnako by malo byť jasné, že ak sa snažia média spraviť z tejto aféry len bežnú reakciu ženy po rozchode s priateľom, čo teda možno aj do určitej miery je, že tým len zosmiešňujú celú akciu NAKA, ako aj celý nový Žitňanskej zákon. Alebo budú teraz kukláči behať a zatvárať všetky baby, ktoré začnú nadávať na svojich bývalých priateľov a ich osratú kultúru? No tak to bude dokonalé zavŕšenie celej antifašistickej éry.

Ako výrazne nechutný pokus o diskreditáciu obvinenej mi príde v danom kontexte aj jej zobrazenie v plavkách. Predpokladám, že získali od matky povolenie, ale aj tak je to len pustý hyenizmus a snaha o vytváranie negatívnej verejnej mienky, útok na morálnu integritu oficiálne obvinenej osoby. To nie je bežný bulvár, tu sa nejedná o nejaké štetky z Markízy, ale o veci práva.

A ešte jeden citát:

Adriana vyrastala v slabších sociálnych podmienkach v bytovke, kde žijú prevažne Rómovia. Pochádza zo 6 detí. Istý čas prežila aj v nápravnom zariadení a je matkou synčeka (7), ktorého jej odobrali pre alkohol. Podľa mamy ju ako 14-ročnú znásilnila veľká skupina Rómov, tí však za to potrestaní neboli. „Nenahlásili sme to, vyhrážali sa mi smrťou, ak to poviem,“ uzavrela matka Adriany.

To sú novodobé demokratické a slobodné pomery na Slovensku. To sme dosiahli po 17. novembri 1989. Odmenou pre obeť týchto pomerov je obvinenie z extrémizmu a väzba natvrdo. Alebo pre biele deti neplatí, že sú obete pomerov, ktoré ich obklopujú? Ak systém nemá ľútosť pre biele deti, tieto nebudú mať žiadnu lútosť s predsaviteľmi týcto pomerov. Pamätáte si ešte to video, ako Caucescova sviňa kvičala, keď ju odvádzali na popravu? Len si ho znova pustite.  Ako hovoril Hrušínský: „… ať víte, do čeho dete“.

http://nadhlad.com/comment/21774

Ďaalšie linky na články

http://www.protiprud.sk/politika/2240.htm

http://www.rtps.sk/sheila-ci-adriana-dalsi-z-klincov-do-rakvy-systemovyc… 

Adriana Meleková: Znásilnili ma migranti

PRAHA, PARDUBICE, NÁMĚŠŤ, PŘÍBRAM, ZLÍN, ALE I BRATISLAVA – ZDE VŠUDE HOŘELY 20. ÚNORA KORÁNY

Česká Nezávislá TV (22. februára 2017)

2:12 21. 2. 2017 Česká a Slovenská republika

Na protest proti zatčení Adriany Melekové, která pomočila a zapálila Korán, se v pondělí v několika českých a slovenských městech událo několik většinou soukromých akcí, při kterých občané pálily knihu Korán. Dalšími argumenty k účasti na těchto akcích jsou podle zúčastněných rozmach islámského terorismu v Evropě, stavení Islámu politiky nad zákon a lidská práva a neúspěšná integrace muslimských imigrantů u našich západních sousedů. Lidé vnímají zatčením Adriany i pošlapání svobody slova a projevu. Viac na:   http://freedomeurope.eu/praha-pardubice-namest-pribram-zlin-ale-i-bratislava-zde-vsude-horely-20-unora-korany/

PRAHA, PARDUBICE, NÁMĚŚŤ, PŘÍBRAM, ZLÍN, ALE I BRATISLAVA – ZDE VŠUDE HOŘELY 20. ÚNORA KORÁNY

Celým Slovenskom dnes otriasa prípad keď mladú Slovenku ráno o druhej prepadlo policajné komando za to, že zdieľala video na sociálnych sieťach ako vyslovuje svoj názor smerom k islámu a k migrantom. Máme za to, že vyslovila svoj názor a nemala by byť za to perzekuovaná a väznená a preto žiadame jej okamžité prepustenie. K dispozícií bude aj petícia za prepustenie Adriany.

https://www.facebook.com/europefreedom

**************************************************************************

Bývalá moslimka: Adriana má pravdu!

