Aktualizované: Ako Marián Kotleba s NAKA „vypiekol“, Levy prichádzajú v „kravatkách“…

4506

Odkaz zo stretnutia s občanmi z okolia Považskej Bystrice – Nezastavia nás!

Vláda a oligarchova vlastniaci veľké médiá dlhodobo cenzurujú vystúpenia predstaviteľov ĽS Naše Slovensko v televízii, či v rozhlase. A teraz sa nás snažia vytlačiť už aj z ulice. Snažia sa nám za každú cenu zabrániť, aby sme ľuďom mohli hovoriť pravdu o súčasnom skorumpovanom a prehnitom systéme.


Napriek tomu, že nám primátori na tlak vlády zrušili už viacero riadne a slušne ohlásených stretnutí s občanmi (v Púchove, v Piešťanoch, atď.), tak stále nemajú dosť. Najnovšie sa nám pokúsili z „technických príčin“ zrušiť aj stretnutie s občanmi, ktoré bolo naplánované na 7. marca 2017 v Považskej Bystrici. Našťastie sme na tento scenár boli pripravení a v zálohe sme mali tajný náhradný plán. Vláda, polícia a ani tajné služby nechápali, prečo sme míting v Považskej Bystrici nezrušili po tom, čo nám mesto oznámilo, že nám kultúrny dom nesprístupní. Netušili, že máme k dispozícii veľký autobus a náhradné priestory v obci Plevník, vzdialenej len pár minút jazdy autom od Považskej Bystrice. Predstavitelia vládnej moci sa dostali do takej paniky, že na stretnutie s občanmi poslali 3 dodávky plné „kukláčov“, desiatky policajtov v uniformách a v civile a dokonca aj policajný vrtuľník.

Nakoniec sa však celá akcia, ako vždy, zaobišla bez akýchkoľvek násilností a incidentov a armáda policajtov len nemo sledovala masy slušných ľudí prichádzajúcich do kultúrneho domu v Plevníku. Na stretnutie s občanmi prišiel predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba, podpredseda Milan Uhrík a trenčiansky krajský predseda Milan Špánik. Okrem toho sa akcie zúčastnili aj poslanci Milan Mazurek a Peter Krupa. Sála Kultúrneho domu doslova praskala vo švíkoch pod masou viac ako 400 ľudí všetkých vekových kategórií.

Poslanec NR SR Milan Mazurek vo svojom príhovore porozprával svoje skúsenosti z vlakových hliadok, ktoré ĽS Naše Slovensko organizuje na kritických vlakových spojoch s cieľom zabrániť asociálom v páchaní výtržností. Poslanec NR SR a riaditeľ Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Milan Uhrík zase predstavil prácu ĽS Naše Slovensko v parlamente, o ktorej sa ľudia kvôli mediálnej cenzúre nemajú šancu dozvedieť. Tiež poukázal na úspechy, ktoré vedenie z ĽS Naše Slovensko dosiahlo v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Zase sa len potvrdilo, že kde sa nekradne, tam je peňazí dosť.

Marian Kotleba vo svojom príhovore zase zhrnul celkový stav, v ktorom sa Slovensko nachádza. Poukázal predovšetkým na rastúci dlh, ktorý predstavuje už rekordných vyše 42 miliárd eur. Len na úrokoch zaplatíme tento rok 1,3 miliardy eur. Tiež pripomenul, do akého stavu sa pod vládou „štandardných politických strán“ za posledných 27 rokov dostali ďalšie oblasti verejnej správy. Katastrofálny stav nášho zdravotníctva, neexistujúce štátne hranice, zlikvidovaná energetická a potravinová sebestačnosť, strategické podniky v rukách zahraničných vlastníkov, nespravodlivá sociálna politika, zdevastovaná armáda, atď. To všetko vedie k tomu, že sa stávame otrokmi vo vlastnom štáte. Tiež sa vyjadril k migračnej politike či potrebnému odchodu našej krajiny z teroristickej organizácie NATO.

