Aktualizované – Komentujeme: Opona spadla, Hanobenie národa v priamom prenose, Kto ste, Jozef Banáš? Kam kráča svet? , Nezabúdajme na to podstatné – inváziu do Európy, KINO: Televízna spoločnosť

489
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Milí priatelia, nebudeme vás zaťažovať komplexnou situáciou okolo skladania novej slovenskej vlády. Prosíme vás o modlitbu za náš národ a našu vlasť. Ešte raz ďakujeme za odozvu na našu predvolebnú výzvu. Ukázalo sa, že Marian Kotleba skutočne vydesil hrobárov Slovenska. Modlite sa za neho, je na správnom mieste. portrét2 Podstatné informácie resp. tie, ktoré sa nedozviete inde, prinesieme.  Sme na akejsi križovatke, na ktorej ide o všetko, alebo o dlhodobý stav, z ktorého sa nebude dať vrátiť ani deň dozadu. 

Začínajú akési druhé päťdesiate roky.  A proti Cirkvi sa spúšťa taká masívna kampaň, že komunisti by sa mohli od nej učiť.  Začíname byť svedkami zastrašovania, aké v posledných 25  alebo poviem rovno 35 rokov Slovenska  nemá páru.  Chcú, aby sme zo strachu tuším aj odvolali svoje hlasovacie lístky za stranu Kotleba – ĽSNS. Jedno je potešiteľné – čierna šelma, tváriaca  sa doteraz  ako babička Boženy Nemcovej, zaškrípala zubami a zarevala, aj keď je ešte v úzadí.  Takže už každý z vás môže vedieť, „kde je sever.“  Nenechajte si vziať pokoj, milí priatelia.  To je teraz to podstatné.  Ale pamätajte si tváre a mená, ktoré dnes chrlia oheň a síru.  Aby sa už nemohli opäť zakukliť do svojich „humanistických“  a „ľudskoprávnych“ hávov.  Opona spadla. Divadlo sa skončilo. Za Boha a za národ!   Anton Selecký

Petícia za odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

http://www.peticie.com/odvolanie_prezidenta_sr_andreja_kisku

Kontaktovať autora petície

Odpovede

2016-03-10 14:37

cy64Dobrý deň, som veľmi rád, že máte taký záujem o túto petíciu. Dostávame množstvo otázok a nestíhame na všetky odpovedať, preto to všetko píšeme do jednej správy.

Prečo chceme odvolať Andreja Kisku z postu prezidenta SR?
1. Nezastáva záujmy Slovenska, ale zahraničných štátov a korporácií
2. Stretáva sa s nebezpečnými ľuďmi, ako je napr. Porošenko
3. Využíva veľmi často štátnu letku, čo stojí daňových poplatníkov už niekoľko 10 000 €
4. Neprijal Ing. Mgr. Mariána Kotlebu, čím porušil jeho ústavné práva

Pýtate sa, či je petícia ešte aktuálna. Samozrejme je a stále bude.
Ďalej sa pýtate, koľko treba podpisov pod túto petíciu. Naša justícia je nastavená tak, že neakceptuje elektronickú petíciu. Táto petícia je založená na to, aby sa ľudia dozvedeli o veciach, čo robí Andrej Kiska. Na našej stránke: www.nnsnvk.wordpress.com si môžte stiahnúť písomnú petíciu, ktorá je legitímna. 
Všetkých Vás poprosím, ak budete mať nejaké otázky, skúste ich písať na: www.nnsnvk@gmail.com tam chodíme každú chvíľu.

S pozdravom  Jozef Repka Iniciátor petície  Jozef Repka

Hanobenie národa v priamom prenose

Na toto sa u nás paragrafy zrejme nenájdu!

banas-1-300x210Kto vlastne ste, Jozef Banáš?