Repríza: Bitka pri Viedni

Akcia „Setkání u plamenů“

Správa o zatknutí sa Sheily Sz. rezonuje aj u našich susedov v Čechách, kde to nazvali novodobý „hon na čarodejnice“. Ešte pred zatknutím mladej ženy vznikla akcia „Setkání u plamenů“ alebo tiež spáľme knihu nenávisti. Avšak následne, ako sa mediálne rozšírila správa o jej zatknutí a obvinení, došlo k rozšíreniu akcie, takže sa nebude konať iba v Prahe ale aj v ďalších mestách Českej republiky.

„Pálenie knihy ako také, nie je trestný čin. Založenie ohňa na vybraných miestach tiež nie je trestné. Chcela by som poprosiť všetkých rebelov, radikálov a xenofóbov, aby sa zdržali akýchkoľvek prejavov nenávisti. Naša rebélie je náš protest naše vyjadrenie a náš postoj k islamu, preto na akciu neberte vlajky (samotné vlajky boli dodatočne povolené poz. red.), odznaky a iné štátne symboly. Po dobu pálenia koránov by mal mať každý pripravenú vetu, prečo islam v našej krajine nechce. Mám pripravené úryvky z Koránu, kde je vyjadrená nenávisť k neveriacim, tak si trochu prečítame. A ešte jedna maličkosť pre rasisticky založených aktivistov. Poprosil ma Vít Hassan, či si môže urobiť fotky, tak ho nechajme fotiť,“ uvádza sa vo výzve, ktorá je podľa publikovaných informácií priebežne Facebookom mazaná.

Protestné pálenie Koránu by sa dnes malo uskutočniť na miestach, ako napríklad Olomouc, Teplice, Nymburk, Brno, Krkonoše, Zlín, Karlovy Vary, Mělník, Hradec Králové. Podľa publikovaných informácií sa ďalšie mestá lavínovite pridávajú a zrejme ich budú desiatky. Zároveň je tiež možné, že akcie budú v niektorých mestách na viacerých miestach, keďže niektoré sú označené ako súkromné akcie. (Hlavné správy)

Česká Nezávislá TV – Studio report 20. februára 2017

******************************************************
Ukameňovanie Soraye

„Kauza“ KORÁN – alebo, Stane sa aj Špeciálna prokuratúra SR promoslimskými fanatikmi?

Zadržali Slovenku, kvôli ničeniu Koránu

Bratislava 17. februára 2017 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)

V prípade dokázania viny Sheile Sz. hrozí trest od troch do šiestich rokov

Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár spolu so špeciálnym prokurátorom Dušanom Kováčikom po vyhodnotení informácií operatívneho charakteru zabezpečili v súčinnosti s Policajným zborom SR zadržanie osoby Sheila Sz., ktorá je stíhaná pre zločin výroby extrémistických materiálov.Stíhaná je od štvrtka 16. februára a v prípade dokázania viny jej hrozí trest od troch do šiestich rokov.

Obvinená Sheila Sz. bola dnes zadržaná, pretože existujú dôvody útekovej väzby a z obavy pokračovania v trestnej činnosti. O zadržanej osobe rozhodne prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry GP SR,” uviedla dnes pre TASR hovorkyňa GP SR Andrea Predajňová.

Ako ďalej priblížila hovorkyňa, obvinená z Ružomberka sa mala zúčastniť na výrobe obrazovo-zvukového materiálu podnecujúceho k nenávisti a násiliu proti skupine obyvateľov pre ich náboženské (islamské) vyznanie. “Na videu ukazuje knihu s nápisom The Quran, o ktorej opakovane tvrdí, že je to korán. Vytrháva z nej strany, hádže ich na zem (jednou zo strán si na videu utrie zadok, roztrhanú knihu pomočí) a potom ich zapáli,” objasnila hovorkyňa.

http://www.hlavnespravy.sk/zadrzali-sheilu-sz-ktora-vyrabala-extremisticke-materialy-proti-islamistom/899893

Poznámka redakcie:    Pavol Frešo a dramaturgička SND Kičinová sú stále na slobode, aj keď „zmontovali“ Pannu Máriu s hákovým krížom, a de facto vyvolávajú nenávisť voči skupine obyvateľov pre ich náboženské vyznanie.

