Odhalený Soros, Protiofenzíva Harabina, Marine Le Pen, Boľševici: „Za národ? Ani za Boha…“ KINO: Hrdinka Francúzska

4378

“Dovidenia”: Európania ukázali Sorosovi dvere

Brusel 13. marca 2017 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Pavel Neubauer)

Vyzerá to, že niektoré európske krajiny sa ponáhľajú využiť situáciu, aby “zamietli” s neziskovkami, ktoré financujú Američania

Na snímke finančník George Soros.

Americké neziskové organizácie (MVO) upadli do nemilosti. Taliansko, Maďarsko, Česko a dokonca aj Poľsko, ktoré bolo donedávna považované za neochvejného amerického spojenca, vystúpili proti NGO, ktoré sú financované zo Spojených štátov. Teda proti tým, ktoré po celom svete presadzujú globalizácii a demokraciu v jej americkej interpretácii.

Najviac to schytal George Soros. Napríklad maďarský premiér Viktor Orbán označil finančníka a jeho Open Society Foundations za zásterku pre “financovanie politických aktivistov.” Podľa českého prezidenta Miloša Zemana Soros v Čechách plánoval “farebnú revolúciu” . Vládnuca poľská strana Právo a spravodlivosť zase obvinila miliardára z toho, že pripravuje pôdu pre presídlenie moslimských utečencov na brehy Visly.

Tieto obvinenia možno ťažko označiť za bezdôvodné. Počas posledných desaťročí Sorosove meno sa neustále objavovalo po celom svete, keď reč išla o masových protestoch a o pádoch vlád. Čo sa týka migračnej krízy v Európe, tak od samého počiatku vyzerala ako dobre pripravená, a hlavne financovaná operácia. Viac na: 

www.hlavnespravy.sk/dovidenia-europania-ukazali-sorosovi-dvere/928770

Česká Nezávislá TV (10. marca 2017)

Harabin zrušil obvinenie Špecializovaného súdu podľa protiextrémistického zákona. Obvineného prepustil na slobodu

Bratislava 13. marca 2017 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Harabinov senát zmietol zo stola obvinenie z rasového motívu podľa protiextrémistického zákona. Obvineného, ktorého sudca Špecializovaného súdu Hrubala zobral do väzby, okamžite prepustil na slobodu.

Na podklade protiextrémistického zákona sa dostali prvé kauzy do kompetencie Špecializovaného súdu. Jednou bola kauza Sheily Sz., ktorá podpálila korán a druha bola kauza bitky v bare v Banskej Bystrici medzi dvoma aktérmi, z ktorých jeden bol černoch.

Na snímke sudca Najvyššieho súdu (NS) SR Štefan Harabin

NAKA z tohto prípadu urobila trestný čin s rasovým motívom. Rasový motív vyrobili na pocitoch troch svedkov Francúzov, ktorí tvrdili, že ich priateľa černocha zbil obžalovaný len preto, lebo bol čiernej pleti. Vyšetrovateľ založil rasový motív na pocite troch Francúzov, ktorí vypovedali, že síce začiatok bitky nevideli, ale všetci zhodne tvrdili, že majú pocit, že ich kamaráta zbili len preto, lebo bol jediný černoch v bare. Všetci traja vypovedali zhodne od slova do slova dokonca s rovnakými gramatickými chybami. Takže vyšetrovateľ si tam evidentne napísal jeden odsek u všetkých troch rovnaký, hoci ich vypočúval separátne.

V takom prípade sa jedná o nezákonný výsluch, čo si prokurátor, ani sudca Špecializovaného súdu Hrubala záhadne nevšimli. Taktiež si nevšimli, že sa vyšetrovali len zranenia černocha ,ktorý mal rezne rany po rozbitom pohári, no nevyšetrovali sa zranenia obvineného, ktorý mal vybité zuby.  Viac na:  

www.hlavnespravy.sk/harabin-zrusil-obvinenie-specializovaneho-sudu-podla-protiextremistickeho-zakona-obvineneho-prepustil-na-slobodu/929478

Chvíľa pre pesničku: Pacifik

Prejav kandidátky na úrad francúzskeho prezidenta Marine Le Penovej

Petíciu za zrušenie Mečiarových amnestií spustila mimovládka financovaná Georgeom Sorosom a americkou ambasádou

