Pozývame: Bratislava – nedeľa 13. marca 2014 o 15.30 – pochod za život

170

Aktuálne žijeme hlavne blížiacou sa akciou Bratislava za život, ktorá uzatvára sériu slovenských zhromaždení za život (www.25marec.sk). Bratislavské verejné zhromaždenie a pochod bude už túto nedeľu 13. 4. 2014 o 15:30 na Hviezdoslavovom námestí. Všetko dôležité je pripravené a veríme, že to bude veľmi vydarené podujatie. Minulý rok prišlo približne 2000 zväčša mladých ľudí. Tento rok očakávame dvojnásobok.

foto 152Čaká nás zaujímavý program – príhovory hostí, vystúpenie Roba Opatovského, Simony Martausovej a La3no Cubano, ako aj program pre deti. Našim hlavným cieľom pre tento rok je spropagovať kvalitné projekty konkrétnej pomoci tehotným ženám v núdzi (Poradňa Alexis, Zachráňme životy, Áno pre životZachráňme Kukulíka).

Ľudský život sa často dá zachrániť tým, že tehotná žena nájde človeka, ktorý ju povzbudí a pomôže vytvoriť pocit bezpečia a prijatia, alebo jej povie o organizáciách poskytujúcich odbornú či materiálnu pomoc.

Želali by sme si, aby každá tehotná žena uvažujúca o potrate našla vo svojom okolí niekoho, kto jej bude ochotný pomôcť, aby si dieťatko nechala.