Európe hrozí zotročenie

3312

„Naše terajšie utrpenie je len predohrou toho, čo čaká vás Európanov a západných kresťanov v najbližšej budúcnosti,“ povedal Amel Nona , chaldejský arcibiskup z Mosulu na severe Iraku. Čuduje sa nad ľahostajnosťou politických predstaviteľov ekonomického kolosu Európskej únie a ich klamstiev, ktoré neustále servírujú vyše pol miliarde jej obyvateľov. Aj vďaka falošným informáciám a zavádzaniu poplatných médií má veľa Európanov ešte stále  pocit, že sa ich vôbec netýka to, čo sa deje na Blízkom a Strednom východe. Sú až neuveriteľne ľahostajní nielen k prenasledovaniu kresťanov, ale aj jezidov a ďalších menšín. Vrcholní predstavitelia Európskej únie nechávajú naďalej otvorené dvere pre státisíce  migrantov zo spomínaných oblastí, ale aj z krajín severnej Afriky, ktorí celkom evidentne neutekajú pred zabíjaním, ale v ústrety pohodlnému životu. Podľa jeho presvedčenia takáto nepochopiteľná „migračná politika“ povedie ku krviprelievaniu aj na európskom kontinente.

Falošná hra politikov a médií

Dokedy budú európski politici z najvyspelejších krajín ľahostajní k prebiehajúcej krutej realite? Dokedy budú poplatné média zatajovať pred obyvateľmi Európskej únie masové prenasledovanie, mučenie a vraždenie kresťanov moslimami v Sýrii, v Iraku a vo viacerých afrických krajinách? Dokedy budú o tomto systematickom vyvražďovaní iba občas informovať ako o nejakej „zvláštnej udalosti“? Prečo tak vehementne zatajujú, že milióny obyvateľov spomínaných krajín považujú za isté, že je len otázkou času, keď sa islam ujme vlády aj v Európe? Dokedy budú najvýznamnejšie svetové i európske média hluché a slepé, že sa takéto myšlienky otvorene hlásajú nielen v mešitách, ale aj v moslimských rozhlasových vysielaniach a o „pravovernej expanzii“ na náš kontinent sa vedú pravidelné „debaty“ aj v islamských televíziách.

Predpoveď islamského kazateľa

Amr Chalid (v anglickom prepise Khaled) je v arabskom svete veľmi populárny a vplyvný egyptský televízny islamský kazateľ. V roku 2008 v rozhovore pre egyptskú televíznu stanicu Dream 2 na otázku moderátora: „Ako vidíte budúcnosť islamu v Európe?“, odpovedal celkom jednoznačne: „Najdôležitejšou je skutočnosť, že v Európe žije takmer 30 miliónov moslimov. Som presvedčený, že o dve desaťročia budú na tomto kontinente tvoriť už väčšinu!“ A to sa ešte nezačala terajšia masová a iba minimálne kontrolovaná migrácia moslimov do Európy! Len v Nemecku ich zatiaľ v posledných dvoch rokoch „pribudlo“ asi 1,5 milióna a ďalšie státisíce sa udomácňujú v iných vyspelých západoeurópskych krajinách. „Našťastie, ľudia na Západe majú o moslimoch len sporadické informácie,“ dodáva Khaled. Otvorené hovorí o tom, že západná Európa je priam ideálnym priestorom pre ďalší rozmach islamu. Ateisti sú k tomuto agresívnemu náboženstvu zväčša nevšímaví, lebo ako neveriaci si myslia, že sa ich „tento problém netýka“. Mnohí Európania zámerne podporujú islam, aby na tomto kontinente oslabili  kresťanstvo, pričom vôbec netušia, že im zo strany islamu hrozí väčšie nebezpečenstvo a prenasledovanie ako kresťanom. Smutnú skutočnosť, že v Sýrii, v Iraku a afrických krajinách sú vyvražďovaní iba kresťania alebo veriaci iných náboženstiev, má svedomí jednoduchý fakt – nie sú tam žiadni ateisti!

