KTO ZNIČIL WTC – AL KÁJDA, MOSSAD, ALEBO OBAJA?

520

Generál Leonid Ivanov:

„Keď sa ma pýtajú, kto stojí za útokom z 9/11, hovorím, že nie CRU, nie FBR. Rozumiete, tu ide o globálnu silu. Je to predovšetkým hebrejská mafia rôzneho druhu, uzatvorené kluby, ktoré sa formujú v súlade s plánom “Marburg” ešte zo začiatku 20. storočia, kedy bol započatý. Tamm bolo zreteľne ukázané, že cieľom tohto plánu je prechod krajiny do rúk medzinárodných hebrejských finančníkov. Oni vystupujú ako zákazníci a komu dajú veci zrealizovať – to dnes nie je problém.

Vezmime si časté vojenské okupácie, ktorými sa zaoberá Pentagon. Sú to špecialisti vysokého rangu. Existuje tam štábna štruktúra a majú väzby na bývalých i súčasných špecialistov z rôznych štruktúr, vplyvných ľudí, ktorí sú schopní spolupracovať v ľubovoľnej sfére. V takýchto korporáciach býva zamestnaných okolo 560 tisíc ľudí. A to ide len o tých, ktorí patria k štábnym štruktúram. Dnes Američania údajne odchádzajú z Iraku, no Pentagon podpísal 30 kontraktov so súčasnými korporáciami, ktoré tam budú ochraňovať ropovody a iné objekty. Už je to uzákonené. Urobiť zmenu štábnej operácie je otázka nielen peňazí.“

http://www.ruscenter.info/index.php?name=news&op=view&id=133

http://www.liveinternet.ru/users/ginter/post110307528/

Preklad:

Hebrejský sled atentátu z 11.septembra 2001

Larry Silverstein si prenajal veže WTC 24. júla 2001. Podmienky nájomnej zmluvy boli skutočne neobvyklé. Dostal právo zrekonštruovať budovy, ak budú zničené. Hneď budovy poistil na sumu $3,55 miliárd dolárov. Poistka bola napísaná tak, že po zničení mu súd prisúdil viac, lebo boli považované za oddelené trakty.

Pán Silverstein raňajkoval každé ráno v reštaurácii Okná do sveta na najvyššom poschodí jednej z veží. Jednako sem ráno 11. septembra 2001 neprišiel. Do kancelárie neprišla ani jeho dcéra, ktorá pracovala v susednej budove komplexu, ktorá bola zničená takisto.

Frank Lowi – majiteľ realitnej kancelárie «USFIELD AMERICA». V máji roku 2001 táto firma zaplatila 127 miliónov dolárov za 99-ročnú zmluvu o prenájme na obchodné priestory pod budovami veží WTC. Plná kontrola nad priestormi by každému umožnila uskutočňovať na týchto miestach akúkoľvek činnosť bez prítomnosti akýchkoľvek iných osôb. Lowi bol členom «Brigád Golany», ktoré ničili palestínske osídlenia v čase izraelsko-arabských vojen. Lowi v budove WTC v osudný deň takisto chýbal.

Luis Eisenberg je hlava newyorskej dopravy.
Títo traja zaujímali vyššie posty v organizáciách «Antifašistická liga a Spolocná hebrejska výzva.».

Dňa 16. augusta 2009 bolo zverejnené video, na ktorom bolo 20 izraelských agentov, ktorí pracovali v kioskoch, postavených vo WTC v San Franciscu. Tieto kiosky prakticky nič nepredávajú a neprinášajú zisk. Pracujú v nich mladí ľudia semitského výzoru a so silným akcentom. Ľudia toho veku podľa zákonov Izraela musia podstupovať službu v armáde. Podobná situácia bola vo WTC. Človek, ktorý urobil toto video predpokladá, že ide o prípravu na masový útok v San Franciscu, meste známom svojím rozkladom a tolerantnosťou s tým, aby sa potom zvalila vina na Irán, ktorý ako keby prevedie tento čin v Sodome a Gomore Ameriky.

Kto uskutočnil privatizáciu štátneho komplexu WTC?

