Voľby do VÚC: Naši kandidáti na TA3 naživo

319

Milí priatelia,   V stredu 6. novembra 2013 o 19.50 sa koná priamy prenos na TA3 s kandidátmi na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja.  

Nášho kandidáta Mgr. Anton Čulena môžete počas tohto priameho prenosu podporiť poslaním kódu BA2 taktiež na číslo 6675

Videoemail s kandidatmi strany Magnificat Slovakia mozete preposlat svojim priatelom, rodine, mozete sirit na forach a sociálnych sietach. Dakujeme. 

Voľby VÚC Bratislavský samosprávny kraj Pod lupou hosť: Anton Čulen

TA3 NAŽIVO, 6. novembra 2013, 19.50  

VOĽBY DO VÚC Bratislavský KRAJ

za stranu Magnificat Slovakia vystupuje  Mgr. Anton Čulen:

http://www.ta3.com/live.html

14-Culen_Stránka_1

 

Rozhovor s Antonom Čulenom: Za tradičnú rodinu a kresťanské tradície

FOTO: Magnificat.sk
ZDROJ: TASR

Anton Čulen, kandidát na župana Bratislavského kraja
Anton Čulen, kandidát na župana Bratislavského kraja
pred 17 hodinami
Rozhovor
BRATISLAVA – Jedným z kandidátov na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja je aj Anton Čulen. Kandiduje za strana Magnificat Slovakia. Rodák zo Skalice, má 48 rokov, dosiahol vysokoškolské vzdelanie. Jeho politické presvedčenie má výraznú kresťanskú orientáciu. Rozhovor s A. Čulenom je súčasťou projektu, kde TASR predstavuje kandidátov vo voľbách na posty predsedov VÚC.

Aké úlohy sú pre vás najdôležitejšie pri riešení spoločenských problémov?

Za svoje hlavné ciele si kladiem vnášanie kresťanského ducha a sociálneho učenia Cirkvi do politiky a spoločnosti Slovenska ale aj EÚ. Slovenský národ má hlboké kresťanské korene a veľkú úctu k Sedembolestnej Panne Márii. Tieto hodnoty k nám priniesli pred 1150 rokmi svätý Cyril a svätý Metod. Slovákom nepriniesli iba vieru, jazyk a písmo, ale aj prvý zákonník napísaný v duchu Desatora. Aj vďaka tomuto zákonníku sme sa zaradili medzi popredné kultúrne národy Európy. Som toho názoru, že ak chce Slovenský národ prežiť aj ďalšie tisícročie, tak na týchto koreňoch, tradíciách a kultúre musí stavať aj dnes aj v budúcnosti. Vyžaduje si to nie len solidaritu, ale aj subsidiaritu, na základe ktorej sme všetci povinný vnášať do spoločenského, politického, hospodárskeho, mediálneho a kultúrneho života kresťanské hodnoty a tradície.

http://www.topky.sk/cl/1000692/1367330/Rozhovor-s-Antonom-Culenom–Za-tradicnu-rodinu-a-krestanske-tradicie