Prinášame: Prečo vadí Kotleba? Farizejstvo liberálov, Utečenci v Bulharsku „narazili“, Za všetkým hľadaj vyvolených

641

Prečo je Kotleba červeným súknom pre poslancov tzv. slovenskej tzv. národnej tzv. rady ?

Bratislava 24. apríla 2016 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Nie je na Slovensku človek, ktorý by si nevšimol, akú hystériu médií vyvolal vstup Kotlebu a jeho poslancov do NR SR. Mnohí si kladú otázku, prečo to tak je? Tu sú odpovede:

Na snímke v popredí poslanec Marian Kotleba (Ľudová strana Naše Slovensko)
Na snímke v popredí poslanec Marian Kotleba (Ľudová strana Naše Slovensko)
Ak by Kotleba, ĽSNS bola naozaj nacistickou stranou, ako to podsúvajú médiá, celkom iste by nedošlo k jej registrácii a ani k pripusteniu k voľbám do NR SR. To, čo skutočne všetkým vadí, je, že strana napriek ich očakávaniam mala volebný úspech a postúpila do NR SR. Hystéria samotných poslancov tzv. slovenskej tzv. národnej tzv. rady vyplýva najmä z obavy, že Kotlebovi muži neprijmú pravidlá správania sa zlatej špičky spoločenskej pyramídy, to znamená, že nepodľahnú diktátu horizontálnych vzťahov naprieč politickým spektrom, ktoré sú určované len silou peňazí, ale budú trvať na hodnotovom obsahu, ktorý podmienil ich mandát. To je v “demokracii” samozrejme, niečo nevídané a neprípustné (ako by sa to malo správne robiť, ukazuje napr. SNS a Most-Híd). V tejto súvislosti je hrozbou najmä odkaz z billboardov : “Urobíme poriadok so zlodejmi v kravatách a parazitmi v osadách”, To sa samozrejme systému, ktorého pretrvávanie je založené práve na týchto účastníkoch, páčiť nemôže…..

Otvorené, alebo hoc len náznakové nálepkovanie ĽSNS za fašistickú/nacistickú stranu nie je podmienené ani tak hlúposťou, alebo historickou nevedomosťou, ako skôr snahou o maskovanie reálne prebiehajúceho procesu fašizácie Európy.

http://www.hlavnespravy.sk/preco-je-kotleba-cervenym-suknom-pre-poslancov-tzv-slovenskej-tzv-narodnej-tzv-rady/772008

Richard Dawkins – o pokrytectve liberálov

Migranti po zatvorení oficiálnych hraníc hľadajú nové, ilegálne trasy cez Balkán

Idomeni 24. apríla 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)

Migranti a utečenci po týždňoch strávených zbytočne pri zatvorenej hranici na severe Grécka teraz hľadajú nové, ilegálne trasy do Macedónska. Pod rúškom tmy sa predierajú lesmi a lezú hore kopcami v nádeji, že sa dostanú cez macedónsku hranicu a odtiaľ ďalej do Európy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
 Keď sa v sobotu večer zotmelo, svedok tlačovej agentúry Reuters videl skupinu 70 ľudí prechádzať z Grécka na územie Macedónska na mieste, kde medzi oboma krajinami nie je žiletkový plot. Títo ľudia vybiehali z lesa a zasa doň vbiehali, aby sa ukryli pred úradmi.

Toto miesto sa nachádza približne 20 kilometrov, alebo štyri hodiny chôdze, od gréckej dediny Idomeni – kde je aj rozsiahle stanové mesto s 10.200 utečencami a migrantmi, ktorí tam uviazli po postupnom zatvorení hraníc balkánskych krajín vo februári. Grécke úrady opakovane migrantov vyzývajú, aby sa organizovane presťahovali do pripravených prijímacích centier po celej krajine, ale migranti to odmietajú.

http://www.hlavnespravy.sk/migranti-po-zatvoreni-oficialnych-hranic-hladaju-nove-ilegalne-trasy-cez-balkan/772075

Bulhari bránia svoju krajinu

Nemecko a „multikultúrne obohatenie“


Marxizmus premaľovaný na „korektnosť“

Za všetkým hľadaj….  Vyvolených

******************************************************************************

islam

konšpirátorid