Na záver mohli prítomní občania už tradične položiť predstaviteľom ĽS Naše Slovensko otázky bez akejkoľvek cenzúry. Perfektnú atmosféru stretnutia ukončil búrlivý potlesk v stoji. Aj toto stretnutie s občanmi nás utvrdilo v tom, že zmena je na dosah. Stačí sa len nebáť vykročiť vpred. V stretnutiach s občanmi preto budeme pokračovať aj naďalej. Pravda skôr či neskôr nakoniec vždy zvíťazí!

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/reportaze-z-akcii/odkaz-zo-stretnutia-s-obcanmi-z-okolia-povazskej-bystrice-nezastavia-nas/

Nový gazda pravice? Vládny SMER klesá, Kotleba naďalej prudko stúpa

Volebný prieskumu agentúry MediaT  opätovne šokuje. Ak by sa parlamentné voľby konali začiatkom februára, Kotlebova ĽSNS by so ziskom 18,9 % skončila len tesne za stranou Smer-SD, ktorej aktuálna podpora klesla na úroveň 19,6 %.

Je možné, aby ĽS Naše Slovensko predbehla donedávna neohrozený Smer? Po februárových výsledkoch prieskumu verejnej mienky sa na Slovensku schyľuje k senzácii. Škandalózne zdražovania energií zrážajú sociálnych demokratov pod 20% a je ohrozená ich pozícia najsilnejšej strany. Majiteľ agentúry MediaT ako jediný na Slovensku presne tento vývoj už pred mesiacom predpokladal.

http://alternativnacesta.blogspot.sk/2017/02/novy-gazda-pravice-vladny-smer-klesa.html

Česká Nezávislá TV  (10. marca 2017)

Vyhlásenie   Iniciatívy 2016 k Natálke a Únosu

Aktivisti Iniciatívy 2016 so znepokojením vnímajú vývoj v umeleckej oblasti, ktorá sa opäť dostala pod vplyv politických uzurpátorov. Nie tak dávno sme sa rozlúčili s angažovaným umením a dúfali sme, že už sa nikdy neobnoví. Slovenské národné divadlo naštudovalo hru Natálka na základe skutočného príbehu tragédie rómskeho dievčatka v Českej republike. Hra je určená do škôl ako výchovný prostriedok proti extrémizmu, pričom tvorcovia siahli k zneváženiu kresťanského symbolu a podprahovo i prvej Slovenskej republiky. Pýtame sa, o aký výchovný zámer v tejto angažovanej hre ide?

Ďalšie „uvedomelé“ dielo Únos vzniklo s podporou RTVS a teda aj z prostriedkov občanov SR. Únos je „umeleckým“ spracovaním zavlečenia Michala Kováča ml. do cudziny. Toho Kováča, ktorý dostal milosť od svojho otca za podvod na firme Technopol v sume
2,3 milióna USD. Pýtame sa, kam sa Slovenská republika dostala, ak umením oslavuje podvodníkov? Prečo sa na propagáciu tohto filmu zneuctil symbol Slovenskej republiky? Prečo plagát pozývajúci na film pozostáva z dvojkríža s akýmsi ukrižovaným a trojvršia vytvoreného zo smetiska? Prečo prokuratúra nekoná voči hanobiteľom národa a náboženstva?

            Podpísaní signatári protestujeme voči podpore takého umenia, ktoré znevažuje cítenie slovenského národa a dokonca sa mu hrubo vysmieva.

