Cestovná kancelária AVEMA ponúka: akciové last minute – Egypt, Turecko, Bulharsko

250
Sunny Days Palma de Mirette 4*, Egypt, Hurghada
Termín: 29.8. – 5.9.2015
Akciová cena: 281 €/osoba
all inclusiove
odlet z Bratislavy
Solídny hotelový komplex sa skladá z niekoľkých budov, má vonkajšie bazény a integrovaný detský bazén. Disponuje Spa centrom, obchodným centrom, internetovou kaviarňou, zmenárňou a konferenčnou miestnosťou, má práčovňu a lekársku službu. Poskytuje vhodné podmienky pre šnorchlovanie.
Piesočnatá pláž sa nachádza pri hoteli, slnečníky a ležadlá na nej sú zdarma, osušky za zálohu.

  

 
 
 
   
 
Oba Star 4*, Turecko, Alanya
 
Termín: 30.8. – 6.9.2015
Cena: 298 €/osoba
ultra all inclusive
odlet z Košíc
 
Zrekonštruovaný mestský hotel je iba 100 m od pláže a 2,5 km od centra Alanye. Pláž pred hotelom je udržiavaná.
Ultra all inclusive v hoteli a na pláži. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne a niektoré importované nápoje počas 24 hod., popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina (2x týždenne), káva, čaj, neskorá večera a nočný snack formou mini bufetu. Na pláži sa podávajú nealko nápoje a pivo od 10:00 do 18:00 hod.
Hotel prekvapí vkusným a moderným interiérom. Vzhľadom na svoj výborný pomer cena/ kvalita patril k najžiadanejším v sezóne 2014. Jeho vynikajúca poloha znamená pár krokov na upravenú pláž, pár krokov na krásne udržiavanú pobrežnú promenádu, ktorá Vás privedie až do centra zábavy a nákupov v Alanyi. Ak sa Vám nechce prechádzať, hneď za hotelom je pešia zóna s obchodmi, cukrárňami, možnosťami zábavy. Výhodou hotela je stravovanie ULTRA all inlusive, čo znamená širšiu ponuku jedál a nápojov počas celých 24 hodín, a tiež pohodlné využívanie niektorých služieb aj na pláži.
 
 
  
 
Kiparisite 4*, Bulharsko, Slnečné pobrežie
 
Termín: 30.8. – 6.9.2015
Cena: 314 €
polpenzia
odlet z Bratislavy a z Košíc
 
Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.
Priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
 
 
 

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kedykoľvek nás kontaktujte.

S úctou a pekný deň praje
za CK Avema
Bc. Mária Kováčová