Kam až povedie šialenstvo európskych politikov? G. Soros – šedá eminencia NWO, Brexit, Anton Čulen – obeť „korektnosti“, KINO: Bitka o Chartúm

4827
NUEVOS HABITOS DE LOS MIEMBROS DEL GREMIO DE MAREANTES PARA LA SEMANA SANTA

Multikultúrne šialenstvo vo Švédsku: Školy presadzujú sex dievčat s imigrantmi, médiá psychicky likvidujú ľudí kritizujúcich imigráciu. Švédsky novinár podáva desivé svedectvo

Štokholm 21. septembra 2016 (HSP/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)

Švédsko je známe svojou multikultúrnou spoločnosťou, ktorá spravila z tejto kedysi pokojnej severskej krajiny, “hlavné mesto” sveta v znásilňovaní žien a vysokej kriminality . Napriek týmto negatívam vláda, politici a médiá naďalej presadzujú ešte väčšiu mieru multikultúrnosti a odporcov tvrdo trestajú. Desivé svedectvo popisuje Švédsky novinár  Björn Herstad.

Ilustračné foto
Ilustračné foto

Björn Herstad sa v rozhovore pre český portál Parlamentní Listy vyjadril, že učiť deti v školách o multikulturalizme ako pozitívnej hodnote je priamo súčasťou švédskeho školského zákona. Médiá “odhaľujú” kritikov imigrácie z radov verejnosti a označujú ich za “nenávistníkov”. Každý, kto sa stavia proti vládnucej neomarxistickej ideológii, môže prísť o prácu.

Podľa Herstada za túto nezávideniahodnú situáciu, ktorá je vo Švédsku, môže zjednotený establishment. Túto zvrátenú multikultúrnu ideológiu presadzujú takmer všetky významné strany, či sa jedná o ľavicové strany, stranu zelených, ale aj pravicové strany. Jedinou výnimkou je strana Švédski demokrati, ktorá však nemá dostatočnú silu na prevzatie moci a skoncovanie s týmto multikultúrnym šialenstvom.

Vinu kladie aj médiám hlavného prúdu, ktoré neustále šíria multikultúrnu propagandu a ľudí s inými názormi psychicky lynčujú zverejňovaním a hanobením ich výrokov, ktoré napísali na sociálnych sietiach. To má často za následok aj vyhodenie z práce.

http://www.hlavnespravy.sk/multikulturne-sialenstvo-vo-svedsku-skoly-presadzuju-sex-dievcat-s-imigrantmi-media-psychicky-likviduju-ludi-kritizujucich-imigraciu-svedsky-novinar-podava-desive-svedectvo/834765

Moslimský „prínos“ pre Európu

Kto „vyrába“ revolúcie

Odhalenie 

Česká Nezávislá Televízia – 21. septembra 2016

Brexit -príklad pre zotročené národy EÚ

Embassy RF press service <press@rusemb.sk>

KomentárÚradu informácií a tlače Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie v súvislosti s útokom na humanitárny konvoj v SýriiVážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.

rus1

Devätnásteho septembra okolo 20 – tej hodiny miestneho času v meste Uram al-Kubra, 15 kilometrov juhozápadne od mesta Aleppo,  došlo k incidentu, ktorého okolnosti doteraz neboli objasnené.   Pod paľbou, ktorej pôvodcov doteraz nezistili, sa ocitli sklady, kde skladali náklad humanitárneho konvoja, odsúhlaseného oficiálnym Damaskom a OSN. Útok si vyžiadal obete na životoch aj zranených, vrátane pracovníkov Sýrskeho Červeného polmesiaca. Vážne bolo poškodených 18 nákladných vozidiel.

K incidentu došlo na území, kontrolovanom nezákonnými ozbrojenými jednotkami v zóne vzdialenej asi 7 kilometrov od aktívnych bojových operácií, ktoré boli obnovené 19. septembra po prechode teroristov z „Jabhat Al Nusry“ do rozsiahleho útoku na pozície sýrskych vládnych síl. Treba poznamenať, že prechod humanitárnych konvojov po území Sýrie už niekoľkokrát narazilo na odpor a prekážky zo strany vodcov tých či oných nezákonných vojenských formácií. Stalo sa tak aj prípade odsúhlasenia predmetného konvoja, keď vôbec nie všetci vodcovia bojujúcich strán boli za realizáciu konvoja OSN s humanitárnou pomocou. Vzhľadom na túto situácii ruská strana zabezpečila kontrolu postupu humanitárneho konvoja vzdušnou cestou až po miesto určenia 19. septembra.

S rozhorčením a znepokojením sledujeme pokusy niektorých zahraničných kurátorov banditských zoskupení a teroristov v Sýrii preložiť zodpovednosť za incident na ruské Vzdušno-kozmické sily a Sýrske ozbrojené sily, ktoré údajne „zbombardovali“ humanitárny konvoj.  Podľa svedectiev „očividných svedkov“ na územiach kontrolovaných organizáciou „Biele helmy“, na ktorých sa s obľubou odvolávajú západné médiá, útoky boli vedené zo vzduchu, ba niektorí aktivisti vraj dokonca počuli hluk leteckých motorov.