V Bratislave 5. marec 2017

Signatári Iniciatívy 2016:

Mgr. Miroslav Šuňal, politológ, Ing. Eva Zelenayová, publicistka, Peter Kašarík, živnostník, PhDr. Martin Lacko, PhD., historik, ThDr.  Ján Košiar, katolícky kňaz, Mgr. Anton Čulen, učiteľ, katechéta, Ing. Ján Litecký Šveda, predseda PV ZPKO, MUDr. Natália Grausová, poslankyňa NRSR

Výzvu podporujú:

ThMgr. Ignác Juruš, katolícky kňaz, Akad.mal.,Dr., Prof. Stano Dusik, sindonológ, spisovateľ, Jozef Mydla, kňaz, Teodor Križka, básnik, šéfredaktor časopisu Kultúra, Mária Sýkorová, dôchodkyňa, občianska aktivistka, Jozef Šimonovič, umelec, recitátor, Milan Rybársky, dôchodca, občiansky aktivista, predseda MO MS Kremnica, JUDr. Ján Marcinko, právnik, advokát, PaedDr. Mária Marcinková, učiteľka, Ing. Jozef Dečo, predseda pobočky PV ZPKO v Bratislave, Prof. MUDr. Štefan Hrušovský, CSc., Dr.SVS., lekár, Anton Selecký, kresťanský aktivista, publicista, RNDr. Jozef Harcek, dôchodca, občiansky aktivista, Iva Vranská Rojková, spisovateľka a publicistka, Tibor Kvačkaj, dôchodca, Vladimír Gregor, spisovateľ, filozof, knihovník, Doc. Ing. Ján Vlnka, CSc., vysokoškolský pedagóg, Zuzana Garelová, živnostníčka, Mgr. Slavomír Hromada, živnostník, RNDr. Valentín Švidroň, CSc., obč. aktivista, Ladislav Nebus, dôchodca, občiansky aktivista, PaedDr. Sylvia Maliariková, pedagóg, Mária Švecová, učiteľka, pro- life aktivistka

*************************************************************

Embassy RF press service press@rusemb.sk

Mimoriadna správa:  Upozornenie Ruskej Federácie

Vážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.
s úctou

Veľvyslanectvo Ruskej federácie
v Slovenskej republike

Komentár Úradu pre tlač a informácie MZV RF o situácii na Kórejskom polostrove

Pozorne sledujeme vývin situácie na Kórejskom polostrove, ktorá sa za posledné dni ešte väčšmi vyostrila v dôsledku nového odpálenia rakiet KĽDR šiesteho marca t. r. a začiatku rozsiahlych spoločných vojenských cvičení Spojených štátov a Južnej Kórey, zameraných na prípravu útočných operácií proti Severnej Kórei.

V situácii, aká sa vyvíja, vyzývame všetky zúčastnené strany prejavovať zdržanlivosť a vážne sa zamyslieť nad negatívnymi následkami ďalšej eskalácie napätia pre bezpečnosť a stabilitu v regióne.

Rovnako ako doteraz východisko zo vzniknutej situácie vidíme vo zvýšenom úsilí hľadať cesty politicko-diplomatického urovnania celého komplexu problémov Kórejského polostrova.

http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2668115

Milí priatelia, prinášame viacero udalostí, ktoré poukazujú na to, že sa nám vracia totalita. Vracia sa ale vo veľmi zákernej forme. Pretože dnes ide o hlasy voličov, o verejnú mienku, ktorá dokáže veľa, máme tu metódy, ktoré sú skôr plíživé, uspávajúce a tváriace sa nenápadne. Výsledok je ale ten istý ako za komunistov:  Potláčanie slobody prejavu a názoru, nátlak, a  zastrašovanie, Tu je niekoľko prípadov z posledných dní:

Keďže mi môj viceprovinciál zakázal robiť videá a prikázal stiahnuť videá “oEirene 0057 = Extrémizmus a Ježiš Kristus” a “oEirene 0056 = Vaše ruky sú plné krvi”, prosím tých, ktorých dokážem ovplyvniť, aby uvedené videá tiež stiahli z internetu. Viac je v priloženom obrázku.      o.  Miroslav Čajka

Extrémizmus a Ježiš Kristus

Vaše ruky sú plné krvi

Marek Baláž po vypočúvaní políciou za videá a statusy: Keď ma obvinia, tak len z toho, že niečo sami vyfabrikujú

Slovensko 8. marca 2017 (HSP/Foto: FB)

Polícia vypočula aktivistu Mareka Baláža, ktorý na portáli YouTube publikoval viacero videí, v ktorých sa venuje téme náboženstva. Podľa jeho slov išlo o príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA).