Bratislava 12. marca 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Miguel Angel Morenatti)

V poslednej dobe je opäť na pretrase populistická téma rušenia Mečiarových amnestií, ktorá odpútava pozornosť od dôležitejších vecí súčasnosti. Na internete sa taktiež rozbehla internetová petícia za zrušenie Mečiarových amnestií, za ktorou stojí mimovládna organizácia Via Iuris. Ako sa nám podarilo zistiť, túto mimovládku okrem iných finančne podporuje aj Open Society Foundations Georga Sorosa a Americká ambasáda

Na snímke George Soros

Populistický poslanec Ján Budaj (OĽANO-NOVA) už opäť podáva návrh zákona za zrušenie Mečiarových amnestií. Tentokrát však sa tlak na zrušenie amnestií neuveriteľne zvýšil. Všetky mainstreamové médiá chŕlia anti-mečiarovskú propagandu a k účelu prispel aj nový film s názvom “Únos”, ktorý hneď na titulnej upútavke hanobí slovenský dvojkríž.

Na tlaku za zrušenie Mečiarových amnestií sa taktiež podieľajú mimovládky. Prednedávnom bola spustená internetová petícia na stránke somza.to, na ktorej sa píše:

“Zrušme spoločne Mečiarove amnestie. Naším cieľom je ukázať poslancom NR SR, že ľuďom na Slovensku záleží na tom, aby boli Mečiarove amnestie zrušené. 21. marca začína parlamentná schôdza, na ktorej budú poslanci o amnestiách rozhodovať. Chceme ich presvedčiť, aby boli odvážni a hlasovali ZA.”

Internetovú petíciu za zrušenie Mečiarovách amnestií už podpísalo vyše 50 000 ľudí. Za petíciou stojí mimovládna organizácia Via Iuris. Pozrime sa však, kto financuje túto pochybnú mimovládnu organizáciu. Kto má takýto veľký záujem zrušiť tieto amnestie a tým uvrhnúť Slovensko do chaosu?

Z poslednej dostupnej výročnej správy tejto mimovládky z roku 2015 v sekcii príjmy vyplýva, že najväčším “sponzorom” je Sorosova Open society foundations, ktorá cez granty darovala mimovládke Via Iuris až 82 000 eur, čo predstavuje vyše 25 % zo všetkých jej príjmov.  Viac na:  

www.hlavnespravy.sk/peticiu-za-zrusenie-meciarovych-amnestii-spustila-mimovladka-financovana-georgeom-sorosom-americkou-ambasadou/928382

Generál Ratko Mladič zabránil balkánskemu kalifátu

Dobrý deň, priatelia. Ak si myslíte, že si generál Mladič zaslúži, aby sa Slovensko dozvedelo pravdu o ňom a o srbskom boji proti Natokalifátu, za zachovanie kresťanskej, tradičnej podoby Európy, prosím, aby ste tento text šírili ďalej. Vďaka. Vladimír Mohorita

Generál Mladič väznený Haagom pred vyše 20 rokmi porazil v Európe to zlo, od ktorého Rusko teraz zachraňuje svet v Sýrii

„Odmena“ Srbom bolo bombardovanie leteckými silami NATO, k čomu sa pridal aj náš sorosovský premiér Mikuláš Dzurinda. Viac na: 

http://www.hlavnespravy.sk/general-mladic-vazneny-haagom-pred-vyse-20-rokmi-porazil-v-europe-zlo-od-ktoreho-rusko-teraz-zachranuje-svet-v-syrii/931210

Finančnou podporou  webu magnificat.sk  

nás pomôžete udržať a rozšírite naše spravodajstvo, aj videový obsah. Môžete tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  Ďakujeme!