Žije pod vyhrážkami smrťou

Bitie žien ako ich „liečba“

Dražba otrokýň uprostred dnešného Londýna

Čo by mal Západ vedieť…

;Islamisti píšu o nás

http://www.islamonline.sk/2017/01/v-krajskej-kniznici-vo-zvolene-prednasali-o-islamizacii/

Bill Warner o islame

„Prispôsobiví“ moslimovia

*****************************************************

Finančnou podporou  webu magnificat.sk  

nás pomôžete udržať a rozšírite naše spravodajstvo, aj videový obsah. Môžete tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  Ďakujeme!

Prehľad správ

Na sociálnej sieti Dana Čahojová zverejnila zápisnicu z hlasovania spolu s textom:  Zákaz hazardu neprešiel o jeden hlas. Ani nechcem vedieť jeho cenu. Som rada, že ich svet, nie je môj svet. Prosím len, aby ste si dobre zapamätali mená poslancov, ktorí pochovali petíciu 136 tisícov ľudí.Kto klame a zavádza o incidentoch vo vlakoch ?Tlačová agentúra uviedla nepresnú informáciu keď vlakovú čatu ŽSR stotožnila s hliadkami ĽSNS a zásah proti znásilneniu takto média pripísali ĽSNS. Z videozáznamu tlačovky je zrejmé, že to domotala agentúra. Podľa správy polície sa žena sťažovala, že ju obťažovala iná osoba, zľakla sa a vyhľadala vlakvedúceho, ktorý zavolal hliadku … Polícia operatívne pracuje so získaným popisom muža, ktorý sa ženy dotkol – čiže to riešia. Obeť nakoniec uviedla, že nešlo o sexuálne obťažovanie … pretože by nasledovala zdĺhavejšia procedúra na polícii, a áno nakoľko ako sama uviedla sa zľakla a zavolala hliadku tak zrejme ju páchateľ chcel len pohladkať na „dobrú noc“ …Takže si to zhrňme: 1. Incident sa stal čo potvrdila obeť aj polícia, 2. ĽSNS o tom informovala na svojej tlačovke, 3. tlačová agentúra informáciu z tlačovky domotala z čoho vyznelo, že zasiahlo ĽSNS a nie vlaková čata ŽSR, 4. následne „pravdovravné“ média obvinili ĽSNS z klamstva … teraz už ostáva len otázka či domotaná správa agentúry a obvinenie ĽSNS z klamstva „pravdovravnými“ médiami súvisia cielene alebo to je celé len „náhoda“ …A k tým kórejcom s batožinou, nechceli podávať žiadne oznámenie k „stratenej“ batožine, no pochopiteľne neoznámenie bolo v záujme polície, lebo by museli zabezpečiť tlmočníka, a aj v záujme turistov aby sa nezdržovali …A bežný ovčan Slovenska si vo večerných správach vypočuje a v titulkoch „pravdovravných“ novín prečíta, že všetko vo vlakoch je v poriadku, nikto sa nemusí báť, to len ĽSNS šíri strach, aby mohli mať svoje hliadky, aké jednoduché 😉

