Provokácie Severnej Kórey, Česká Nezávislá TV (15. februára 2017), Viktor Orbán prijme „utečencov“ zo Západu, a i.

2394

Embassy RF press service  press@rusemb.sk

Vážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.
s úctou
Veľvyslanectvo Ruskej federácie
v Slovenskej republike

Komentár informačného a tlačového odboru  Ministerstva zahraničných vecí Ruska v súvislosti so severokórejským  raketovým štartom

Považujeme severokórejské odpálenie rakety dňa 12. februára t.r. za ďalší krok, ignorujúci požiadavky príslušných rezolúcií BR OSN. Nemôže sa vnímať bez poľutovania a znepokojenia.

V tejto situácii sa obraciame na všetky zúčastnené strany, aby prejavili zdržanlivosť, ustúpili od činov,  ktoré by viedli k ďalšiemu stupňovaniu napätia.

Sme presvedčení, že neexistuje žiadna alternatíva urovnania problémov na Kórejskom polostrove, vrátane jadrového, okrem jedinej – politických a diplomatických prostriedkov. Cesta k mieru a stabilite v regióne sa rysuje v smere odmietania konfrontácie v prospech úsilia o celkové ozdravenie vojensko-politickej situácie v severovýchodnej Ázii.

http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2638694

**********************************************************
„Pedagogický úspech“ Freša a spol?

V Žiline namaľovali na kostol hákový kríž
Praktické predvedenie nenávisti a učenia o fašizme v praxi

http://www.tvnoviny.sk/domace/1858495_nieco-podobne-si-este-nikto-nedovolil-na-katedralu-v-ziline-namalovali-hakovy-kriz

Česká Nezávislá TV (15. februára 2017)

Orbán: Globalisti použijú masovú migráciu na nahradenie Európanov a “rozdrvenie vôle ľudu”

Budapešť 14. februára 2017 (HSP/BB/Foto:TASR/AP-Zsolt Szigetvary/MTI via AP, file)

Maďarský Viktor Orbán verí, že globalistický establishment nebude reagovať na svoju porážku v roku 2016 preskúmaním svojej politiky, ale tým, že ešte viac podporí vlnu masovej migrácie, ktorej úlohou bude “rozdrviť vôľu ľudu” a nahradiť existujúce európske populácie

Na archívnej snímke je maďarský premiér Viktor Orbán.
Na archívnej snímke je maďarský premiér Viktor Orbán.

 “Páni globalistických politík nehľadajú chyby v sebe” po porážkach v britskom referende o brexite a po prezidentských voľbách v USA, “ale namiesto toho obviňujú ľudí a národy”.

“Rozhodli sa, že sa nevzdajú svojej pozície, ale rozdrvia akúkoľvek vôľu ľudí, ktorí nesúhlasia s otvorenou spoločnosťou a liberalizmom. Deklarovali, že ak voľby v určitej krajine nevyhrajú ich ideologickí partneri a liberáli, potom v tejto krajine už neexistuje demokracia. Vyhlásili, že ľudia predstavujú nebezpečenstvo pre demokraciu.”

Orbán je presvedčený, že politici zaviazaní politike “žiadnych hraníc” a multikultúrnej “otvorenej spoločnosti” – odkaz na organizáciu Open Society Foundations financovanú Georgeom Sorosom, miliardárom a finančníkom, ktorého maďarské orgány považujú za zhubný vplyv – budú reagovať na obrat pri volebných urnách tým, že sa budú snažiť podkopať európskeho voliča prostredníctvom masovej migrácie.

http://www.hlavnespravy.sk/orban-globalisti-pouziju-masovu-migraciu-na-nahradenie-europanov-a-rozdrvenie-vole-ludu/897973

Orban: Maďarsko s radosťou privíta “európskych utečencov utekajúcich pred multikultúrnym západom”

Brusel 13. februára 2017 (HSP/BB/Foto:TASR/AP-Geert Vanden Wijngaert)

Maďarský premiér Viktor Orbán hovorí, že jeho krajina otvorí svoju náruč západoeurópskym migrantom

Maďarský premiér Viktor Orbán
Maďarský premiér Viktor Orbán

“Pustíme do krajiny skutočných utečencov,” povedal Orban pred jasajúcim publikom: “Nemcov, Holanďanov, Francúzov a Talianov, vydesených politikov a novinárov, ktorí tu v Maďarsku chcú nájsť Európu, o ktorú prišli vo svojej vlasti.”

Maďarský premiér vystupuje de facto ako vodca stredoeurópskych a východoeurópskych krajín, ktoré sa bránili politike otvorených hraníc Európskej únie (EÚ) a vedúcich členských krajín na západe kontinentu.

Globalistickí politici, tvrdí Orban, sa snažia “zmiesť demokraciu polemík a debát a nahradiť ju demokraciou politickej korektnosti, kde skutočná sila, rozhodnutia a vplyv nie sú v rukách zvolenej vlády, ale v rukách nevolených globálnych sietí, mediálnych guru a medzinárodných organizácií.”

http://www.hlavnespravy.sk/orban-madarsko-s-radostou-privita-europskych-utecencov-utekajucich-pred-multikulturnym-zapadom/897494

USA sa tlačia do pekla