Na snímke Marek Baláž

Uviedol nám, že spôsob polície pri vypočúvaní bol atypický. „Prizvali ma ako svedka pravdepodobného spáchania trestného činu, kde nimi predpokladaný páchateľ má totožné meno ako ja. Takže vlastne ma prizvali, aby som svedčil sám proti sebe,“ vysvetlil.

„Je úplne jasné z právneho hľadiska, že ma nemohli obžalovať zo spáchania trestného činu,“ uviedol a zároveň ozrejmil prečo to policajti nemohli urobiť. Podľa jeho slov on a rovnako aj odborníci na danú problematiku, vrátane právnikov, sa totiž zaoberajú duchovným stavom vecí, čiže duchovnými vecami ohľadne náboženstiev, čiže nielen judaizmom, kresťanstvom a islamom.Samotné vypočúvanie sa nakoniec uskutočnilo na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Handlovej.  Viac na:

www.hlavnespravy.sk/marek-balaz-po-vypocuvani-policiou-za-videa-statusy-ked-ma-obvinia-tak-len-z-toho-ze-nieco-sami-vyfabrikuju/923326

Sheilu Sz., (Adrianu Melekovú) ktorá mala zneuctiť korán, prepustil súd na slobodu

Bratislava 7. marca 2017 (TASR/HSP/Foto: Screenshot YouTube)

Ružomberčanku Sheilu Sz., ktorá mala zneuctiť korán, dnes Najvyšší súd SR prepustil z väzby na slobodu.

“Senát Najvyššieho súdu Slovenskej republiky (NS SR) dnes na neverejnom zasadnutí v trestnej veci rozhodol tak, že obvinenú Sheilu Sz. prepustil z väzby na slobodu s tým, že väzbu nahradil dohľadom probačného a mediačného úradníka nad obvinenou.

Na snímke z videa Sheila Sz. páli korán

 Obvinenej uložil povinnosť oznámiť orgánu činnému v trestnom konaní, ktorý vedie konanie, miesto pobytu a každú jeho zmenu, povinnosť preberať úradné zásielky, dostavovať sa na predvolanie orgánov činných v trestnom konaní a zákaz vykonávať činnosť, pri ktorej malo dôjsť k spáchaniu trestnej činnosti. Sťažnosť prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky senát NS SR zamietol,” uviedol dnes hovorca NS SR Boris Urbančík.

NS SR už 2. marca rozhodol, že kauza sa vracia opäť na prvostupňový súd – Špecializovaný trestný súd v Pezinku.  Viac na:

www.hlavnespravy.sk/sheilu-sz-ktora-mala-zneuctit-koran-prepustil-sud-na-slobodu/922818

PANTA RHEI predáva MEIN KAMPF – a nič sa nedeje!!!

Kniha Adolfa Hitlera „MEIN KAMPF“ je v predaji v kníhkupectve Panta Rhei a distribuuje ju IKAR.

Obe firmy kontroluje J&T. Má slúžiť vraj výlučne ku „štúdijným účelom“.

Je zaujímavé, že NAKA šikanovala kňaza a historika Ďuricu, kňaza Jána Košiara za publikáciu kalendára BEZ TEXTU o Tisovi! V novinách o tom bolo plno článkov. Film Matice slovenskej „Bez 14. marca“ sa dočkal mediálnej kritiky. Generálna prokuratúra s NAKA mali ostrý poplach.