Marián Kotleba: V akých rukách je Slovensko

Hanba, Hanba, Hanba EU a Západu za embargo voči Sýrii – 1. toto embargo je zodpovedné za viac mŕtvych ako zabil IS (potvrdilo Kirche im Not cez Radiovaticana), 2. embargo je jednou z hlavných príčim emigrácie Sýrčanov, 3. a teraz embargo je zodpovedné za to, že sýrski lekári nemôžu poskytovať adekvátnu pomoc zraneným … 3x Hanba EU a Západu … toto je do neba volajúce ! Radiovaticana: Syrský lékař: Aleppo je jako Hirošima bez atomové bomby … syrský lékař a vyzývá západní politiky zejména ke zrušení hospodářského embarga: … „Naší prací má být záchrana života, ale embargo nám ji znemožňuje tím, že nám nezaručuje potřebné nástroje.“Informujú o tom západné média, ktoré tak radi bojujú proti propagande ? Ktoré zo slovenských „pravdovravných“ médií o tom informuje ? Nie, namiesto toho sa objavili články, ktoré sú buď vyslovenou provokáciou –  Chudobný kenský študent sa nemohol dostať z Bratislavy domov. Prezident Kiska ho do Afriky vzal svojím lietadlom, umožnil chudobnému chlapcovi z Afriky, ktorý študuje v Bratislave, navštíviť svoju rodinu. Po príchode do Kene prišlo skutočné dojatie – alebo plateným PR, keďže na Postoji je článok uvedený bez autora s titulkom hodným vodcu Severnej Kórei – Kiskov odkaz domov. Návšteva prezidenta v Keni bola triumfálna. Asi by sme mu mali konečne postaviť aj sochu keďže SVOJÍM lietadlom zachraňuje chudobných kenských študentov …Evropský parlament zřídil mezinárodní fond na financování potratů, schválil rezoluci, která odsuzuje prezidenta USA, Donalda Trumpa, za rozhodnutí, kterým odnímá federální finanční podporu organizacím praktikujícím potraty: Jde o „přímý útok na výdobytky v oblasti práv žen a dívek a krok zpět“ … Evropa chce nyní chybějící fondy pro potratový průmysl nahradit z vlastních zdrojůJe to skandální, komentuje předseda italského Hnutí pro život, Gian Luigi Gigli: “ … Politiku tzv. plánovaného rodičovství Spojené národy prosazují už dlouhý čas a velice rozhodně a přesvědčeně ji podporuje paní Clintonová, která je teď po Trumpových škrtech v nesnázích …Rusko vráti Krym Ukrajine hneď, ako USA vrátia Texas Mexiku, Lousianu Francúzsku, Aljašku a Hawai Rusku.

Ruští prankeři prý získali „skalp“ senátora McCaina!, Ruští prankeři-žertéři Vladimir Kuznecov (Vova) a Alexej Stoljarov (Lexus) jménem předsedy vlády Ukrajiny Vladimira Grojsmana „informovali“ McCaina, že ruští hackeři „mají zakázku rozlousknout soukromý server amerického senátora, a že navíc ruské úřady údajně nasměrovaly na McCaina také Lexuse a Vovu“.

Valerij V. Pjakin, 14. februára 2017

The Wall Street Journal: Rozviedka USA odmieta poskytovať informácie Trumpovi, pretože sa obávajú, že sa utajované skutočnosti dostanú k rivalom USA. V USA úspešne pokračuje polarizácia štátnych ustanovizní i populácie. Donald Trump naráža na čoraz silnejší odpor a problémy, ktorým musí čeliť. Je však otázne, dokedy sa nechá tlačiť k múru a kedy sa rozhodne ráznejšie zakročiť. Trump řádil na tiskovce jako utržený ze řetězu a rázně utnul všechny spekulace o nepřátelství k Rusku. Americká média jsou v šoku, Trump omlouval Putina i ruskou špionážní loď u amerického pobřeží!

Koncentrák naruby: V Lipsku staví zoufalí občané ploty proti imigrantům. Obyvatelé obytného komplexu v Lipsku si postavili kolem svých domovů plot proti imigrantům. Je to reakce na nové přistěhovalecké centrum, postavené v jejich blízkosti. Již za pár dní se do něj nastěhuje 300 imigrantů z arabského světa či Afriky … ovšem zase někteří obyvatelé obytného komplexu v lipské čtvrti Granau připadají jako v ghettu. Jako by se „dobrovolně“ uzavřeli před okolním světem, který se v důsledku zrůdné politiky jejich vlády mění z domova v nepřátelské území.

