Slobodomurári: Každé náboženstvo je dobré!(?)

1788

NUEVOS HABITOS DE LOS MIEMBROS DEL GREMIO DE MAREANTES PARA LA SEMANA SANTA„Pre mňa je láska, česť a pravda viac ako obyčajné slová. O viere rád polemizujem…

Slobodu milujem, lebo jej vždy niet…a nadovšetko neznášam falošných ľudí, klamárov, podvodníkov, neznabohov a hoštaplerov.“  Ján Kazateľ (Blog Pravda)

3. Apríl 2013, Prečítané 397x, jankazatelNezaradené,

Na Slovensku už v roku 1769 vznikla v mojom rodnom meste Prešov prvá lóža na Slovensku. Už od stredoveku mali ” FREE MASONS” Slobodní murári veľké privilégium od Pápeža a to povolenie slobodne cestovať a stavať chrámy. V Československu k nim patrili aj Edvard Beneš,T.G. Masaryk, M.R.Štefánik, Ján Kollár, gróf Karol Pálfy, Thokoly, Forgáč, Nepomuk. Vo svete : Mocart, Puškin, Volaire, Eifel, Twain, Lessing, Fichte, Americký prezidenti : Washington, Franklin, Lincoln, Roosevelt, Buschovci … V slobodomurárstve je prvoradá práca na sebe samom. Je to dielňa myslenia a demokracie. Rozvíjať myšlienky v mimoriadne pozitívnom prostredí je základom a tajné učenia motivujú k zmene byť lepším. Taktiež princípy k potlačeniu svojho ega a emócií sú dôležitým prvkom. Humanita, rovnosť, sloboda, bratstvo a láska k bohu. Tajné rituály a symbolické obrazce, či texty nám pomáhajú sa premiestniť z každodenného života do zvláštneho stavu duševnej vyrovnanosti a otvorenosti k iným. V žiadnom prípade nepopierajú iné náboženstvá, ale naopak uznávajú náboženskú slobodu a veria, že každé náboženstvo je dobré, ktoré zmení každého z nás k lepšiemu! Slobodomurári sú tajnou organizáciou, ktorá iste mení beh dejín. Vytvárajú prosperitu skrytú v múdrostí vekov a poznania. Sú všade tam kde to majú, ale aj nemajú dovolené. Ťahajú za nitky, určujú politiku, ovládajú ekonomiku… sú všade tam, kde je to potrebné…sú neviditeľní … http://jankazatel.blog.pravda.sk/2013/04/03/slobodomurari/

iluminates

 

Tento link z blogu Pravda behom dňa záhadne zmizol.  Ján Kazateľ písal v hore uvedených textoch dosť nejasne, akoby slobodomurárov podporoval.

Podľa informácií na jeho  facebooku však zrejme nie je priateľom slobodomurárov, a do jeho blogu  v PRAVDE pravdepodobne zasiahli samotní slobodomurári, a rámci „pravidiel blogu“ príspevok stiahli, resp, zablokovali . Takže žiadne „zviditeľňovanie sa?“    Anton Selecký  16.42 hod. 4. apríla 2013

Link sa dnes opäť objavil upravený, tu je:

http://jankazatel.blog.pravda.sk/2013/04/03/slobodomurari/

Panna Mária prostredníctvom Don S.Gobbiho:  

Rubbio (Vicenza, Taliansko), 8. decembra 1988 /

Sviatok Nepoškvrneného Počatia Panny Márie

slobodomurári„Čierna šelma podobná leopardovi označuje slobodomurárstvo. Dvojrohá šelma, podobná Baránkovi, označuje slobodomurárstvo, ktoré preniká do vnútra Cirkvi, to jest cirkevné slobodomurárstvo, ktoré sa rozšírilo zvlášť medzi členmi hierarchie. Túto slobodomurársku infláciu do vnútra Cirkvi som už predpovedala vo Fatime, ked som vám oznámila, že satan prenikne až do vrcholu Cirkvi.

Auckland (Nový Zéland), 12. novembra 1985

Do Cirkvi prenikla aj nejednotnosť a rozkol, boj a antagonizmus. Sily bezbožníctva a slobodomurárstva, ktoré sa votreli do jej vnútra, dokázali narušiť jej vnútornú jednotu a zakaliť lesk jej svätosti.

Toto sú časy, ktoré som predpovedala, keď kardináli sa postavia proti kardinálom, biskupi proti biskupom, kňazi proti kňazom a stádo Kristovo budú trhať pažraví vlci, ktorí sa vkradli v podobe nevinných a mierumilovných baránkov.

Medzi nimi sú i takí, ktorí zaujímajú aj veľmi zodpovedné postavenie a prostredníctvom nich sa satanovi podarilo preniknúť až do samého vrcholu Cirkvi a tam pôsobiť.

Viac tu: http://sekty-okultizmus.meu.zoznam.sk/slobodomurarstvo-v-cirkvi/

ilumináti

8slobodomur

 

 

 

 

 

 

 

Oslava „osobnosti“ v iluminátskom filme Metropolis

iluminátiLondy

slobodomurári2

 

 

 

 

 

 

Zo záverečného ceremoniálu Londýnskych LOH 2012

Slobodomuráriobr