Teraz, keď J&T distribuuje a predáva BIBLIU NACIZMU, všetci sú ticho. Asi zapadla pod nánosom Evitoviek. GP nekoná, NAKA nemá výjazd. Lebo dobrú knihu nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Ako vidno sloboda slova je len pre „vyvolených“ a z toho plynúci biznis. Viete si predstaviť, čo by sa stalo s maličkým kníhkupectvom Svojeť v Liga pasáži v Bratislave, ak by predávali Mein kampf?

A teraz je mediálna tíšina! Čo tak podnet na GP? 🙂

„Nesúhlasím s vaším názorom, ale dal by som svoj život za to, aby ste ho mohli slobodne povedať.“ (Voltaire) na ktorého sa tak radi odvolávajú naši pseudodemokrati.

(Poznámka: Ing. Gabriela Belopotocká, spolumajiteľka IKAR, je údajne členkou Židovskej náboženskej obce)

http://www.pantarhei.sk/knihy/odbo rna-a-popu…

Kotlebovcom zrušili premietanie historického filmu o bitke s Turkami pri Viedni

Topoľčany 5. marca 2017 (HSP/Foto: wikipedia)

Kotlebova Ľudová strana – Naše Slovensko je v ťažkej pozícii. Okrem toho, že v televíznych diskusných reláciách  nedostáva žiaden priestor, poslancom tejto strany sú rušené taktiež stretnutia s občanmi v kultúrnych domoch a v mestských priestoroch. Neuspeli v Nových Zámkoch ani v Piešťanoch. Najnovšie im zrušili stretnutie aj v Topoľčanoch, kde chceli premietať  historický film o bitke s Turkami pri Viedni

Scéna z bitky pri Viedni v roku 1683

V sobotu večer mali Kotlebovci naplánované premietanie historického filmu “11. september 1683 – Bitka pri Viedni”. Film , ktorý kvôli politickej korektnosti odmietla odvysielať verejnoprávna televízia, ešte v piatok stihol skritizovať bulvárny plátok Topky.sk.Ľudia sa už zhromaždili pred mestským priestorom kde sa mal film premietať, na bráne sa však zablysol  nápis ” Z technických príčin zatvorené – porucha elektroinštalácie.” Primátorom Topoľčian je Peter Baláž, ktorý kandidoval s podporou vládnej strany SMER-SD.

Kotlebovec Milan Uhrík, ktorý mal historický film uvádzať, si však myslí, že dôvod zrušenia je politicky motivovaný. Viac na: 

www.hlavnespravy.sk/kotlebovcom-zrusili-premietanie-historickeho-filmu-o-bitke-s-turkami-pri-viedni/919964

Chlapci z NAKA, vy ste (sprostredkovane)  „nezrušili“ premietanie len „kotlebovcom“.  Len si to pekne zbierajte…

Prezentácia knihy Bitka pri Viedni

Program premietania filmu Bitka pri Viedni a ďaľšie akcie strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. marec 2017 (piatok)

 • bitka pri viedni

  Premietanie filmu Bitka pri Viedni v Nových Zámkoch

  10.03.2017
  18:00 – 20:00
  Dom Kultúry, Hlavné námestie 7, Nové Zámky

  Vstup zadarmo.

 • 11. marec 2017 (sobota)
  Zaruby

  Turistický výstup na Záruby

  11.03.2017
  08:00 – 16:00
  Železničná stanica Trnava, Kollárova 36, Trnava
  Krajský klub Trnava

  Okresný klub Trnava Vás všetkých pozýva na 1. zimný výstup na Záruby v Malých Karpatoch. Príďte si spolu s nami vychutnať krásy našich hôr. Stretneme sa o 8:00 hod. pred železničnou stanicou v Trnave. Odchod autobusu je o 8:25 hod.

