Našim návštevníkom

1836

Milí priatelia, od leta 2016 visí na našej novej stránke tento odkaz (uvádzame nižšie). Momentálne je to strop  technického vývoja magnificat.sk.  Ponúkame vám to, čo sme za tie roky pripravili aj pripravujeme, aj formou cez vašu podporu. My môžeme ale niečo robiť aj naďalej, ak bude u vás odozva, a to tým, že nás finančne podporíte – aspoň minimálne.  Táto ochota podporiť web magnificat.sk je doposiaľ asi tak 2%-centná.  

Vyčerpali sme naše rezervy, aj finančné aj časové, kedy sme čakali, že sa situácia zlepší. 

Nedá sa odrážať útoky hackerov, kampane proti nám, neustále konkurovať „zazobanejším“ webom,  a iné problémy s tým, že naši návštevníci len klikajú a pozerajú a nezúčastnia sa na našom zápase  konkrétnou podporou. Z toho dôvodu síce ponecháme našu stránku v chode, ale už nemáme investície do výroby, na ktorú ste si už zvykli. Sme servis, ktorý stravuje sám seba. Predstavte si, že by  dostihový jazdec ponechal na koňa, či si zoženie – alebo nie – nejakú potravu, aby vyhrával pre svojho jazdca preteky. Tak isto na vojne vám nepomôže nijaká chrabrosť, ak vám z tyla nedodajú muníciu. Ale tam čakajú, že vojna sa akosi vyhrá aj sama. Nuž to je ale tragický omyl. Takže asi toľko. 

Za vašu pozornosť –  aj návštevnosť –  vám samozrejme ďakujeme.  To je v tejto našej „slobode“ všetko, čo môžeme urobiť. Informácií máte dosť na to, aby ste pochopili, kde je „sever“ a v čom žijeme.  Napokon sme tu na to, aby každý človek dobrej vôle nielen čítal správy a pozeral filmy, ale niečo si z toho odniesol do svojho konkrétneho života. A v tom vám prajeme veľa zdaru.   Anton Selecký  

*******************************************************

Milí priatelia!

Už vyše 15 rokov si otvárate našu stránku Magnificat Slovakia. Za tie roky sme prešli s vami veľa udalostí, veľa zmien, veľa dôležitých momentov ako aj stavov sveta.

Snažíme sa v tomto mori zmätkov, lží a fabulácií udržať niť logických a priehľadných vysvetlení udalostí tejto doby.

V prvom rade vám veľmi ďakujeme za vašu vernosť a priazeň. Svedčí o je aj množstvo lajkov, pozretí a zotrvaní pri sledovaní na našej stránke, a to po celom svete.

Za tie roky sa naša stránka zmodernizovala, rozšírila, vďaka našim spolupracovníkom dnes môžete vidieť na magnificat.sk aj filmy z našej produkcie, preklady správ a videí, odpovedajúcich na najaktuálnejšie udalosti a javy.

Náš web počas niekoľkých období prešiel neuveriteľným bombardovaním zo strany hackerov, ktorí sa snažili našu webovú stránku zmiesť zo sveta.

Trvá to dodnes, ba sa to ešte viac zintenzívňuje. Bohu vďaka, stále existujeme.

Sme radi, že vám môžeme prinášať správy aj dnes, kedy – ako sa zdá – žijeme čas neuveriteľnej akcelerácie udalostí. Preto chceme práve teraz byť vám sprievodcom, oporou a povzbudením, ako ľudským, tak aj duchovným.

V súčasnosti, ako vidíte, spúšťame nový, praktickejší a operatívnejší dizajn portálu magnificat.sk

Možnosti sú ešte väčšie, ako predtým, ale prevádzka nášho webu je veľmi nákladná. Už sme vás prosili o podporu, ktorá nám pomáha a pomôže udržať a napĺňať náš portál všetkým, čo potrebujeme pre váš rozhľad a informovanosť.

Vrelo ďakujeme všetkým, ktorí ste nás doteraz podporili. V súčasnosti prinášame operatívne možnosti pre vás, aby ste mohli jednoducho, účelne a aj pre vás efektívne podporiť našu stránku. Je to dôležité.

Ďakujeme vám ešte raz! Sme tu pre vás! Sme s vami!

Anton Selecký, júl 2016

Môžete nás ešte stále podporiť poslaním ľubovoľnej čiastky na náš účet v banke Sberbank Slovensko, Bratislava,  Magnificat M Rosa, 

IBAN: SK81 3100 0000 0040 3001 9018