Proroctvo Davida Wilkersona: Začne to zemetrasením v Japonsku

1501

Milí priatelia, nedávno sme uverejnili audio-kázeň známeho amerického pastora Davida Wilkersona. Prinášame vám jeho proroctvo (1993) , ktoré sa týka vecí a udalostí súčasných, a ktoré veľmi súzvučí s dianím v týmto dňoch. Prosím, urobte si o tom úsudok…

V nie veľmi vzdialenej budúcnosti nastane v USA zemetrasenie, ake ľudstvo doteraz nezažilo. Správa o zemetrasení vyvolá obrovskú vlnu strachu a paniky.

Tomuto zemetraseniu bude predchádzať veľmi silné zemetrasenie v Japonsku.

Zemetrasenie bude na neočakávanom mieste, t.j. nie v zóne zemetrasení. Jeho intenzita bude taká, že vyvolá ešte dve následné zemetrasenia. Potom bude silné zemetrasenie na Aleutských ostrovoch, a Aljaške, ktoré takisto pritiahne následne zemetrasenia na západnom pobreží USA.

Tieto skutočnosti pritiahnu pozornosť celého sveta a správy o prevratoch, vojnách a ekonomickej kríze upadnú do úzadia. O zemetraseniach budú vedieť všetci hneď, v priebehu pár minút a budú otrasení.

Obete budú v tisíckach a škody v miliónoch dolárov. Každodenne sa vyskytnú správy o ďalších malých zemetraseniach. Tie sa stanú hlavnou príčinou ľudského strachu.

V skutočnosti sa bude kolísať celá zem. Vedci to nemôžu objasniť, bude to však silný prostriedok , ako Boh bude povolávať ľudí k spáse.

Zemetrasenia budú prebiehať nečakane , takže predvídať ich bude vlastne nemožné. Všetci budú len pozerať so strachom na to ako sa cez zemetrasenia prejaví Božia moc.

http://finalnews.ru/zemletryaseniya/david-vilkerson-emu-budet-predshestvovat-ochen-silnoe-zemletryasenie-v-yaponii-prorochestvo.html

Začína byť skutočne neskoro!

http://www.magnificat.sk/2011/01/zacina-byt-skutocne-neskoro/