Podľa Koránu nemajú všetci ľudia rovnaké práva. Stopercentné práva majú iba  moslimskí muži, moslimské ženy majú 50-percentné práva, kresťania a židia 30-percentné práva, ale otroci a príslušníci iných náboženstiev či ateisti nemajú žiadne práva! Okrem vyznávačov islamu sú teda podľa koránu všetci ďalší ľudia len druhoradými občanmi krajiny, kde vládnu oni. To teda čaká aj Európu, keď bude aj naďalej pokračovať v terajšej politike „otvorených dverí“ voči čoraz väčšiemu prívalu islamistov. Podceňovať toto nebezpečenstvo je tým naivnejšie, že podľa oficiálnych štatistík vyše 70 percent tzv. utečencov z ilamských krajín sa dostalo do Európy vlastne inkognito, teda bez akejkoľvek evidencie!

Varovanie chaldejského arcibiskupa

K vážnemu zamysleniu sa nad svojou budúcnosťou vyzýva Európu aj Amel Nona, chaldejský arcibiskup z Mosulu, trojmiliónového mesta v Iraku, ktoré fanatickí moslimovia „vyčistili“ nielen od kresťanov, ale aj od príslušníkov všetkých náboženských menšín. „Teroru a vyvražďovaniu unikli len ateisti,“ povedal s istou dávkou irónie arcibiskup, „lebo v meste žiadni nežili.“ A v rozhovore pre talianske noviny Crriere della Sera sa vyjadril celkom jednoznačne: „Na rozdiel od kresťanstva, sa v islame nehovorí, že všetci ľudia sú si pred Bohom rovní. Vaše hodnoty (má na mysli Európanov), sú vyznávačom islamskej viery celkom cudzie! Pokiaľ to včas nepochopíte, stanete sa aj vy obeťami nepriateľa, ktorého ste s otvorenou náručou prijali do svojho domu.“ A zároveň Európu varuje: „Vaše princípy slobody a demokracie v tejto súvislosti nemajú žiadnu hodnotu. Vaša slepota k radikálnym moslimom, ktorí stále hlasnejšie na námestiach európskych veľkomiest demonštrujú svoje nároky na budúcu nadvládu na tomto kontinente, dodáva silu i odvahu aj tzv. umierneným moslimom. Ak sa vážne nezamyslíte najmä nad situáciu na Strednom a Blízkom východe a nezastavíte čoraz silnejšiu lavínu prichádzajúcich islamistov, ktorých stále prijímate vo svojich krajinách, bude váš osud zotročených obyvateľov vo vlastnej domovine definitívne spečatený!“

  1.   Pavel Zahradníček OMI    

Správa o imigrantoch

Votrelci

Kněz pobouřil antirasisty z povolání, neboť kázal o „islámské invazi“. Podají na něj udání do Vatikánu a trestní oznámení (+ video)

kneblowski

Nahrávka kázání polského kněze Romana Kneblowského z Bydhoště vzbudila zájem Střediska monitoringu rasistických a xenofobních projevů a sorosovského listu Gazeta Wyborcza.

P. Kneblowski v kázání uvedl:  „V Kristu milovaní bratři a sestry. Byl jsem několik dní u našich bratří v Maďarsku a děkuji Pánu Bohu za to, že je tam situace zvládnutá. Naši bratři Maďaři statečně odrazili útok nájezdníků šturmujících jejich i naše hranice. Po cestě jsem byl na manifestaci organizované Všepolskou mládeží a Národně-radikálním táborem, mylně nazývanou proti imigrantům. To nejsou manifestace proti žádným imigrantům, to jsou manifestace proti islámské invazi na křesťanskou Evropu.“

„Přijíždějí pro sociál [sociální dávky]. Nejsou dokonce ani vděční. Z jejich pohledu je to daň, na kterou mají od nás, nevěřících psů, právo,“ vysvětloval P. Kneblowski.

Tato slova pobouřila profesionální antirasisty ze Střediska monitoringu rasistických a xenofobních projevů a novináře deníku Gazeta Wyborcza.

„Domníváme se, že to, co slyšíme na videu, splňuje podstatu trestního činu, který spočívá ve veřejném podněcování k nenávisti s ohledem na něčí náboženství,“ prohlásil pro list Gazeta Wyborcza šéf střediska Rafał Gaweł.

Středisko nyní kázání P. Romana Kneblowského překládá do italštiny a výsledný text pošle do Vatikánu. Chystá se rovněž podat na bydhošťského faráře trestní oznámení.

http://www.tedeum.cz/2016/09/15/knez-pobouril-antirasisty-z-povolani-nebot-kazal-o-islamske-invazi-podaji-na-nej-udani-do-vatikanu-a-trestni-oznameni-video/

Občiansky odpor – Začne to parkovaním?