Inzercia: Putujte po stopách Panny Márie, sv. Pavla a sv. apoštola Jána

347
    Vnorený obrázok 1
Vydajte sa po stopách apoštola Pavla, spoznajte miesta, odkiaľ sa šírilo ranné kresťanstvo, posilnite sa vo viere a doprajte si osvieženie pre vaše telo i dušu!
V cestovnej kancelárie Avema kladieme dôraz na spoznanie dôležitých, zato málo známych miest, ktoré zohrávali významnú úlohu pri šírení kresťanstva. Uvedomili sme si, že prvé kresťanské komunity vznikali v Malej Ázii, na území dnešného Turecka, kde niekoľko rokov žila Panna Mária, pôsobil apoštol Pavol i Ján, diakon Filip, Barnabáš, Silas a mnoho ďalších vierozvestov. Žiaľ, ani my, kresťania, o týchto miestach veľa nevieme. Preto sme si predsavzali, že sa pokúsime o osvetu v tejto oblasti.
Dovoľujeme si Vás oboznámiť s našou ponukou na zájazd
Po stopách apoštola Pavla na jeseň 2015.
 
Počas tohto pútnicko – poznávacieho zájazdu navštívime a prehliadneme si Efez, jedno z najväčších antických miest na svete, kde sa kedysi šírilo ranné kresťanstvo. Efez je známy pôsobením apoštola Pavla na jeho misijných cestách, ale aj apoštola Jána. Navštívime aj baziliku svätého Jána, ktorý tu počas svojho pôsobenia písal evanjelium, a kde má aj hrobku. V Efeze žila po zmŕtvychvstaní Pána Ježiša i Panna Mária. Nachádza sa tu jej domček, kde budeme mať možnosť sláviť svätú omšu. Toto miesto má nádhernú atmosféru, dodnes tu cítiť prítomnosť Matky Božej  Zavítame aj na prírodný unikát Pamukkale, čo sú vápencové terasy napustené termálnou liečivou vodu. Návšteva Pamukkale je spojená s prehliadkou historického mesta Hierapolis, ktoré je známe pôsobením diakona Filipa. V tejto oblasti budeme ubytovaní 1 noc, kde ešte aj v hoteli si môžeme dať termálny kúpeľ. 
Prehliadneme si aj centrum tureckej riviéry, Antályu, vychutnáme si plavbu loďou. Ako darček teraz zdarma od nás si tu pozrieme aj nádherné vodopády. Ako posledná zástavka bude antické mesto Perge, známe prvou misijnou cestou apoštola Pavla.
Popri tomto spoznáte Turecko, tradície a zvyky, okúpete sa v mori.
V Turecku je v jesenných mesiacoch príjemné teplé počasie, more je po lete ešte stále vyhriate.
Zájazd bude doprevádzaný profesionálnou slovenskou sprievodkyňou, kvalifikovaným tureckým sprievodcom a slovenským kňazom.
Termín::21.10.-28.10. 2015
Tento zájazd stojí 699 € vrátane palivového príplatku, akciová cena 488 €
ak sa však zahlásite do 31.8.2015 získavate zľavu 231 €, čiže len 468 € vrátane palivového príplatku. 
Prihláste sa ešte dnes, máme limitovaný počet účastníkov!
   
V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kedykoľvek nás kontaktujte.

S úctou a pekný deň praje
za CK Avema
Bc. Mária Kováčová