Ako sa vyhnúť lekárom a hrobárom (čo najdlhšie)

519

Milí priatelia, uverejnili sme video Potrava je dôležitá. Pripájame niekoľko ďalších informácií, z ktorých si môžete vybrať, ako postupovať, ak ste sa rozhodli stravovať a liečiť efektívne.

V prvom rade ide o zdravie. O to, aby sme neotravovali svoj organizmus jedmi.  Aby sme sa pravidelne očisťovali. Ďalej ide o to, aby sme sa – ak už zápasíme s nejakou chorobu, správne liečili.  Aby sme nezaťažovali svoj organizmus zbytočnými kilami.  Toto všetko pôsobí aj na nášho ducha a na psychickú kondíciu.

VÝHODY –  zdravá životospráva – bez vedľajších účinkov.

Ušetríte na drahých liekoch.  Na potravinách, ktoré vám nič neprinášajú.

Hravo zdoláte systém súčasného biznisu, ktorý spočíva v smernici :

Jedzte, jedzte, chudnite, chudnite, užívajte, užívajte, a nakoniec liečte sa, liečte sa.

NEVÝHODY – nuž stojí to trochy  odvahy, vôle, disciplíny, trpezlivosti aj vytrvalosti.

HLADOVKA – je najúčinnejší prostriedok, ako očistiť telo a regenerovať jeho imunitný systém. Zároveň je najlacnejší, ba dokonca pri ňom ušetríte. Pozor, dobu a priebeh hladovky (pôstu) je treba odkonzultovať s lekárom.

Pôst odporúča aj Evanjelium a Panna Mária vo svojich zjaveniach. Nie preto, aby sme sa trápili. Ale preto, že pôst je všeliek nielen pre telo, ale najmä pre dušu.    (anse)

Tvoje lieky sú v potravinách

Špatná výživa způsobuje nemoci, správna výživa nemoci léčí. S touto tézí jsem se často dostal do příkrého rozporu se školskou medicínou…

…hovorí americký lekár Henry Bieler vo svojej knihe s názvom V potravě je lék. Táto kniha prezentuje nenásilnou formou celoživotné skúsenosti praktického lekára, ktorý vníma fungovanie ľudského organizmu v jeho celistvosti a prírodnom kontexte, bez snahy riešiť zdravotné problémy „šmahom ruky“, t.j. tendenčným predpisovaním hromady farebne pôsobivých piluliek, z ktorých neprofitujú pacienti, ale farmaceutické koncerny… Názorným spôsobom presviedča, že je to predovšetkým citlivý prístup k živému organizmu a prirodzená eliminácia podstaty jeho zdravotných problémov, čo prináša pozitívne výsledky.

Doktor medicíny Henry Bieler neodmieta akademickú medicínu či medikamentóznu liečbu, ale na základe svojich mnohoročných skúseností tvrdí, že by „oficiálna“ medicína a farmaceutický priemysel mali fungovať na celkom iných princípoch, ako je bežné. Inak povedané, lekári by mali viesť na celkom iných princípoch dialóg so svojimi pacientmi a pacienti by mali viesť na celkom iných princípoch dialóg sami so sebou – ak jedným aj druhým ide naozaj o zdravie.

Najväčšou chybou lekárov podľa Henryho Bielera je, že neliečia pacientov, ale ich zdravotné potiaže, pričom pacientov v takej miere „otrávia“ liekmi, až musia byť liečení z ich vedľajších účinkov. Najväčšou chybou pacientov je zasa predstava, že medicína je na to, aby sa starala o ich zdravie, zatiaľ čo oni sa budú každý deň napchávať hranolkami, mäsom, smaženým syrom, zmrzlinou, kávou, coca-colou… sem-tam to okoreniac pestrou zmesou syntetických vitamínov.

Z uvedených a celého radu ďalších príčin je podľa Henryho Bielera atómová doba ľudstva temným stredovekom medicíny!

http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=1389:v_potrave_je_lek&catid=33:zdravie_prevencia&Itemid=41

 

Odstranění vápenatých  usazenin z těla česnekem a citronem

UŠETRITE SI INFRAKTY A BYPASSY

Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio).

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu.
Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí.

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní  vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat.

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil..

Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil!

Ať se vám daří!
Auf gutes Gelingen!

Prof. Gerd Unterweger

Přeložil. František Horecký

 

ZELENINA A OVOCIE,  ČO LIEČIA RESP. POSILŇÚJU

http://dieta-90.meu.zoznam.sk/ovocie-a-zelenina-liecia-a-pomahaju-pri-chudnuti/

LIEČBA POTRAVINAMI

http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=2611.0;wap2

DETOXIKÁCIA TELA

(odbúravanie jedov. Najmä ťažkých kovov, ktoré s nám dostávajú do tela leteckými popraškami  (chemtrails)

http://www.rodina-peniaze.sk/zdrava-vyziva.212/detoxikacia-tela-1-diel.21309.html

http://fit.server.sk/vyziva/10-ocistnych-potravin/

CESNAK – HIT PRE ZDRAVIE

http://www.biospotrebitel.sk/clanok/1511-cesnak-ako-liek.htm

CESNAK MEDVEDÍ –                                                                                       (zázračná medicína  zadarmo)

http://www.liecbabylinkami.euweb.cz/cesnak.htm

VÝŽIVA ONKOLOGICKˇYCH PACIENTOV                                      (Chemoterapia bez následkov)

http://www.tvojanadej.sk/?idpg=109

POZORNE SI POZRITE, ČO KUPUJETE (Tzv.  É-čka na obaloch potravín)

Pozor pri niektorých linkách, ktoré sa zaoberajú éčkami –                                 obhajujú ich, čo je neprípustné

http://referaty-seminarky.sk/skodlive-prisady-do-jedal-zoznam-ecok/