Milí priatelia, v posledných hodinách mnohí intenzívne šírite článok Jozefa Banáša ohľadne Volieb 2016 a Mariana Kotlebu. Prosím vás, aby ste vedeli, mne to už neposielajte, pretože Agent Lotos, resp. Ing. Jozef Banáš bol už na našej stránke identifikovaný. Na čo sa to hrá teraz, netuším, ale zrejme sa snaží vkliniť do priazne sympatizantov banskobystrického župana. Ale verte, je to len falošná „potemkinova dedina.“    Informácie na: 

 http://www.magnificat.sk/komentujeme-krestanov-levom-alebo-sme-na-prahu-mucenickej-ery/

Ako sa podvádza…

Dokumentujeme, ako tzv. „Antifa“ zavádza slovenských čitateľov.  Vytvára koláže  – tu je fotomontáž  holohlavého fašistu z cudzieho zdroja zmontovaného so slovenskou vlajkou. Účel svätí prostriedky…

esvastica-1

Link pôvodného zdroja:

http://www.lasociedadgeografica.com/blog/mitologia-y-religion/esvastica-la-cruz-que-soporta-su-propia-cruz/

 Link tzv. „Antify“:

Slovenskí neonacisti mieria do parlamentu 

perex-big_0Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) vznikla kurióznym spôsobom vo februári tohto roku. V tom čase sa Rastislav Schlosár zo Slovenskej pospolitosti stal štatutárom bývalej Strany priateľov vína, ktorá sa následne premenovala na Ľudovú stranu Naše Slovensko. Stalo sa tak po stroskotaní pokusu Mariana Kotlebu o registráciu vlastnej strany s názvom Naše Slovensko, nakoľko už strana s rovnakým názvom existuje.

Na kandidátke ĽSNS sa nachádzajú poväčšinou ľudia zo Slovenskej pospolitosti (SP), no okrem nich tu nájdeme aj zastupiteľov Autonómnych nacionalistov (AN), 

http://www.antifa.cz/content/slovenski-neonacisti-mieria-do-parlamentu

 

Vladimír Putin: Kam kráča svet

Voliči SNS varujú 

Bratislava 9. marca 2013 (HSP/Foto:TASR – Štefan Puškáš)

Voliči SNS pred blížiacim sa sobotným snemom, vyzvali členov SNS, najmä podpredsedov a predsedu Andreja Danka pred vstupom do pravicovej veľkej vládnej koalície. Občania a voliči SNS si neprajú, aby ich strana zasadla za jeden vládny stôl so skompromitovanými pravicovými stranami. Signatári výzvy varujú najmä pred spoluprácou s Bratislavskou kaviarňou (pravodoláskarmi – pozn. red.).

Výzva voličov SNS

znak-SNS4všetkým delegátom sobotného Snemu SNS, vedeniu SNS, predsedovi a podpredsedom SNS

Vážení delegáti snemu SNS, Obraciame sa na Vás ako dlhoroční voliči SNS, pretože sme znepokojení povolebným vývojom.

Výsledky volieb dopadli tak, že bez účasti SNS nie je možné vytvoriť väčšinovú vládu. Apelujeme preto na Vás, aby ste si plne uvedomili túto obrovskú zodpovednosť a neurobili fatálnu chybu.

Pre väčšinu voličov SNS je neprijateľná koalícia s extrémne skompromitovanými pravicovými stranami, ktoré hanebným spôsobom rozdali strategické podniky zahraničným investorom, vždy ostentatívne ignorovali záujmy bežných ľudí, zaviedli kultúru zisku do všetkých oblastí života, vrátane školstva a zdravotníctva.

Bratislavská kaviareň je opitá aroganciou a pýchou. Dnes a denne potvrdzuje pohŕdanie všetkým národným, spochybňuje, ba priam potiera tradičné národné a kresťanské hodnoty, vďaka ktorým slovenský národ v dejinách pretrval.

Preto Vás dôrazne žiadame, nestaňte sa štatistami v hre, ktorá nemôže skončiť dobre.

Odmietnutím rozhovorov so Sulíkom možno donútite aspoň niektoré štandardné strany, aby prehodnotili svoje rozhodnutie nerokovať s víťazom volieb.

Aj alternatíva konsenzuálnej vlády odborníkov a následné predčasné voľby ( po skončení nášho predsedníctva v Rade EÚ, teda na jar 2017), sú pre SNS a jej voličov lepšou alternatívou, než nechať sa zdiskreditovať v protinárodnej vláde nezodpovedných a nevyzretých, niektorých až patologických osobností.