Rakouská policie zatkla před několika dny muže, který chodil v Hitlerově rodném městě v převleku za Hitlera. Při zatčení nekladl odpor. Když se ho ptali, jak se jmenuje, odpověděl, že Harald Hitler – a že jde do Mnichova. Na rozdíl od klauna Haralda volí Angela Merkelová svůj šatník velmi pečlivě. Nicméně i ona zřejmě zná vtip, který se kdysi vyprávěl v Německu – stejně jako u nás: „Jde táta se synem na procházku a přijdou k vysokému plotu. Syn se ptá: ‚Tatínku, kdo žije za těmi dráty?‘ A táta odpoví: ‚My, synku, my.'“Nejen pro obyvatele obytného komplexu v Lipsku, kteří si postavili na vlastní náklady kolem svým domovů plot proti imigrantům, se tento vtip stal 27 let po pádu Berlínské zdi opět realitou.

Britský poslucháč zavolal do rádia, kde vystupoval Nigel Farage: “Moslimovia veria, že Allah im dal našu krajinu. A my buď konvertujeme, alebo pôjdeme do úzadia! Prečo sme to dovolili?”,

Farage spomenul, že by ďalšia migrácia z najmä moslimských krajín mala byť zastavená. Vtedy do rádiovej relácií zavolal poslucháč menom Paul, ktorý začal poukazovať na to, že moslimovia sú už dávno vo fáze prevzatia Spojeného kráľovstva. Poslucháč prezradil, ako vstúpil do jednej z mešít z cieľom islam pochopiť, ale bol šokovaný z toho, čo od imáma počul: „Allah nám dal túto krajinu a každé koleno si pokľakne pri Allahovom mene.“ Poslucháč Paul ďalej pokračoval: „Islam je nástroj na prevzatie moci. Oni veria tomu, že Allah im dal túto krajinu. Oni si ju jednoducho podmania. Budeme mať jednu jedinú možnosť, buď konvertovať alebo ísť do úzadia. Prečo vôbec dovoľujeme, aby sa niečo takéto dialo? Toto je kolonizovanie, toto je podmaňovanie si Británie. Prečo toto lídri počas generácií vôbec dovolili?“

„V tejto krajine doslova explodovala moslimská populácia. V roku 1971 tu bolo len 70 000 moslimov, nikto netuší, koľko ich je v Británii dnes, môže ich byť aj 7 miliónov. Vieme, že dnes sa tu nachádza 2 000 mešít. Keď na trón nastupovala kráľovná, bola tu len jedna.“ Nigel Farage bol ohromený z toho, čo od poslucháča počul: „Nuž, Paul, toto sú silné slová.“ Paul však neskončil a začal navrhovať, že ak sa moslimovia neintegrujú so západnými hodnotami, malo by byť islamské náboženstvo v Spojenom kráľovstve okamžite zastavené.

Obrovský skandál ve Vídni. Unikl utajený audit sociálních dávek pro migranty, Štědrý sociální systém v Rakousku, a především v hlavním městě Vídni se pomalu stává noční můrou všech rakouských daňových poplatníků. Z jejich kapes stát vybírá rok od roku více peněz a polovinu z nich získávají cizinci, které se nedaří kontrolovat. Malým dievčatám pašeráci pichajú hormóny a ničia im organizmus, aby mohli byť bez „následkov“ znásilňované

Sestra Lucia z Fatimy bližšie k blahorečeniu

http://www.ncregister.com/blog/joseph-pronechen/sister-lucia-of-fatima-takes-step-toward-beatification

