Videokonferencia Magnificat

325

 Videokonferencia Magnificat

Milí priatelia,  uvádzame pre vás všetkých videokonferenciu, a to  online –   interaktívnymi modlitbami,  komentármi a odpoveďami na vaše otázky, prostredníctvom chatu. 

Picture 093Dnes s Robertom Dickom

pokiaľ možno denne od 20.00 do 21.00

http://goo.gl/0Z9aTl

Objaví sa vám okienko, do ktorého si vpíšete svoje meno alebo nick a kliknete na „join“.  Začíname, takže prosíme o strpenie pri prípadných nedostatkoch prenosu. 

 Milí priatelia, tieto videoemaily

alebo link : http://goo.gl/JPgdgZ    http://goo.gl/B4PHhH – môžete preposlať svojim priateľom, rodine, môžete šíriť na fórach a sociálnych sieťach. Ďakujeme.

 

Mgr. Anton  ČULEN, kandidát  politickej strany Magnificat Slovakia

na predsedu VÚC  Bratislavský kraj

Róbert DICK   kandidát politickej strany Magnificat Slovakia
na predsedu  VÚC Nitriansky kraj 

 

Click here to play video.

 

-richter-kancelaria-nestandard2Dielňa ministra Richtera nezaháľa:  Nová oznamovacia povinnosť pre rodičov! 

Rodičia budú úradu hlásiť, či sa o dieťa postarajú doma
Soňa Pacherová | 17.10.2013 13:00
Rodičov malých detí zrejme čaká nová povinnosť. Keď ich potomok dovŕši tri roky, budú musieť úradu práce oznámiť, ako sa o neho budú starať, kým nenastúpi do základnej školy.

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter v novele zákona navrhuje novú oznamovaciu povinnosť pre rodičov.

Autor: Robert Hüttner, Pravda

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/296398-rodicia-budu-uradu-hlasit-ci-sa-o-dieta-postaraju-doma/

 

NUEVOS HABITOS DE LOS MIEMBROS DEL GREMIO DE MAREANTES PARA LA SEMANA SANTAÚstavu USA napísali slobodomurári, vykríkla stenografka v Kongrese a skončila v “blázninci”

Včerajšie rokovanie amerického Kongresu bolo prerušené zvláštnou udalosťou. Stenografku Kongresu, Dianne Reidy, musela vyviesť ochranka.

kongresStenografka Dianne Reidy (na obr.) podišla z ničoho nič k mikrofónu a oznámila, že „Ústavu USA napísali slobodomurári.“ A kongresmanom adresovala výzvu: „Nemôžete slúžiť dvom pánom.“ Jej príhovor bol popretkaný citátmi z Biblie.

Podľa oficiálnych zdrojov ju okamžite previezli na psychiatrické vyšetrenie. Washington Post cituje jedného z kongresmenov, ktorý tvrdí, že Dianne je dobre známa a obľúbená stenografka. Prejav Dianne však každopádne zaujal verejnosť a na sociálnych sieťach jej vyjadrujú podporu. Povedala pravdu.

http://www.aktuality.sk/clanok/238427/ustavu-usa-napisali-slobodomurari-vykrikla-stenografka-v-kongrese-a-skoncila-v-blazninci/