Magnificat Slovakia: Výzva vláde Slovenskej republiky

223

Politická strana Magnificat Slovakia zhodnotila súčasnú situáciu ohľadne príprav a presadzovania tzv. gender-ideológie v slovenskej spoločnosti, a privítala pastiersky list slovenských biskupov zo dňa 1. decembra 2103, na ktorý sa následne spustila vlna agresívnych útokov a nenávistnej kritiky.  Tieto útoky sa rovnajú  iba časom nástupu komunizmu vo februári 1948 v bývalom Československu. Vzhľadom na vyššie uvedené sme poslali Vláde Slovenskej republiky túto výzvu:

Vyzva_1

Vyzva_2
Máme právo rozhodovať o sexuálnej výchove našich detí

Priznám sa, mala som obavy, že cirkev na Slovensku sa k pripravovanej stratégii nevyjadrí. Bála som sa, že biskupi budú ohľadom tejto témy mlčať. O to väčšia bola naša radosť, keď sme s mojím manželom na prvú adventnú nedeľu sediac v kostole a držiac naše deti v náručí počúvali, ako sa nás biskupi Slovenska zastali. Zastali sa nás rodičov, ktorí sa snažíme vychovávať naše deti v láskyplnom a usporiadanom rodinnom prostredí a vštepovať im tak veľmi dôležité morálne hodnoty. Sme rodičia, ktorým záleží na tom, čo bude našim deťom v školách predkladané. Aj napriek tomu, že nás je väčšina, obávame sa, že naše hlasy nebudú vypočuté.

 

http://svrckova.blog.sme.sk/c/344062/Mame-pravo-rozhodovat-o-sexualnej-vychove-nasich-deti.html?utm_source=sme-widget-hp&utm_medium=web&utm_campaign=blog