Ronald Lauder (linky nižšie). Pôsobil v rade riaditeľov komisie pre privatizáciu dovtedy štátneho komplexu WTC. Lauder je aktívny v týchto organizáciách:
– Konferencia prezidentov americko–židovských organizácií
– Hebrejský národný fond
– Celosvetový hebrejský kongres
– Antifašistická liga
– Spoločná hebrejská výzva
Lauder takisto financoval činnosť školy Mossadu v meste Cherclia, Izrael, kde sa nachádza samotné centrum Mossadu.

Kto sa staral o bezpečnosť na letiskách kde teroristi sadli na lietadlá?
Huntsleigh USA – dcérska spoločnosť ICTS International. ICTS International patrí Ezra Charelovi (zomrel v roku 2003) a ?enachemovi Atzmonovi. Obaja izraelskí Hebreji. Pod prísnym dozorom týchto spoločností údajne mohlo 19 Arabov priniesť na paluby lietadiel pištole a iný zbrojný arzenál. ICTS sa takisto zaoberala bezpečnosťou britského letiska, kde na lietadlo vysadol údajne ďalší terorista Richard Rid s bombou v topánke.

Kto bol na palube letu 11 American Airlines?
Daniel Mark Levin, izraelský Hebrej, ktorý bol členom špeciálnej brigády kommandos, ktorá sa zaoberá bojom s únoscami lietadiel a vraždami. Najprv mu stevardka Betty Ong ukázala sedadlo č. 9B, odtiaľ neskôr vyšla streľba na pasažierov a začal sa únos lietadla. Medzitým bola zmenená oficiálna verzia, že ho zastrelili, neskôr – že ho podrezali. Rozhovor stevardky s dispečermi na zemi trval 23 minút, ale komisia, ktorá vyšetrovala atentáty z 11. septembra zápis skrátila a uviedla len 4,5 minút rozhovoru, dostupných verejnosti.

Kto sa staral o bezpečnosť v samotnom WTC? Spoločnosť Kroll Assotiates, patriaca Juliusovi Krollovi.Kto dostal túto spoločnosť do WTC? Jerom Chauer. Jeromova matka, Roza Muskatin Chauer je čestnou dekankou Inštitútu Izrael a čestnou prezidentkou new-yorkskej pobočky Chadassy, organizácie dcér Sionu.

Izraelci ohlasovali útoky vopred
Izraelská spravodajská spoločnosť Odigo priznala, že dvaja z jej spolupracovníkov dostali SMS správy, ktoré ich upozorňovali na útoky dve hodiny predtým ako prvé lietadlo narazilo do veže WTC. («Odigo says workers were warned of attack», Haaretz. 26.09.2001). Odigo má okrem iného a jednu z tak užitočných skužieb, ako je odovzdávanie správ na základe slovného kľúča, založenom na národnosti. Napríklad „izraelská“. Pravdepodobnosť, že aj iní Izraelčania obdržali takú istú správu, existuje.
V tomto zmysle je osobitne zaujímavý fakt, že zo 4000 Hebrejských zamestnancov WTC v tento deň nezomrel ani jeden. Jediným Izraelitom, ktorý utrpel na atentátoch, bol Daniel Mark Levin na lete č. 11. Kancelárie Odiga sa nachádzajú v New Yorku a v Cherclii v Izraeli. V Cherclii sa takisto nachádza vrchné velenie Mossadu.

ZIM, izraelská spoločnosť, zaoberajúca sa dopravou, kúpila svoju kanceláriu vo WTC len niekoľko dní pred 11. septembrom, prerušiac svoju nájomnú zmluvu. 49% spoločnosti patrí izraelskej vláde. Prenájom sa mal skončiť koncom roka 2001 a prerušením zmluvy predčasne spoločnosť stratila 50 000 USD. Po atentátoch bol odstránený z prípadu agent FBI Michael Dick, ktorý spozoroval podozrivé správanie tejto firmy. Konkrétne Michaelom Čertoffym, šéfom oddelenia boja so zločinom Ministerstva spravodlivosti USA.

Dňa 11. septembra 2001 obyvatelia New Jersey spozorovali požiar, a to ihneď potom, ako sa prvé z lietadiel zarylo do veže WTC. Jedna rodina, ktorá používala ďalekohľad a pozerala na požiar vo veži, uvidela bielu dodávku, v ktorej sa nachádzali traja mladí ľudia. Snímali udalosti na video. Zarazilo ich, že na ich tvárach bol radostný výraz. Zapísali si číslo auta a oznámili to na polícii. O niekoľko hodín dodávku zadržali a nachádzalo sa v ňom 5 ľudí. Všetko občania Izraela.

