Slováci, POZOR! Politici, ak sa nazývate kresťanmi, zasiahnite, kým nie je neskoro!

413

DieťaTerčČo sa chystá v útrobách ministerstva školstva, resp. kultúry Slovenskej republiky? Aj na naše deti „rozbalia“  perverznosť?

Prednedávnom sme priniesli správu pod názvom „Bezmocní  Chorváti a ich deti“ (viď nižšie).

Vzbudzuje to údiv, že bezmocní – pretože – ako je možné, že táto katolícka krajina si nevie dať rady s  prefíkanou diverziou „kultúry smrti“ a nemorálnosti?  Kde sa stala chyba?

Chorvatsko11Chorváti majú vstúpiť do EU začiatkom júna 2013.  Keď som bol v lete 2012  v Chorvátsku, nestíhal som sa čudovať tým množstvám „fasfoodových“  Mc Donaldov, západných čerpacích staníc a podobne. Predsa toto je katolícka krajina, myslel som si, a s potenciálom  národnej hrdosti, o akej sa nám Slovákom môže len snívať.  Veď ani nie sú v Európskej Únii, čo sa to tu deje?  Keď som sa však bližšie pozrel na súčasného premiéra Zorana Milanoviča – „Zokiho“ – začalo mi byť viac vecí jasnejších. Základný  menovateľ aj s našou súčasnou vládou, a vládami viacerých krajín je  tu SOCIÁLNA DEMOKRACIA a Komunistická minulosť.  

Kto si chce s tým dať nejakú námahu, môže si to pozisťovať a porovnať.  Všetky tieto strany sú súčasťou Socialistickej internacionály, sídliacej v Bruseli, kde  mnoho súčasných mužov východoeurópskych vlád – (niekorí aj minulých) malo svoje stáže a kde štartovali svoje kariéry. Nevynímajúc politikov všetkých možných farieb – aj KDH – (česť málo výnimkám) ktorí dnes z týchto dôvodov majú zrejme „zámok na ústach“. 

chorvatsko12Teda môžeme povedať, že takým „zmäkčeným“ scenárom obsadenia východoeurópskych krajín na rozdiel od arabských krviprelievaní, je už naša príslovečná „nežnosť“ , či skôr servilnosť a kolaboranstvo.  Nádejné kádre idú na školenia, stáže, štúdium a rôzne iné posty do Bruselu.  Medzitým sa v ich domovských stranách  robí predvolebná kampaň, dobre zaplatená – akože ináč, a sľubuje sa –  len sa tak „práši.“

Po úspechu  týchto strán  naši  milí stážisti ako hotové bruselské kádre zasadnú rovno do ministerských – resp. premiérskych kresliel.   Čo si myslíte, aký „program“ budú tieto vlády napĺňať?   Národný?  Morálny?  Budú rozvíjať domácu produkciu a sebestačnosť?  NIČ takého!  Maximálne sa fňuká, že  – to Brusel…

EuroHajzel

Sú to proste nasadení janičiari, ktorí sami, akože „domáci politici“,  splnia túžby zahraničných vládcov a ponúknu im danú krajinu ako „na tácni“.  My tu nebudeme mať import  politikov – cudzincov.  Stačí že hovoria slovensky a vyrástli na Slovensku – ale majú „bruselskú výbavu“, „bruselské rozkazy“ a „bruselské platy“.

Tak tomu bolo za komunizmu, tak je to aj dnes. A nečudujme sa, že komunistickí  absolventi moskovských politických a spravodajských škôl aj dnes majú u nás neuveriteľnú moc – ktorú len viac – menej šikovne skrývajú alebo kamuflujú.  A  peniaze urobia svoje…

 

chorvatskodetiiiPoďme ale k meritu veci. Sexuálna výchova.  Naproti tomu, že Západ už dávno odhalil túto neuveriteľnú zvrátenosť, v súčasnosti sa Bruselu úspešne darí zamorovať krajiny bývalého východného bloku nemravnosťami bezprecedentne  zákernou metódou.(prinášame opäť v repríze  filmy o tejto tzv. „sexuálnej výchove“ a  hlavne „výskume“ sexuality vedcami, ktorí   by mali odvisnúť na šibenici ako v Norimberskom procese s nacistami)

A v týchto našich krajinách zrejme nikoho, ale NIKOHO ani len vo sne nenapadne pozrieť sa týmto „demokratizátorom“ a „ochrancom ľudských práv“ na prsty a všetko toto svinstvo jednoducho zaraziť. 