Preto Vás, delegátov snemu SNS vyzývame, nateraz neprijmite účasť vo vláde, ktorá bude v konečnom dôsledku znamenať koniec národnej politiky na pôde parlamentu.

Signatári

PhDr. Lýdia Benčová, učiteľka, Šurany

Prof. Ing. Marián Tolnay CSc., vysokoškolský profesor, Bratislava

Doc. Ing.Ján Vlnka PhD., vysokoškolský profesor, Bratislava

Mgr. Ľudmila Mušková, bývalá poslankyňa, Kysucké Nové Mesto

Ing. Arch. Laura Gressnerová, PhD., vysokoškolská pracovníčka, Bratislava

Mgr. Ľudovít Števko, novinár

Celá výzva tu:   http://www.hlavnespravy.sk/volici-sns-varuju-pred-vstupom-do-pravicovej-vlady-a-pred-bratislavskou-kaviarnou/754259

Čo sa deje v Calais

https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1532678907033072/

Bavorský minister: Kresťania majú byť sebavedomí!

Hof, 29.2.2016 (kath.net/idea) 018 860 – Kresťania majú byť „nákazliví“ a sebavedome rozprávať o svojej viere. Vyzval k tomu bavorský minister financií Markus Söder (CSU). Vyjadril sa v bavorskom Hofe na luteránskom podujatí „Moja cirkev a ja“.

„My smieme hovoriť, že našu vieru považujeme za dobrú. Za ňu sa nemusíme hanbiť. … Niekedy by som sa cítil bez viery veľmi sám. Viera je pre mňa kompas a orientácia a pomáha mi nepreceňovať sa a rozlišovať dôležité od nedôležitého!“ povedal minister.

Minister Söder (49), ktorý je do r. 2014 členom Synody krajinskej luteránskej cirkvi v Bavorsku, vyzval, aby sa cirkev znova stala ľudovou. Musí ľudí oduševňovať radostnou zvesťou: „Zápal a venovanie sa viere –  to je dôležité!“

Podľa Södera cirkev bohoslužby dlho zanedbávala. Existujú síce mnohé skupiny a sociálne aktivity farností, ale bohoslužby sú nedostačujúce. Pre neho k tomu patrí dobrá kázeň a piesne, „ktorým rozumieme a ktoré poznáme“.. -zg-

OrbánArcibiskup za lepšiu ochranu kresťanských utečencov 

Berlín, 29.2.2016 (kath.net/KNA) 018 859 – Berlínsky katolícky arcibiskup Heiner Koch podporuje úsilie o lepšiu ochranu kresťanských azylantov v utečeneckých táboroch. Kresťanskí Sýrčania sa v rozhovoroch s ním žalovali na «chýbajúci rešpekt» zo strany moslimských utečencov, ako povedal Koch v pondelok v Berlíne pre Katolícku spravodajskú agentúru KNA. «Povedali mi, že sa neodvážia žiť svoju vieru, že popierajú, že sú kresťania». Títo utečenci majú strach, «že by ich pre vyznanie viery prenasledovali». «Tento vývoj mi robí starosti», zdôraznil arcibiskup.

Zdôraznil, že v rozhovoroch s politikmi a inými zodpovednými viackrát požadoval lepšiu ochranu pred diskrimináciou a násilím. Arcibiskup Koch vyzdvihol cirkevné opatrenia v tejto otázke. Napríklad Charita pripomína túto problematiku bezpečnostným silám a iným pracovníkom v táboroch.  

