Podporte nás

Milí priatelia!

Už vyše 15 rokov si otvárate našu stránku Magnificat Slovakia. Za tie roky sme prešli s vami veľa udalostí, veľa zmien, veľa dôležitých momentov ako aj stavov sveta.

Snažíme sa v tomto mori zmätkov, lží a fabulácií udržať niť logických a priehľadných vysvetlení udalostí tejto doby.

V prvom rade vám veľmi ďakujeme za vašu vernosť a priazeň. Svedčí o je aj množstvo lajkov, pozretí a zotrvaní pri sledovaní na našej stránke, a to po celom svete.

Za tie roky sa naša stránka zmodernizovala, rozšírila, vďaka našim spolupracovníkom dnes môžete vidieť na magnificat.sk aj filmy z našej produkcie, preklady správ a videí, odpovedajúcich na najaktuálnejšie udalosti a javy.

Náš web počas niekoľkých období prešiel neuveriteľným bombardovaním zo strany hackerov, ktorí sa snažili našu webovú stránku zmiesť zo sveta.

Trvá to dodnes, ba sa to ešte viac zintenzívňuje. Bohu vďaka, stále existujeme.

Sme radi, že vám môžeme prinášať správy aj dnes, kedy – ako sa zdá – žijeme čas neuveriteľnej akcelerácie udalostí. Preto chceme práve teraz byť vám sprievodcom, oporou a povzbudením, ako ľudským, tak aj duchovným.

V súčasnosti, ako vidíte, spúšťame nový, praktickejší a operatívnejší dizajn portálu magnificat.sk

Možnosti sú ešte väčšie, ako predtým, ale prevádzka nášho webu je veľmi nákladná. Už sme vás prosili o podporu, ktorá nám pomáha a pomôže udržať a napĺňať náš portál všetkým, čo potrebujeme pre váš rozhľad a informovanosť.

Vrelo ďakujeme všetkým, ktorí ste nás doteraz podporili. V súčasnosti prinášame operatívne možnosti pre vás, aby ste mohli jednoducho, účelne a aj pre vás efektívne podporiť našu stránku. Je to dôležité.

Ďakujeme vám ešte raz! Sme tu pre vás! Sme s vami!

Anton Selecký

Momentálne nás môžete poslaním ľubovoľnej čiastky na náš účet v Prima Banke

IBAN: SK8131000000004030019018

Zároveň Vám ponúkame členstvo v našom Klube priateľov Magnificat.sk…

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky