Aktualizované – Prinášame: SME útočí na alternatívne weby, Ako mainstreamové médiá klamú, Vyhrážky „krvavej mäsiarky“ Srdce na slnku, Výročie mučeníckej smrti Dr. Jozefa Tisa, Samovražedná EÚ, Viktor Orbán: Čelíme invázii, KINO: Babettina hostina

635

**********************************************************************************

Hlavné správy opäť terčom špinavého útoku denníka SME

Bratislava 19. apríla 2016 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto: Printscreen SME,facebook)

Denník SME sa včera znížil k bezprecedentnému útoku na svoju konkurenciu. Informoval a sám stal pri zrode komisie pod názvom konšpirátori.sk, ktorá posudzuje weby, označuje ich za konšpiračné a vyzýva inzerentov, aby na nich neinzerovali, ak sa nechcú strápniť.  

Špinavý útok proti konkurencii SME odštartovalo týmto článkom
Špinavý útok proti konkurencii SME odštartovalo týmto článkom
Tím „odborníkov“, ako ich denník SME nazýva, je zostavený hlavne zo zamestnancov a spolupracovníkov práve tohto média. Dokonca, členom tejto inkvizítorskej komisie je aj jeden zo spoluzakladateľov denníka SME. Tu sa človek môže iba usmiať.

Pozrieme sa teda na zloženie 12-člennej „komisie“ bližšie a predstavíme si niektorých jej členov.

http://www.hlavnespravy.sk/hlavne-spravy-opat-tercom-spinaveho-utoku-obava-sa-dennik-sme-o-svoj-podiel-na-reklamnom-baliku/769322

Ako mainstreamové médiá klamú a manipulujú

JessicaLynch01Jessica Lynch, alebo iracký Hollywood

Pravda o „hrdinstvách“ US Army pre publikum a pre udržanie „patriotizmu“

Milí priatelia, prípadom Jessica Lynch sa náš web zaoberal už za jeho „nakrúcania“,  v roku 2003.

Dnes ho prinášame opäť, aby sme si zopakovali fakty o americkej výrobe pravdy a skutočností, ktorými nás kŕmia naše milé „slovenské“  médiá. 

https://www.magnificat.sk/old/htm01/jesssica.htm     https://www.magnificat.sk/old/htm02/003dokumenty.htm

Odvysielal si pravdu? Máš „padáka“…
.
Klamstvá  americkej TV CNN

albright-nato

*******************************************************************************************

„Krvavá mäsiarka“, židovka českého pôvodu a bývalá ministerka Zahraničných vecí USA, Madeleine Albrightová, ktorá podnikala v Srbsku zabratom Kosove, si vyzdvihla v Bratislave „Cenu“ a vyhráža sa “ v ďaľšom angažovaní sa USA vo svete“.

*****************************************************************************

Odpusť, sestra Juhoslávia…

Albrightová: Spojené štáty sa musia naďalej „angažovať“ vo svete, ale nie samy (Mikuláš Dzurinda ako poskok USA v roku 1999 povolil prelet vražedných lietadiel USA ponad územie Slovenska na Srbsko)

Bratislava 16. apríla (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Raad Adayleh, File)

Bývalá šéfka americkej diplomacie Madeleine Albrightová vyjadrila dnes presvedčenie, že Spojené štáty sa musia naďalej angažovať pri riešení problémov súčasného globalizovaného sveta. Uviedla to na medzinárodnom bezpečnostnom fóre GLOBSEC, ktoré sa koná v Bratislave

Madeline Albright

“Moje celoživotné názory sú založené na tom, že sa Spojené štáty musia angažovať,” povedala Albrightová, ktorá v tejto súvislosti pripomenula komplikované dejiny strednej Európy 20. storočia.

http://www.hlavnespravy.sk/albrightova-spojene-staty-sa-musia-nadalej-angazovat-vo-svete-ale-nie-same/768817

Srdce na slnku

Vedci prognózujú, že erupcia na Slnku vrhnutá do vesmíru žiarou z toho javu by mohla vydať žiarivú ranu do magnetického poľa Zeme 20. apríla. Pozorovatelia na najvyšších zemepisných šírkach by mohli s úžasom pozorovať polárnu žiaru počas možnej magnetickej búrky.Je to veľké prekvapenie! Tak zvané tiché miesto na Slnku nakoniec nie je vôbec tiché. Aktívna oblasť v tvare srdca vybuchla 18. apríla a vyprodukovala silné slnečné žiarenie. Solárna pozorovateľňa vo vesmírnom stredisku NASA zaznamenala extrémny ultrafialový záblesk. Impulz ultrafialového žiarenia z tohto javu ionizoval zemskú atmosféru. To zasa prerušilo krátke rozhlasové vlny na dennej časti našej planéty. Námorníci, piloti a operátori v okolí Tichého oceána pozorovali slabnutie signálu vo frekvenciách pod ~15 MHz.
Vnorený obrázok 2

Včera skoro ráno to srdce na slnku explodovalo (http://www.spaceweather.com/)

 Tá škvrna na Slnku​ sa začala tvoriť ihneď po vyhlásení exhortácie medzi 8.-9. aprílom. („Príde veľký zázrak, ktorý naplní svet úžasom. Tento zázrak bude predchádzať triumf revolúcie. Cirkev bude mimoriadne trpieť“ Pius IX). Večer 12. apríla (8 dní pred 20. aprílom a mesiac pred 12. májom) vytvorila srdce. 13. apríla bola videná polárna žiara v tvare orla (na obr.) nielen v severnej Európe ale aj Kanade. Dnes sa škvrna dostala za horizont slnka. A celé sa to má ukončiť zajtra polárnou žiarou.

Ako príroda zareagovala na ukrižovanie pred 2000 rokmi zatemnením slnka a uragánom, teraz slnko reaguje na ukrižovanie Cirkvi a skončí to asi Varovaním

13.4. spôsobilo takúto polárnu žiaru vo Fínsku. „Zatrúbil štvrtý anjel. A bola zasiahnutá tretina slnka, tretina mesiaca a tretina hviezd, aby sa ich tretina zatmela a tretina dňa nemala svetla a noc podobne. Potom som videl a počul som orla letieť stredom neba a volať mohutným hlasom: „Beda, beda, beda obyvateľom zeme pre ostatné zvuky poľníc troch anjelov, ktorí ešte majú trúbiť!“

Vnorený obrázok 1
V pondelok 18. apríla sa stav obrátil na aktívny, keď Zem vošla do solárneho vetra, ktorý má vysokú rýchlosť. Solárny vietor prudko vystreľuje z diery srdcového tvaru na Slnku. Tieto koronárne diery sú miesta v hornej atmosfére Slnka, ktoré dovoľujú unikať solárnemu vetru. i Unikajúca matéria sa teraz približuje k Zemi.
Prichádzajúci solárny vietor je naplnený pozitívnou polarizáciou v magnetickom poli. Pozitívna polarita magnetických polí zo Slnka sa neľahko spája s magnetickým, poľom Zeme. Výsledkom je, že ich účinok na našu magnetosféru je často tlmený.
***********************************************************************************
18. apríl – výročie mučeníckej smrti DR. Jozefa Tisa
***
Muž vernosti a obety

Otvorená Európa – samovražedné šialenstvo

Viktor Orbán: Čelíme invázii

Chvíľa pre pesničku: Giovanni Marradi

KINO: Babettina hostina