Cirkevné spoločenstvá a mnohí súkromníci poskytujú kresťanským utečencom aj „duchovnú domovinu“, ako zdôraznil arcibiskup. Kresťanskí utečenci sa veľmi tešia najmä peknému uvítaniu ich detí na katolíckych školách. «Úzko spolupracujeme tiež so sýrskym pravoslávnym spoločenstvom v Berlíne», povedal Koch. Biskupská konferencia nedávno vydala aj «smernice cirkevnej angažovanosti v oblasti situácie utečencov». -zg-

Strážnici v táboroch ubližujú kresťanom, ženám i deťom 

Berlín, 29.2.2016 (kath.net/idea) 018 858 – Utečenkine v Berlíne podali vážne obvinenia proti moslimským bezpečnostným silám v ich tábore v bývalých priestoroch letiska Berlín-Tempelhof. Obvinili ich, že ich verbálne ponižovali. Sýrčanka pre rozhlas Berlín-Brandenburg (rbb) povedala, že jeden pracovník jej po arabsky povedal: „Toto je väzenie a vy ste väzni a musíte robiť, čo vám povieme.“ Správca ubytovne, Michael Elias, nechcel túto výpoveď potvrdiť, ani vyvrátiť. Požiadal utečencov, aby sa v takých prípadoch obrátili priamo na vedenie.

Podľa inej ženy došlo aj k násiliu. Jej syna bezpečnostné sily hodili na zem a bez dôvodu postriekali sprejom s čiernym korením. Urobili to preto, že sa jej syn „zo zvedavosti“ prizeral ich hádke. Keďže trpí astmou, nemohol sa nadýchnuť. Ošetrenie v nemocnici mu však odmietli. Taký prípad je podľa Eliasa vraj takmer vylúčený. Povedal, že v otvorených halách existujú „bezpečnostné kamery“. Z takého útoku by sa vraj urobili okamžite zábery mobilom.

Sťažnosti na stráže aj v iných mestách

Nie je to prvý raz, že sa vyslovila kritika bezpečnostných síl v utečeneckých centrách. Berlínsky luteránsky farár Gottfried Martens 13. februára oznámil, že šiestich kresťanských utečencov ohrozovalo mnoho moslimov pre ich vieru. Keď jeden požiadal o pomoc stráže, tie im každú pomoc odmietli. Martens: „Na to sa asi 50 (!) moslimov vrhlo na 6 kresťanov, zbili ich a zranili.“ Kresťanom sa podarilo ujsť do izby. Polícia musela nasadiť policajné psy, aby situáciu zvládla.

Podobné sťažnosti prichádzajú aj z iných nemeckých miest. V ubytovni v Oberurseli pri Frankfurte v novembri 2015 štyria tureckí strážnici zmlátili do bezvedomia 31-ročného Iránca konvertitu na kresťanstvo. S poraneniami mozgu ho previezli do nemocnice.

Vláda: Situácia je dramatická

V Kolíne sa zasa ženy v tábore sťažovali, že ich strážnici obťažovali. Podľa kolínskych novín „Kölner Stadt-Anzeiger“ fotografovali a filmovali ich vo sprchách a pri kojení. Okrem toho si ženy vystriehli a prehovárali na pohlavný styk.

Poverenec spolkovej vlády pre otázky sexuálneho zneužívania detí, Johannes-Wilhelm Rörig (Berlín), žiadal 22. februára  v Berlíne, aby sa najmä deti utečencov lepšie chránili pred sexuálnym násilím v ubytovniach a povedal: „Situácia je dramatická. Páchateľmi sú bezpečnostní pracovníci, dobrovoľníci a iní obyvatelia ubytovní.“  -zg-

Les Brigandes: ANTIFA – trockistické NKVD

Kolín: ‚Katastrofa pre ženy, políciu, aj žurnalistov‘

To, že verejno-právne vysielače správy zamlčujú,

keď sa nehodia do ideológie redakcií, vie každý …“ Je to „kartel mlčania“. Príspevok Prof. Huberta Ginderta

Kolín, 29.2.2016 (kath.net/Blog Fóra nemeckých katolíkov) 018 857 – Nemecký denník z Augsburgu „Allgemeine Zeitung“ (AZ) zo 7.1.2016 píše v štyroch (!) článkoch:

„Násilie v Kolíne vyvoláva ostrú diskusiu okolo utečencov“, „Kto problémy zľahčuje, pomáha pravicovým štváčom“, „Ako prežili noc hrôzy očití svedkovia“, „Dlhé mlčanie polície“ o násilí na ženách v silvestrovskej noci v Kolíne. V Hamburgu a Stuttgarte došlo k podobným prípadom.