Ich mená sú Sivan a Paul Kurzberg, Aron Shmuel, Oded Ellner a Omer Marmari. Ako povedali sami, pricestovali do Ameriky na prázdniny a robili tam nejakú prácu s nákladnými autami. Po návrate do Izraela vystúpili v talkšou, kde povedali, že išli do USA, aby „zdokumentovali túto udalosť“. Agent CRU Robert Baer potvrdil, že ich kamery boli nastavené do nárazu prvého lietadla. Dodávka, ako sa ukázalo, patrila spoločnosti Urban Moving. Majiteľom je Dominik Suter, občan Izraela, ktorý po útokoch 11.9. utekal späť do vlasti. Utekal tak rýchlo, že v kancelárii ponechával všetko, čo v nej bolo, ani ju nemal čas vypratať.

Vyšetrovanie atentátov v rukách Hebrejov – od začiatku

Alvin Chellerstein – sudca z New Yorku, ktorý vyšetroval záležitosti leteckej spoločnosti, zatiahnutých do útokov a takisto proti ICTS International a majiteľom WTC.

Michael Mukasi – hebrejský sudca, vedúci pojednávanie medzi Larry Silversteinom a poistnými spoločnosťami. Prisúdil Silversteinovi 4,55 miliárd USD.

Michael Čertoff – veliteľ kriminálneho oddelenia Ministerstva spravodlivosti na vyšetrovanie atentátov z 11.septembra 2001.

Kenneth Fineberg – organizovala fond kompenzácií obetiam (7 miliárd USD). Hebreji prehovorili 97% rodín na súhlas nezačínať vyšetrovanie udalostí z 11. septembra. Menšina rodín sa odvrátila od peňazí a trvala na vyšetrovaní. Mal s nimi spolupracovať špeciálny vyšetrovateľ – čo bola židovka, lesbička a feministka Shejloj Birnbaum. Doteraz nič nevypátrala.

Kto spísal výsledky vyšetrovaní udalostí 11.9. 2001

Hebrej Fillip Zelikov bol výkonným riaditeľom Komisie a starostlivo skúmal každý fakt, a to, či stojí za to vkladať ho do správy alebo nie na základe svojej príslušnosti k sionistom.

Falošná Al Kajda
Hneď po útokoch premiér Izraela Ariel Šaron prezradil BBC, že v Gaze pôsobili príslušníci Al Kajdy (BBC 5.12.2002). Po tomto vyhlásení palestínski predstavitelia uväznili jednu bunku, pričom sa nakoniec ukázalo, že ide o agentov Mossadu. (BBC 8.12.2002).

Agent Mossadu ako člen Al Kájdy

Adam Gadan – tzv. predstaviteľ Al Kájdy, ktorý natočil ideologické video. FBR má takisto k dispozícii výpočet jeho všemožných priestupkov. Ukázalo sa, že ide o Hebreja z Kalifornie menom Adam Perlman. Jeho dedko bol známy chirurg a sedel v rade riaditeľov –Spoločnej hebrejskej výzvy.

Videá Al Kajdy dostávajú z hebrejských zdrojov
Tieto falošné videá vždy zvláštne padnú do rúk firmy Intel Center, pracujúcej pod americkou vládou. Spoločnosť patrí Benovi Vencke. Intel Center je dcérska spoločnosť IDEFENSE, ktorú vedie Jim Melnik, Hebrej.

Spoločnosť Site Intel Group má za cieľ »monitoring a preklady dennej propagandy teroristov a militantných zoskupení». Riaditeľom je Rita Kaz, iracká Hebrejka, ktorej otec bol zastrelený v Iraku, keď bol odhalený ako agent Mossadu. (Private Jihad. The New Yorker. 29.05.2006).

Brat jedného s teroristov bol agent Mossadu
Postavy z mučeníckeho videa Zinad JarraMohamed Atta. Dvojička Zinada Jarra, brat Ali Al Jarra bol odhalený ako agent Mossadu…

Je to všetko náhodné?

http://ru-an.info/news_content.php?id=372

Ronald Lauder, Predseda svetového židovského kongresu, riaditeľ spoločnosti CME (TV NOVA A MARKÍZA)

linka…

http://www.lauderfoundation.com/

http://www.chabadslovakia.com/