Holandsko: Protest pred tureckým konzulátom v Rotterdame silnie

Rotterdam 12. marca (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Emrah Gurel)

Napätie medzi Tureckom a Holandskom eskaluje. Niekoľko stoviek demonštrantov, mávajúcich tureckými vlajkami, sa v sobotu večer zhromaždilo pred tureckým konzulátom v Rotterdame, dožadujúc sa prítomnosti tureckej ministerky sociálnych vecí a rodiny Fatmy Kayovej

Stúpenci tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana kráčajú počas protestného pochodu k holandskému konzulátu v Istanbule 11. marca 2017. Holandská vláda zrušila dnes povolenie na pristátie lietadlu tureckého ministra zahraničných vecí Mevlüta Čavušogla, ktorý chcel vystúpiť s prejavom pred svojimi stúpencami v Rotterdame.

 Holandská polícia postavila kovové zátarasy a hliadkovala na koňoch v snahe udržať demonštrantov preč od konzulátu. Dav sa stále zväčšoval, nakoľko ďalší a ďalší pro-tureckí demonštranti prichádzali zo susedného Nemecka. Turecká ministerka sociálnych vecí cestovala do Holandska po zemi zo susedného Nemecka po tom, ako holandská vláda nepovolila pristáť v krajine lietadlu so šéfom tureckej diplomacie na palube.

Holandská televízia odvysielala zábery, ako polícia zastavuje ministerskú kolónu neďaleko tureckého konzulátu v Rotterdame a bráni ministerke vo vstupe do budovy.  Holandská vláda povedala, že si neželá, aby tureckí politici robili kampaň medzi tureckými emigrantmi v Holandsku, čo turecký prezident Recep Tayyip Erdogan označil za “pozostatky nacizmu”.

www.hlavnespravy.sk/holandsko-protest-pred-tureckym-konzulatom-v-rotterdame-silnie/928694

Finančný podvodník George Soros a jeho bábky na Slovensku

– na obrázku Soros, Rockefeller, Rothschild

Na Slovensku sú aktivity Sorosa spájane so stranami opozície: SaS, OĽANO-NOVA, SDKÚ, Most-Híd. Avšak posledné roky sa tešia jeho mimovládky aj dotáciam od vlády Roberta Fica. Iveta Radičová viedla Sorosovú nadáciu Otvorená spoločnosť, do ktorej naliala množstvo peňazí Slovákov počas svojej vlády. Písali sme o tom tu: http://www.idemvolit.sk/881-kauza/radicova-odklepla-obrovske-dotacie-pre-svoje-nadacie-kde-ma-dceru-meseznikova-wienk/

Členovia strany SaS sa opakovane zúčastňujú akcií organizovanými Nadáciou Otvorená spoločnosť – Sorosa.

Medzi Sorosové poslušné a ochočené ovečky napríklad patria:

Martin Bútora (hlavný poradca Kisku), František Šebej, Štefan Hríb, Daniel Lipšič, Iveta Radičová, Pavol Demeš, Eduard Kukan, Ivan Mikloš, Peter Osuský(SaS, OKS), Fedor Gál, Grigorij Mesežnikov, Mikuláš Dzurinda(SDKÚ), František Mikloško, Juraj Smatana, Ondrej Starinský, Miroslav Lajčák(SMER-SD), Miroslav Kusý, Zuzana Wienková, Michal Havran ml., Martin Macko, Ján Orlovský,atď.