Michael Stifter, AZ, v článku „Kto problémy zľahčuje, pomáha pravicovým štváčom“ píše: „ … Noc násilia v Kolíne je katastrofa. Pre ženy … políciu … a pre nás žurnalistov, ktorí sme výtržnosti spočiatku nesprávne vyhodnotili … príbeh tejto silvestrovskej noci je predovšetkým príbehom potvrdených predsudkov … Posilňuje tým aj pocit mnohých občanov, že zodpovední politici od samej politickej korektnosti problémy zľahčujú … A tento prípad má ešte druhú rovinu: Mnohí ľudia sa pýtajú, prečo sa o útokoch hovorilo tak neskoro. Prečo hlásila polícia ešte na  Nový rok pokojnú silvestrovskú noc? Prečo písali toľké médiá o tom až o niekoľko dní neskôr? … Faktom je, že polícia a mnohí žurnalisti toto dianie podcenili. V tom sa teraz kochajú tí, čo sa tak radi vrhajú na ‚lživú tlač‘. Vidia sa potvrdení v tom, že médiá správy zatajujú … No po prvé -v časoch internetu si nijaké noviny ani spravodajské relácie nemôžu dovoliť takéto informácie vedome zatajovať, ak nechcú riskovať svoju vierohodnosť. A po druhé – pravicoví zjednodušovatelia vecí zabúdajú na rozhodujúci bod: na rozdiel od internetových štváčov seriózne médiá neposúvajú každú fámu nefiltrovane ďalej.“

V správe o kolínskej „noci hrôzy“ sa javia mnohé veci ako si odporujúce. Tak sa uvádzalo: „Obrovská skupina mužov – asi 1000 – masovo zaútočila na ženy pred kolínskym dómom a polícia sa zdala byť bezmocná a nedokázala pomôcť.“ Ešte na Nový rok kolínska polícia v tlačovej správe označila nočné nasadenie ako „pokojné“ … Polícia označila správu medzitým ako chybu („Dlhé mlčanie polície“ AZ 5.1.16).

Ako mohlo na základe udalostí dôjsť k takejto policajnej správe? Žurnalisti si to príliš zjednodušujú, keď kritiku oneskoreného spravodajstva paušálne označujú ako „pravičiarske štvanie“, podnecujú nálady, alebo hovoria o „zjednodušovateľoch“. Veď „pravicoví štváči“ v nových médiách možno podstatne prispeli k tomu, že aj tlač a verejno-právne médiá nakoniec predsa len o kolínskej „noci hrôzy“ informovali a prispeli k názoru, že žurnalisti „výčiny“ – v ich účinku – spočiatku nesprávne vyhodnotili.

Je pozoruhodné, keď žurnalistka a moderátorka Birgit Kelleová konštatuje, že časopisy emancipovaných ženských hnutí kolínsku „noc hrôzy“ ani nespomenuli, hoci ňou boli postihnuté ženy.  

To, že noviny a z našich daní financované verejno-právne vysielače, napriek internetu správy zamlčujú, lebo sa nehodia do ideologického obrazu sveta redakcií, vie každý, kto sa v ostatných rokoch v Berlíne alebo Stuttgarte zúčastnil pokojných demonštrácií proti potratu, alebo proti ideológii gender. V Berlíne bolo v uliciach do 6000 ľudí a v Stuttgarte do 4000 ľudí. Čo o tom AZ, napriek internetu informovali? Nič!

Bývalý nemecký minister vnútra Hans Peter Friedrich v súvislosti so spravodajstvom o kolínskom dianí hovoril o „karteli mlčania“. Patrí  teda tiež medzi „pravičiarskych štváčov“ a „zjednodušovateľov“?

Možno by mali naše médiá vo svojom spravodajstve o „obmedzenej slobode tlače“ v Poľsku, alebo Maďarsku byť zdržanlivejšie. Možno sa baviť o tom, čo je horšie – zamlčovanie správ „kartelom mlčania“, alebo „obmedzené spravodajstvo“. -zg-

KINO: Televízna spoločnosť.