A toto súvisí všetko s bojom proti Bohu vo verejnom živote, proti rodine, proti morálke, proti čistote detí, a proti životu vôbec.   V Chorvátsku to začína naberať neslýchanú rýchlosť a rozmery.  Pozrime sa, ako začínal socialista , ateista a súčasný premiér Chorvátska Zoran Milanovič:     Anton Selecký

 

„,Zoki´ se uměl zařídit za všech režimů, jež zažil“.

Chorvátska stredoľavá vláda premiéra Zorana Milanoviča zložila prísahu a bola tak formálne uvedená do úradu. Nový kabinet čaká ťažká úloha vyviesť krajinu z ekonomickej krízy a úspešne zavŕšiť jej vstup do EÚ, ktorý je naplánovaný na rok 2013.    (http://m.webnoviny.sk/svet/nova-chorvatska-vlada-sa-ujala-funkci/443597-clanok.html)

ChorvátskoZoran Milanović (* 30. října 1966) je chorvatský politik, vůdce středolevé sociálně demokratické strany Chorvatska (SDP) a v současnosti předseda vlády. Do úřadu nastoupil 23. prosince 2011.V roce 1986, nastoupil na Záhřebskou univerzitu, obor soudnictví. Po vysoké škole se stal internistou u obchodního soudu, a v roce 1993 získal práci na chorvatském ministerstvu zahraničních věcí.

2003. Asistent minister zahraničních vecí pre multilaterálne záležitosti
1999. Národný koordinátor pre NATO, Ministerstvo zahraničních věcí  V roku 1998  Masters v práve Evropskej unii na flámskej univerzity v Bruseli. 1996.-1999. poradca misie Chorvátska k EÚ a NATO, Brusel.  

 O rok později, byl součásti mírové mise OSN Náhorního Karabachu.  Od vlády Ivyka Račana získal Milanović post koordinátora vstupu do NATO.   Chorvátsko sa členom NATO stalo v apríli 2009.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Zoran_Milanovi%C4%87

Z komunistu „demokrat“

chorvatskoNatoV roce 1996 byl poradcem na misi Chorvatska u Evropské unie a NATO v Bruselu.  Milanović se vrátil na ministerstvo zahraničí, a to roku 1999, na konci svého mandátu.  Zoran Milanović, kterému se všeobecně přezdívá Zoki, se uměl zařídit za všech režimů, jež zažil. Narodil se v šedesátých letech v Záhřebu do rodiny komunistického promineta. Otec Stipe vedl ekonomický institut, matka Gina učila angličtinu a němčinu v základní škole. V Záhřebu prožil mládí „rudé buržoazie“ – relativní jugoslávský blahobyt, elitní střední školu, kde se prý rád rval, a koncerty tehdy velmi populární poprockové skupiny Azra.

http://euro.e15.cz/hyde-park/profily/zoran-milanovic-chce-v-cele-koalice-kykyryky-zmenit-chorvatsko

Premiér ateista v katolíckom Chorvátsku

chorvatskoprezidentcNový chorvátsky premiér Zoran Milanović (iba druhý sociálno-demokratický premiér v novodobej chorvátskej histórii) však do kostola nešiel, čo sa stretol s kritikou katolíckeho kléru. Biskup Vlado Kosić zo Sisaku sa počas svojej kázne dokonca vyjadril , že premiér úmyselne propaguje ateizmus.

chorvatskodietaassSisacký biskup Kosić ďalej pokračoval: “Jedná sa o pokus násilnej propagácie ateizmu a anti-katolicizmu v chorvátskej spoločnosti. Mali by [premiér a niekoľko ďalších ministrov] byť v kostole spolu s veriacimi, keďže sú to aj ich politickí reprezentanti.“

Chorvátsko môže byť v mnohých aspektoch porovnávané so Slovenskom – obe krajiny získali v priebehu 2. svetovej vojny samostatnosť, ktorá však bola podmienená spoluprácou a podriadením sa štátom Osi. Obe krajiny majú istý problém vyrovnať sa s touto históriou a vybudovať si na ňu triezvy pohľad. A v neposlednom rade, v oboch krajinách si katolícka cirkev zachováva významnú mieru vplyvu.

http://obalkane.wordpress.com/2012/08/

Políciu v každej krajine má pod palcom Brusel, údajne na každom ministerstve vnútra členských štátov existuje nezávislé oddelenie, podliehajúce priamo pod EÚ.

Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej škandalózne pozadie – lobby pedofilov!

chorvatskkodetiww5. Apríl 2013 /
Zahreb 5. apríla (HSP/LNBQ/Foto: Lo sai)

Programy sexuálnej výchovy boli redigované pedofilmi

“Programy sexuálnej výchovy pre deti nedávno nariadené v Chorvátsku, a aktuálne už v mnohých krajinách podľa Kinseyho metódy, boli redigované pedofilmi” – tvrdí Judith Reisman, ktorá bola pozvaná do Chorvátska na sériu stretnutí a konfrencií v súvislosti nedávnemu uvedeniu znepokojujúcich kurzov sexuálnej výchovy.

chorvatskoJudith Reisman, bývalá poradkyňa FBI ako aj rozličných ministerstiev USA, je jednou zo svetových expertov na neslávny Kinsey Inštitút a jeho zakladateľa Alfreda Kinseyho.

Doktorka Reisman na vlastnej koži pocítila dôsledky šírenia Kinseyho teórie. Jej desaťročná dcéra bola znásilnená trinásťročným chlapcom – horlivým čitateľom Playboya.

Po tom, čo mnohí ospravedlňovali chlapca tým, že možno dievčatko so sexom súhlasilo, pretože deti sú vraj tiež “sexuálne bytosti”, ktoré túžia po sexe už od narodenia (jedna z Kinseyho teórií), Reisman začala skúmať dôsledky týchto teórií a skonštatovala, že po druhej svetovej vojne tieto teórie spôsobili doslova geometrický nárast pornografie a  pedofílie.

http://www.hlavnespravy.sk/sexualna-vychova-deti-v-chorvatsku-a-jej-skandalozne-pozadie-lobby-pedofilov/86522/

Bezmocní Chorváti a ich deti. Zvrátenosť už na základných školách požehnaná vládou!

chorvatsko1„Sexuálna výchova na základných školách“

Chorvátsko 30. januára (HSP/LNBQ/foto: Guardian.co.uk)

Chorváti čelia najmasívnejšiemu útoku proti všetkému tradičnému, dokonca horšiemu, než ním bola takmer 50-ročná juhoslovanská komunistická diktatúra. Nová, ľavicová vláda na čele s bývalým komunistom Milanovičom sa snaží udržať si voličskú základňu nielen otvorenou vojnou proti katolíckej Cirkvi, ale stavia všetky karty na radikálnu hodnotovú revolúciu, ktorá má obrátiť Chorvátsko na krajinu s legislatívou najliberálnejších krajín sveta.

http://www.hlavnespravy.sk/bezmocni-chorvati-a-ich-deti-zvratenost-uz-na-zakladnych-skolach-pozehnana-vladou/67731/

Holandský súd sa zastal pedofilného spolku

Miloslav Surgoš, Pravda | 05.04.2013 08:57

ChorvatskodetiorrAsociáciu propagujúcu legalizáciu pedofílie nemožno zakázať, ak inak neporušuje zákon. Súd v holandskom Leeuwardene zrušil rozhodnutie nižšieho orgánu, ktorý vlani označil organizáciu Martijn za protiprávnu a nariadil jej rozpustenie.

 „Hoci je činnosť asociácie v protiklade so záujmami verejného poriadku, neexistuje hrozba pre spoločnosť,“ odznelo v rozsudku. „Asociácia síce banalizuje nebezpečenstvá sexuálneho kontaktu s malými deťmi a takéto kontakty schvaľuje či dokonca vychvaľuje, no spoločnosť je dostatočne silná na to, aby sa ubránila proti neželaným prejavom alebo odsúdeniahodnému, no netrestateľnému správaniu aj bez zákazov,“ zdôvodnil súd verdikt.

Asociácia Martijn, ktorá lobuje za legalizáciu pedofílie, sa podľa súdu na verejných fórach nedopúšťa žiadneho porušenia zákona, či už slovom, alebo obrazom, a neposkytuje žiadne „tipy a triky“ pre pedofilov, ako porušovať zákon. Pedofília je v Holandsku podobne ako vo väčšine krajín trestná.

Šéf pedofilnej organizácie Martin Uittenbogaard rozhodnutie privítal. „Našťastie existujú aj múdri sudcovia,“ citovala ho agentúra AFP. Práve Uittenbogaard podal odvolanie proti vlaňajšiemu rozhodnutiu nižšieho súdu v meste Assen. Ten nariadil rozpustenie organizácie, ktorá je podľa neho „v hrubom rozpore s hodnotami holandskej spoločnosti“.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/276522-holandsky-sud-sa-zastal-pedofilneho-spolku/

 

Beda svetu pre pohoršenie! Pohoršenia síce musia prísť, ale beda človekovi, skrze ktorého pohoršenie prichádza!“    (Matúš 18. 5-7)

 

http://www.magnificat.sk/2013/01/napisali-ste-nam-tv-orol-zloduchovia-pod-plastom-vedy-a-ludskych-prav/