 • 11. marec 2017 (sobota)

  krasna horka2017

  Spomienka na vypálenie hradu Krásna Hôrka

  11.03.2017
  14:00 – 15:00
  Parkovisko pod hradom Krásna Hôrka, Krásnohorské Podhradie
  Krajský klub Košice

  Stretnutie účastníkov o 14:00 hod. na parkovisku pod hradom Krásna Hôrka v obci Krásnohorské Podhradie.

 • 11. marec 2017 (sobota)

  bitka pri viedni

  Premietanie filmu Bitka pri Viedni v Dolnom Kubíne

  11.03.2017
  17:00 – 19:00
  Mestské kultúrne stredisko, Námestie slobody 1269/3, Dolný Kubín – Veľký Bysterec
 • 11. marec 2017 (sobota)

  bitka pri viedni

  Premietanie filmu Bitka pri Viedni v Hurbanove

  11.03.2017
  18:00 – 20:00
  Dom kultúry, Súdna 1, Hurbanovo
  Krajský klub Nitra

  Vstup zadarmo.

 • 12. marec 2017 (nedeľa)

  Jozef_Tiso

  Spomienka na pána prezidenta Dr. Jozefa Tisa v Oščadnici

  12.03.2017
  11:00 – 12:00
  Budova starej fary (vedľa kostola Nanebovzatia Panny Márie), Oščadnica
  Krajský klub Žilina

  Spomienka sa uskutoční pri budove starej fary (vedľa kostola Nanebovzatia Panny Márie), na ktorej je zavesená pamätná tabuľa venovaná pánovi prezidentovi.

 • 15. marec 2017 (streda)
  bitka pri viedni

  Premietanie filmu Bitka pri Viedni v Šuranoch

  15.03.2017
  18:00 – 20:00
  Spoločenská hala, Komenského 37/2, Šurany

Primátor Rim. Soboty:  ĽSNS je legálna politická strana

Repríza – Vladimír Palko:  Levy prichádzajú

Buďte triezvi a bdejte! Váš protivník, diabol obchádza ako revúci lev a hľadá, koho by zožral. Vzoprite sa mu, pevní vo viere, a vedzte, že také isté utrpenie dolieha na vašich bratov po celom svete.   (1 Petrov 5, 8-9)

Doba, ktorú  žijeme je mimoriadna.  Akoby sa celé dejiny premietli do akéhosi stále sa zrýchľujúceho záveru, alebo skôr rozuzlenia.  Naša generácia (1950) – ale aj mladšie –  sa nijako nemôžu sťažovať na nudu. Väčším problémom je, že táto doba plodí neistoty a zmeny ako na bežiacom páse, a o prekvapenie nie je núdza.

Je to však aj doba výziev a rozhodnutí, v ktorých nie je radno sa pomýliť. A to nás naviguje hľadať pravdu s otvorenými očami, a neustále sa presviedčať, že jediným správnym kompasom v tomto víre a a zmätku je naše svedomie. Okrem  zásadných morálnych atribútov sa hlavne kresťanstvo ako aj život Cirkvi dostávajú do zaujímavých polôh.

Po prenasledovaní nastala sloboda, či skôr tzv. sloboda, v ktorej sa zrazu vynárajú iné, resp. väčšie nebezpečenstvá.

Ako sa s tým vysporadúva život ľudí, ktorí sa snažia, vidia alebo aj nevidia isté súvislosti,  a ako sa v posledných rokoch dá konštatovať úspech či neúspech kresťanov v politike, ako aj čo sa deje a akým nástrahám ideme čeliť –  to sme sa pokúsili ozrejmiť alebo aspoň čiastočne naznačiť.

A to v diskusii s dlhoročným podpredsedom KDH, poslancom NRSR a bývalým ministrom vnútra Slovenskej republiky, doc. RNDr. Vladimírom Palkom, CSc.                                                 Anton Selecký

**********************************************************

Korsuňský pogrom

Ukrajinci – chcete vojnu?

Chvíľa pre pesničku: Rangers

KINO: Biele peklo