Takéto ničím nepodložené unáhlené obvinenia majú za cieľ, okrem iného, odviesť pozornosť od zvláštnej „chyby“, ktorej sa dopustili piloti  antiisilovskej koalície pod vedením USA 17. septembra, keď jej lietadlá bombardovali sýrske vládne sily pri meste Deir ez-Zor.

Ruské vojenské sily kontrolujú, vrátane pri použití prostriedkov objektívnej kontroly, s cieľom zistiť do najmenších podrobností, k čomu došlo večer 19. septembra pri meste Uram al-Kubra. Zároveň zodpovedne vyhlasujeme: nijaké letecké útoky na humanitárny konvoj OSN juhozápadne od Aleppa  ruské ani sýrske letecké sily nenaniesli.

http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2453130

Najvyšší cirkevný sudca a arcibiskup S. Zvolenský nechce vypočuť Antona Čulena v prípade jeho odvolania

08.09.2016 23:14Od: sekretariat <sekretariat@abuba.sk>
Dátum: 13. júna 2016, 15:40
Predmet: Odpoveď na žiadosť o stretnutie
Komu: uskutocnujte.slovo@gmail.com
Kópia: Jozef Adamkovic<jadamkovic@abuba.sk>Vážený pán Anton Čulen,bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský dostal obidva Vaše listy, ktoré ste mu poslali ohľadom žiadosti o osobné stretnutie v súvislosti s neobnovením Vašej kánonickej misie na vyučovanie katolíckeho náboženstva.Pán arcibiskup osobné stretnutie v tejto veci vzhľadom na všetky okolnosti nepokladá za užitočné.S pozdravom a úctouLukáš Uváčik
sekretár arcibiskupahttp://i.sme.sk/volby/vuc-2013/anton.culen.jpgVo výpovedi ktorú som dostal so ZŠ Prokofievova zo dňa 23. 6. 2016 už ale pani riaditeľka uvádza ako dôvod to, že: „Skončením Vašej kanonickej misie už nebudete spĺňať požiadavky na vyučovanie náboženstva“.
Teda dôvod je iný, ako mi povedala keď tvrdila, že som na hodine NBV propagoval politickú stranu, za ktorú som kandidoval, tým, že sme sa na hodinách NBV modlili za voľby do NRSR.
Na základe jej sťažnosti mi nebola predlžená kanonická misia – príloha email od riaditeľa DKÚ J. Adamkoviča. Hoci na ostatných troch školách chceli, aby som tam aj naďalej vyučoval, čo potvrdil aj školský dekan svojím podpisom pod žiadosťou o udelenie kanonickej misie na ďalšie obdobie.
Koľko katechétov sa napríklad angažovalo v KDH a nebolo to nikdy v rozpore s poslaním katechétu! Dokonca aj priamo na metodických dňoch (organizovaných DKÚ) sa viac krát hovorilo o tom, že mnoho katechétov vyučuje náboženstvo bez toho, aby komunikovalo s DKÚ a nikto proti tomu neprotestuje ani nerieši. Je smutné, že ak laici kandidujú za KDH, SDKU, SNS, Smer-SD, Most –Hid, Sieť, Oľano alebo inú politickú stranu (okrem ĽSNS) tak to už trestné nie je.Smutné jej aj to, že počas letných prázdnin mi volali zo škôl kde učím, že na ich žiadosti o informácie im nik nevie dať jasnú odpoveď a nevedia, ako majú ďalej postupovať. Sami sa ma pýtajú, že kde je tu slušnosť a čo je toto za jednanie, ak KBS s nimi nekomunikuje. Na list adresovaný nášmu arcibiskupovi z jednej školy od mája 2016 nik nedal odpoveď, hoci by mali podľa zákona do 30 dni poslať odpoveď.
Je taktiež smutné, že arcibiskup Mons. S. Zvolenský sa zbabelo vyhýba stretnutiu so mnou a ani zo slušnosti si aspoň v tomto roku Milosrdenstva nenašiel čas na to, aby sa stretol s katechétom ktorý celý život bojoval za dodržiavanie ľudských práv a náboženskej slobody a ktorý sa ho verejne mnoho krát zastal pred útokmi eštébacko-pacistických štruktúr, hoci som ho o to opakovane viac krát žiadal.

alianciazanedelu.sk/archiv/11330

Viac tu: http://kauzy-exkomunikcie-svatorecenia.webnode.sk/news/najvyssi-cirkevny-sudca-a-arcibiskup-s-zvolensky-nechce-vypocut-antona-culena-v-pripade-jeho-odvolania/

Chviľa pre pesničku: ABBA

KINO: Bitka o Chartúm