Píšete nám: Tak nám (konečne) zabili Ferdinanda… (pardon, Usámu Bin Ládina)

324

Po nekonečných 10 rokoch sa americkým hrdinom konečne podarilo podľa ich správ zabiť svetového Fantomasa č. 1, Usámu Bin Ládina.  Výlučne (akože ináč) americké komando zázračne, po dlhoročnom rozbíjaní nekonečného radu afgánskych a iných ázijských pohorí a jaskýň objavilo celkom civilnú adresu, kde náš Fantomas v pohode žil.  Gratulujeme Američanom!   Len škoda,  že nestihli odfotografovať jeho mŕtvolu, a uverejniť ju, asi zo strachu, že by náhodou ožil a zasa ušiel… Pre istotu leží jeho prach na dne mora, keď mu predtým ešte určili DNA (vzorku na porovnanie zrejme starostlivo 10 rokov uchovávali v trezoroch Pentagonu).  Napokon, prečo ho nezatkli a neuniesli? A nepostavili pred súd?  To už zrejme nebolo možné. Pardon – on sa bránil a preto ho „museli“ zastreliť.  Telo „ponúkli“ Saudskej Arábii, ktorá ho – samozrejme – odmietla.

Takže – milí Američania, teraz máte zasa super dôvod robiť parádne opatrenia na „obranu sveta pred pomstou“, nebodaj zase obsadiť nejaký teroristický štát – povedzme Irán. Povedal by som, úplne geniálna príležitosť…    Anton Selecký

Správa (TV Markíza)

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/no269-ne-televizne-noviny/62492

Ale teraz už k príspevkom našich čitateľov:

Dňa 2. mája ranné správy Slovenského rozhlasu oznámili, že (už skôr?) bol zabitý Bin Ládin, ktorý má vraj na svedomí tisícky ľudí zahynutých 11. septembra 2001. Večerná STV to oznámila aj s ďalšími podrobnosťami a ukázala nejaké zábery údajne z tejto akcie. Súčasne znovu básnili, vraj Usama mal na svedomí útoky na dvojičky WTC z 11.9.2001!

Predovšetkým neviem, či bol skutočne zabitý alebo či zomrel a jeho smrť využili na propagandu. Veď tento človek bol – zrejme až do smrti – agentom CIA, veď po spomenutých útokoch bol v USA zákaz letu všetkých civilných lietadiel, no jediné lietadlo, ktorému predsa dovolili odletieť, viezlo do bezpečia rodinu Usama bin Ládina!!!
Web stránka USA http://www.letsroll911.org roky dávala nevyvrátiteľné dôkazy o tom, že dvojičky boli zhodené riadenou detonáciou, o budove č. 7 nik nepochybuje, že do nej nič nevrazilo a existujú jednoznačné dôkazy, že do Pentagonu nevrazilo žiadne lietadlo. Posledný prezident USA Obama sám sa verejne vyjadril, že tieto útoky sú vnútornou záležitosťou USA, preto začal prepúšťať cudzincov väznených na USA základni na Kube „za účelom vyšetrovania ich účasti na útokoch“! A včera večer aj on hovoril o teroristických útokoch! Toto len znovu potvrdzuje, že v USA ani on nie je slobodný človek, že nemôže konať podľa pravdy, tak, ako to on považuje za správne.
Smozrejme vzniká aj otázka, prečo s touto lžou vyšli teraz, či to súvisí s agresiou proti Líbyi alebo stále chystanou proti Iránu? Asi to skoro zistíme.
S pozdravom
Miloslav Dubec

Ako nám to teda zhodili WTC?

Boj proti terorizmu?

Dobrý deň,veľmi sa páči Vaša internetová stránka a preto by som tiež rád prispel svojou troškou informácií. Včera svetom obehla správa o zabití Usama bin Ládina, ktorý je vraj zodpovedný za útok na dvojičky v septembri 2001.
Veľa ľudí tomu verí a preto aj podporuje Američanov v boji proti údajnému terorizmu.
Prosím Vás, aby ste uverejnili video, resp. odkaz na video, ktoré vytvorili taliansky tvorcovia a ktoré jasne dokazuje, že za útokom na dvojičky nebola Al-kaida, resp. Usama bin Ládin, ale práve naopak samotné USA.

Tu je link, na video, ktoré bolo odvysielané v STV, žiaľ len v rannom magazíne a to len 3 minúty:

Tu je link na film (aj s českými titulkami), ktorý uvádza jasné dôkazy o tom, že útok nespáchali teroristi:

Tiež je dôležité uviesť, dôležitý dôkaz, ktorý objavila medzinárodná vedecká skupina v troskách WTC:

Dúfam, že uverejníte tieto dôležité informácie, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo pravdu o mylnom boji proti terorizmu.
S pozdravom   Váš čitateľ.

Prišiel čas?

Zdravím Tě Antone, tak nam zabili Ládina:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/232220-bin-ladina-strelili-do-hlavy-v-dome-kde-byl-s-rodinou.html
Světové události kulminují, odveta na sebe zřejmě nedá dlouho čekat
a podle předpovědí a proroctví za to bude spáchán atentát na
předního světového politika-prezidenta a pak už jen krok k 3.
světové válce v oblasti stř. východu a přilehlých oblastí-Pakistán,
indie
Maria pomoz, přišel čas.