O zločincovi Sorošovi:
Vlastným menom Gyorgy Schwartz je židovský miliardár, maďarského pôvodu. Je verejnou tvárou židovsko-chazarského rodinného klanu multimiliardárov – rodiny Rotchschildovcov a vykonavateľom ich aktivít. Vo svete presadzuje ich záujmy a ciele. Stál napríklad za financovanim kampane Baracka Obamu, Hilary Clintonovej. Taktiež za financovaním viacerých umelo vytvorených revolúcií – naposledy Majdan na Ukrajine. Soros v roku 1989 pomohol financovať “zamatovú revolúciu” vo vtedajšom Československu.
Dátum 16. september 1992, v Británii známý ako Čierna streda. Deň, kedy špekulanti rozbil Britskú libru. Občanom Anglicka poklesla hodnota peňazí a majetku o 15% a toto bol zárobok pre Sorosa a Rothschildovcov. Soroš na tomto finančnom podvode zarobil svoju prvá bilión libier (1 000 0000 000 000). Na mizinu priviedol pracujúcich britských občanov, ktorých nehnuteľnosti a úspory stratili zo dňa na deň obrovskú hodnotu. Angličanov roky predtým za čias Napoleóna podvodom s Librou boli okradnutí priamo rodinou Rotchschildovcov.
V roku 1997 takmer zruinoval ekonomiku Thajska a Malajzie.
Vo Francúzku bola Sorošovi vymeraná pokuta 2,9 milióna dolárov za zneužitie dôvernej informácie pre vlastné obohatenie.
V roku 1998 sa vďaka Sorošovým špekuláciám takmer zrútila ruská ekonomika. Vtedajší predseda kongresového výboru pre bankovníctvo Jim Leach to charakterizoval ako jednu z najväčších lúpeží v dejinách. Keď si Rotchschildovci vyberú nejakú krajinu ako terč pre zmenu režimu, vždy začína tým, že tam vytvoria prostredníctvom nebankoviek financovaných Sorosovou Otvorenou Spoločnosťou – `tieňovú vládu` – často už vopred sformovanú v zahraničí – pripravenú prebrať moc, hneď ak sa naskytne príležitosť.
Soros v roku 2015 pripustil, že jeho snahy v Európe sú zamerané na zničenie hraníc jednotlivých štátov na tomto kontinente.
V posledných rokoch sa Soros zameriava na poskytovanie grantov cez jeho Open Society Foundations pre rôzne neziskové organizácie, ktoré sú v skutočnosti komerčné s cieľom zarobiť. Za posledné roky je zameraný aj na podporu imigrácie a premiešanie rás a národov s cieľom naplniť Kallergiho plán.

Tu si môžte prečítať oslavný článok na Sorosa od Židovskej sionistky Jany Shemesh:
https://dennikn.sk/210387/george-soros-spekulant-filantrop-a-vizionar-demonizovany-konspiratormi/

Andrej Hlinka – jeden z najväčších bojovníkov za samostatné Slovensko sa v roku 1900 vyjadril o Rothschildovcoch a vedzte, že konšpirátor nebol:

“ Antifašisti“ –   Vraj:  „Za národ?  Ani za Boha!“

Takzvaní bojovníci proti xenofobií, rasismu a nenávisti ve skutečnosti sami šíří nenávist. Tady máte jasné důkazy…

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 13.3.2017 | Rubrika: Kulturní válka

Kamarád ze Slovenska mi poslal odkaz na fotografie z tzv. protifašistické demonstrace v Bratislavě. No podle transparentu to byl spíše demonstrace proti slovenskému národu, proti vlastenectví a proti křesťanům …

Podívejte se na slogany demonstrujících lidí:

article_photo

Tato fotografie je z veřejného profilu aktivisty Ivo Nesrovnal pre Bratislavu, v pozadí transparent Za národ? Ani za Boha …

article_photo

Nápisy transparentů vypovídají o všem:

Slovenský stát, raz. (snad rasistický?) stát – vlastenectví je — když jsi trapný – Za národ? Ani za Boha … – nejsme žádný národ – a pod.

Na akci také vystoupil ředitel Muzea SNP Stanislav Mičeva, který již před pár dny řekl, že nechce Slovensko bíle, ale barevné. V podmínkách Slovenska to dnes je hlavně znamená podporu romské menšiny a muslimů.

Takto dnes vypadá ideologie takzvaných bojovníku proti xenofobií, rasismu a nenávisti. Ve skutečnosti oni sami šíři nenávist k národům, zde slovenskému, oni sami šíří nenávist k věřícím lidem a hlavně nenávidí vlastenectví. Když půjdete do hloubky jejich ideologie a myšlení, tak zjistíte že má kořeny u marxistických myslitelů z 19. století a počátku 20. století. Protože tito marxisté nenáviděli vlastenectví, národní vědomí a hlavně stát jako takový. Cílem těchto revolucionářů bylo vyvolat ve společnosti takovou krizi, aby pak došlo k možnosti uskutečnit marxistickou revoluci.  Viac na: 

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16925-takzvani-bojovnici-proti-xenofobii-rasismu-a-nenavisti-ve-skutecnosti-sami-siri-nenavist-tady-mate-jasne-dukazy-.aspx

Marine Le Penová o nebezpečenstve islamu

KINO: Hrdinka Francúzska