Joseph Pronechen

Blog, 14.2.2017 – Práve včas k 100. výročiu zjavení Panny Márie vo Fatime sa 13. februára uzavrela diecézna fáza procesu kanonizácie sestry Lucie, jednej z troch vizionárov vo Fatime 13. Oznámili to zo svätyne vo Fatime aj Diecéza Coimbra, kde sa proces začal 30. apríla 2008.
Tento dátum je aj 11. výročím smrti sr. Lucie. Prvá časť procesu jej kanonizácie sa začala v r. 2008, len tri roky od jej smrti, vďaka dišpenzu emeritného pápeža Benedikta XVI. (Cirkev normálne vyžaduje lehotu 5 rokov od smrti kandidáta.) Rovnaké privilégium bolo poskytnuté fatimskému pápežovi sv. Jánovi Pavlovi II. pápežom Benediktom XVI.
V oficiálnom vyhlásení svätyne jej rektor o. Carlos Cabecinhas povedal, že táto správa ho naplnila „veľkou radosťou“.
Uzavretie tohto kroku diecézneho priebehu „procesu blahorečenia a svätorečenia Božej služobnice Lucie od Ježiša sa uskutočnilo na 13. zasadnutí v Karmeli sv. Terézie v Coimbre. Oficiálny záver tvorila svätá omša vďakyvzdania a po nej koncert s Lisabonským symfonickým orchestrom a detských chórom v Regionálnom konzervatóriu v Coimbre.
Bolo to ako „príchod domov“ pre sestru Máriu Luciu od Ježiša a od Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. Žila 57 rokov ako karmelitánka. Do rehole vstúpila po mnohých rokoch života ako sestra dorotejka.
Po diecéznom procese sa dokumenty postúpia na preskúmanie na Kongregáciu pre kauzy svätých v Ríme.
„Som preto veľmi šťastná, že sa tu proces uzavrel,“ povedala sestra Angela Coelhová, vice-postulátorka kauzy sr. Lucie.
Od r. 2008 trvalo roky, kým sa vykonali potrebné práce na skompletizovaní množstva materiálov, ktoré bolo treba preskúmať.
Boli tu svedectvá 60 svedkov, týkajúce sa svätosti a heroických cnostní sr. Lucie. Bolo treba sústrediť a preskúmať všetky jej zápisky.
„Každú stranu, ktorú sr. Lucia napísala, bolo treba úzkostlivo analyzovať a to hovoríme o 10 000 listoch, ktoré sme zhromaždili a denníku s 2000 stranami, okrem toho tu bolo mnoho osobných textov,“ povedala sr. Angela Coelho, ktorá Luciu poznala.
Vysvetlila, že proces sr. Lucie trval dlho, pretože to bola „žena, ktorá žila takmer 98 rokov a korešpondovala s pápežmi od Pia XII. po sv. Jána Pavla II. aj s kardinálmi a mnohými inými. Diecézna fáza si vyžiadala prácu 30 ľudí na plný úväzok. Boli medzi nimi aj 8 historici a 18 teológovia.
Sestra Angela zostáva postulátorkou kauzy svätorečenia aj bl. Františka a bl. Hyacinty Martových. Tých blahorečil sv. Ján Pavol II. na fatimské výročie 13. mája 2000. Sestra Lucia bola na ich blahorečení prítomná.
Teraz je pochovaná so sesternicou a bratrancom v Bazilike Ružencovej Panny Márie vo fatimskej svätyni.
V súčasnosti sa pripravuje oficiálny materiál kanonizácie – positio – a ten bude odoslaný na vatikánsku Kongregáciu pre kauzy svätých. Positio je zvyčajne veľmi dlhé – je to kompilácia štúdií a správ komisií. Veľmi dôležité sú aj menej formálne kroky.
Rektor fatimskej svätyne o. Cabecin objasnil, čo je teraz potrebné:
„Vyzývam vás všetkých, aby ste sa za proces modlili, aby dospel ku koncu čo možno najrýchlejšie. Všetci si uvedomujeme dôležitosť sestry Lucie – vizionárky – ktorá žila toľko rokov. Má povesť svätosti a očakávame, že sa tento zložitý proces sa bude podporovať modlitbami, ale sme si istí, že sa všetko dobre dopadne.“

2017-02-15 19:14 GMT+01:00 Anton Selecký <magnificatslovakia@gmail.com>:
http://www.ncregister.com/blog/joseph-pronechen/sister-lucia-of-fatima-takes-step-toward-beatification

 

KINO: Bitka o Sevastopol