Vojna na dohľad? Pribúdajú nám divní „spoluobčania“, Vyhrážky armády USA, Česká nezávislá TV – o domobrane, Valerij Pjakin o vojne v Sýrii, KINO: Rodina

3349

Putin kázal poslať domov svojich ľudí v zahraničí 

USA, 13.10.2016, (MailOnline – Julian Robinson) – Politici a vysoko postavené osoby dostali naliehavé varovanie od prezidenta Vladimíra Putina, aby poslali všetkých svojich blízkych do vlasti, ako oznámili miestne médiá. Ak tak neurobia, podstúpia podľa miestnych správ veľké riziko. 

Prišlo to potom, čo Putin odriekol plánovanú návštevu Francúzska v období agresívnych zásahov Ruska v sýrskom konflikte a už o niekoľko dní neskôr Kremeľ dopravil rakety schopné niesť nukleárne hlavice tesne k poľským hraniciam.

Bývalý sovietsky vodca Michail Gorbačov takisto varoval, že svet sa nachádza ‚v nebezpečnej situácii‘ pre rastúce napätie medzi Ruskom a USA.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3833941/Russia-orders-officials-fly-home-relatives-living-abroad-tensions-mount-prospect-global-war.html

Čo český špión zistil o CIA

Od migračnej invázie k občianskej vojne

Európa 12. októbra 2016 (HSP/CR/Foto: TASR/AP-S.Yulinnas)

“Už aj tým najskeptickejším sa začínajú otvárať oči”, začína svoju úvahu taliansky katolícky historik Roberto de Mattei a pokračuje: “Existuje organizovaný plán na destabilizáciu Európy prostredníctvom migračnej invázie. Tento projekt jestvuje už dávno…”

Na snímke migranti, ktorých zachránili indonézski rybári
Na snímke migranti, ktorých zachránili indonézski rybári
 Historik pripomína slová spisovateľa Umberta Eca a kardinála Carla M. Martiniho:

Eco: “V dnešnej dobe v Európe už nečelíme fenoménu imigrácie. Čelíme migračnému fenoménu a ako všetky veľké migrácie aj táto vyústi do etnickej reorganizácie v cieľových destináciách, nastane neúprosná zmena zvykov, neúnosná hybridizácia, ktorá štatisticky zmutuje farbu pokožky, vlasov, očí a populácií.” Kardinál Martini zasa tvrdil, že je nevyhnutné uskutočniť “prorocké rozhodnutie”, aby sme uvideli, že “migračný proces smerom z čoraz chudobnejšieho Juhu na čoraz bohatší Sever je obrovskou etickou a občianskou príležitosťou pre zmenu a zvrat z úpadku a konzumizmu, ktorý práve prebieha v západnej Európe.”

De Mattei však k tejto “stvoriteľskej deštrukcii” podľa jeho slov už dávnejšie upozornil, že nie sú to imigranti, ktorí sa budú musieť integrovať do európskej civilizácie, ale naopak, Európa sa bude musieť dez-integrovať a regenerovať v dôsledku vplyvu etník, ktoré ju okupujú… “Je to len sen o tvoriacom neporiadku, o podobnej pohrome, ktorá dala nový život Západu v dobe barbarských invázií, aby sa časom vybudovala multikultúrna spoločnosť budúcnosti”.

Podľa neho “plán bol a naďalej ostáva zničiť národné štáty a ich kresťanské korene, a to nie pre vytvorenie akéhosi Superštátu ale pre vytvorenie “neštátu”, hrozivého prázdna, v ktorom všetko, čo sa zdalo byť naoko pravdou, dobrom a spravodlivosťou, sa prepadne do priepasti chaosu.

http://www.hlavnespravy.sk/od-migracnej-invazie-k-obcianskej-vojne/842667

Napísali ste nám:  Nikto nič netuší…

Poblíž hradu Pecka v malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stějně  malebné městečko Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný „Bažantnice“.

fb2Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic, kde ženy byly v černých halábech s plně zahalenýma tvářema burkou, s dvojicí očí, se kterým i když se setkal můj tázavý pohled , ukázalo se, že k silné  nelibosti jejího muslima. Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních „obšťastňovat“ další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli, že tam jsou. gxjvvsigrddi2oixk9rosq-rak-sko-podpora-islamistick-ho-t-tu-a-jeho-arm-deSoukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset zdarma  poskytovat své služby –  ale pouze pro muslimy. Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna  Bažantnicí. Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout. Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých  venkovech se rozlézají potichu jako slimáci. Nikdo nic netuší….

Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit ještě těm několika málo zodpovědných politiků, za které Vás považuji, je zajistit především výměnu obsazení mainstreamu ve veřejných mediích. V ohrožené zemi nesm í být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu. Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost – my se bojíme, lidé se bojí, a hrbí se níž a níž. Až budeme na  kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media. Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!! Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu. S pozdravem Jiří Kašpar

Milí priatelia máme na vás – našich priaznivcov – prosbu.  Ak zistíte vo vašom okolí, že sa vám tam nasťahovali  podobní susedia, alebo spoluobčania, napíšte nám o tom, ak možno, priložte foto. 

Naši milí obrancovia demokracie na púti pri Múre nárekov v Jeruzaleme

nasi-mili-obrancovia-demokracie

 

Vyhrážky  armády USA

Náčelník americkej armády sa vyhráža Rusku vojnou from magnificat on Vimeo.

Česká nezávislá TV (10. októbra 2016) -O domobrane

Valerij Pjakin o vojne v Sýrii (3. októbra 2016)

Chvíľa pre pesničku: Jaromír Nohavica

KINO: Rodina