Slovenské Gestapo v akcii!, Putin a Orbán v zhode, Gestapo na Slovensku, Imigrant knockautoval biskupa (!), Marián Kotleba v NRSR, Trump o imigrantoch, Fatima a slobodomurári, KINO: Mučeník

4872

Marián Kotleba o slovenských vojakoch na ruských hraniciach a Ficovej Ideopolícii

Mimoriadna správa –

(nastupuje Mexiko 1926?):

Príslušníci polície, pravdepodobne z novozriadenej Národnej jednotky boja proti extrémizmu a terorizmu vyšetrovali uznávaného historika – profesora Ďuricu a hľadali kňaza Jána Košiara

Bratislava 4. februára 2017 (HSP/Foto: archív)

Kňaza a uznávaného historika, profesora Milana Ďuricu navštívili traja policajti v civile. Do bytu nevstúpili. Do domu ich vpustila domovníčka. Hľadali riaditeľa Ústavu dejín kresťanstva dp. J. Košiara. Policajti zo špeciálnej jednotky následne odišli. Toto počínanie má znaky zastrašovania a psychického teroru, podobne, ako mali návštevy ŠTB u občanov prenasledovaných komunistickým režimom. 

Milan Ďuriaca - kňaz a uznávaný historik Prof. Milan Ďurica – kňaz a uznávaný historik

Išlo zrejme o policajtov z novo vytvorenej jednotky, ktorí budú pracovať na problematike extrémizmu a terorizmu v takzvanej Národnej jednotke boja proti terorizmu a extrémizmu, ktorú vo štvrtok predstavil premiér Robert Fico.

Národná jednotka boja proti terorizmu, ktorá spadá pod NAKA, tak začala svoju činnosť šliapnutím vedľa.

Milan Ďurica je historik, známy svojim dnešnému režimu nevyhovujúcim pohľadom na prvý Slovenský štát a na osobu vtedajšieho prezidenta Dr. Jozefa Tisa. V jeho knižnici, vzhľadom na jeho zameranie sa iste nájde dostatok “extrémistickej” literatúry o období druhej svetovej vojny a o Slovenskom štáte. Sám je autorom viacerých kníh, ktoré možno budú označené na základe noviel trestného zákona z dielne Lucie Žitňanskej o boji proti extrémizmu rovnako.

Milan Ďurica bol za jeho vedeckú a kultúrnu činnosť vyznamenaný najvyšším občianskym vyznamenaním Veľkého dôstojníka Radu za zásluhy Talianskej republiky, ktorý prevzal z rúk prezident Talianska. Rímska Accademia Teatina per le Scienze ho poctila titulom čestného akademika. Profesor Milan Stanislav Ďurica bol členom mnohých medzinárodných vedeckých asociácií, s ktorými doposiaľ spolupracuje

Nie je zatiaľ jasné, prečo policajti hľadali kňaza a riaditeľa Ústavu dejín kresťanstva dp. J. Košiara. Niektorí si myslia, že ide o zastrašovanie Katolíckej cirkvi.

Prípadom sa budeme zaoberať a pokúsime sa získať viac informácií.

http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-prislusnici-policie-pravdepodobne-z-novozriadenej-narodnej-jednotky-boja-proti-terorizmu-vysetrovali-uznavaneho-historika-profesora-duricu-a-hladali-knaza-jana-kosiara/893838

Putin a Orbán sa zhodli, že treba posilniť boj proti terorizmu

Putin, ktorý absolvoval jednodňovú pracovnú návštevu Maďarska, rokoval s Orbánom v prvom rade o hospodárskych otázkach. Zhodnotili však aj medzinárodnú situáciu.

V súvislosti so situáciou na Ukrajine ruský prezident povedal, že za zintenzívnením bojov na východe Ukrajiny vidí snahu vlády v Kyjeve získať financie od Európskej únie a týmto spôsobom sa snaží vynútiť si súcit nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Kampaň Hillary Clintonovej podporili aj ukrajinskí oligarchovia,“ dodal Putin.

Rusko podľa jeho slov očakáva, že racionálne zmýšľajúce sily na Ukrajine, ale aj v iných krajinách sveta nedovolia, aby sa situácia ďalej vyhrotila. V opačnom prípade prinútime Kyjev k splneniu minskej dohody,“ uzavrel.

Orbán k situácii na Blízkom východe podotkol, že Maďarsko chce pomôcť tamojším kresťanom. To je podľa jeho vyjadrenia úloha, ktorá prislúcha krajine, akou je Maďarsko.

Tlačovka strany Kotleba –  ĽSNS ku ideologickej polícii na Slovensku

http://www.naseslovensko.net/

Pre občanov LEVÍC:   

Premietanie filmu

BITKA PRI VIEDNI 

4.02.2017 (Sobota) 18:00 a 20:00

Mestské kultúrne stredisko,

Ul. A. Sládkoviča 2, Levice  

Vstup zdarma

***********************************************

Škandalózny rozsudok – za názor do basy!

******************

Donald Trump o imigrantoch


Prezident USA o stave Ameriky

Útok na katolíckeho biskupa počas sv. omše (USA)

Modlitby za Donalda Trumpa

To, že je Donald Trump prezidentem, je Božím zázrakem! Je to naděje pro USA a pro celý svět. Jeho program zrušení privilegií LGBT (Jud 7), čipizace (Zj 13) a boj s terorismem IS, je de facto programem boje proti globalistům Nového světového řádu. Elity NWO zneužívaly Ameriku ke svým genocidním záměrům.

Dnes tu nejde jen o psychologickou válku, ale o duchovní boj. Na jedné straně je satan s démony a svými lidskými médii, a na druhé straně je Ježíš Kristus, náš Bůh a Spasitel, se svými anděly a pravdivými křesťany. V tomto boji nemůže žádný upřímný Američan zůstat neutrální. Pokud se nezapojí pod prapor Krista, bude oklamán a vtažen pod prapor antikrista.

Byzantský katolický patriarchát ve jménu Trojjediného Boha Otce, Syna a Ducha svatého v apoštolské a prorocké autoritě vybízí všechny Američany a všechny lidi dobré vůlek duchovní mobilizaci. Konkrétně: Každý ať se zbývajících 100 dnů od inaugurace, tedy v čase do 1. 5. 2017, modlí od 20-21:00 tam, kde je. Je možno se modlit i v jiné době, ale v tomto čase se pomodli alespoň Kristovu modlitbu Otče náš v jednotě se všemi, kteří volají k Bohu. Společným úmyslem je ochrana prezidenta Trumpa, viceprezidenta i jejich spolupracovníků a realizace Božího vítězství nad satanskými globalisty NWO.

Ježíš slíbil: „Amen, amen, pravím vám, budete-li o něco prosit Otce ve jménu Mém, dá vám to.“ (J 16,23). Bůh je všemohoucí. Kdo se s Ním a s Jeho vůlí vírou sjednotí, skrze toho působí Boží všemohoucnost. Zapoj se do boje víry ještě dnes! Kristovo vítězství je jisté! Tvá modlitba víry zachrání Ameriku i naši Zem!

*****************************************************************

Finančnou podporou  webu magnificat.sk  

nás pomôžete udržať a rozšírite naše spravodajstvo, aj videový obsah. Môžete tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  Ďakujeme!

************************************************************

Donald Trump a Európsky Parlament

Chvíľa pravdy v Európskom Parlamente

Marián Kotleba o slovenských vojakoch na ruskej hranici

O islame v NRSR

 Fatima a slobodomurári

Chvíľa pre pesničku: Pacifik

KINO: Mučeník