Aktualizované: Komentujeme, Slovenská vláda zavádza orwelovskú totalitu, Čudný „Paríž“, Ruské sankcie voči Turecku, KINO: Nepriateľ štátu

373
Poslali ste nám:  Uprchlíci řádí v ČR
Sent: Wednesday, November 25, 2015 9:13 AM
Subject: FW: Pošli to dál – uprchlíci řádí v ČR už i mimo tábory a sdělovací média mlčí jako partizáni!
 Pošli to dál – uprchlíci řádí v ČR už i mimo tábory a sdělovací média mlčí!!!  Jejich sen se rozpadl….nikdo je tu nechce,vyhání je z jednoho státu EU do  druhého, hladoví a frustrovaní se potulují krajem a snaží se ,,obstarat si “  halal jídlo. Pro zatím o islámu nepoučené čtenáře…halal je ,,nábožensky čisté“  jídlo….získává se podřezáním zvířat. Co od takových lidí můžeme jiného čekat.  A až frustrace dostoupí vrcholu….ani nechci pomyslet. …..a v Bílém domě si zatím mnou ruce jak s tou konkurenční EU pěkně ,,vydupali“ ( a ani je to moc nestálo ).  Lidéřovice, Dačicko, 15.7. 2015. Skupina arabských „uprchlíků“bezdůvodně  podřezalo veškerá hospodářská zvířata u našeho souseda, drobného zemědělce.  Přežil pouze kůň, který byl bezpečně zavřený. Po policejní akci s termovizemi jich  bylo deset pochytáno, dalších cca 80 bylo dopadeno v okolí Starého města pod  Landštejnem. Tam dokonce zabrali obydlený dům. Sdělovací prostředky o tom  samozřejmě mlčí.
       Prosím sdílejte, šiřte. Hana Bočková, Lidéřovice

Verejnoprávne média sa „musia“ riadiť Európskou komisiou

Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků  ČT  o neobjektinosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání­ vnesl jasno radní­ Michal Janovič.  Prohlásil:

„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení ;­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,“ – konec citátu. 

Už to nie je len „konšpirácia“

odpočúvanieNedávno som počul tento vtip:  „Viete, čo je to konšpiračná teória? Nuž to, čo sa onedlho stane.“ Už viackrát sme upozorňovali našich návštevníkov, že naša stránka nemusí dlho vydržať,  najmä po tom, čo sme boli viackrát „hacknutí.“ Neprešlo mnoho času, a od 1. januára 2016 bude na Slovensku platiť drastické obmedzenie slobody, podobne ako v USA po 11. septembri 2001. Pritom na Slovensku sa neudial nijaký teroristický útok, ani na našom území neoperuje nijaká Al Kájda. Kam zaradiť tento krok vlády Slovenskej republiky?  Toto „opatrenie“ sa podobá ako vajce vajcu všetkým „bezpečnostným opatreniam“  globalizácie. Namiesto dolapenia zlodeja sú všetci obyvatelia sledovaní, podozrievaní a obmedzovaní. Toto je terorizmus na vlastných občanoch.

Z toho vyplýva: Buď vláda Slovenskej republiky „predbieha“ želania Bruselu –  čo nemá v súčasnosti logiku –  alebo to dostala „rozkazom“, ktorý je neprípustné odhaľovať.  Ak teda uvážime, že naša stránka už bola oficiálne zaradená medzi „extrémistické“, vychádza nám, že od 1. januára 2016 nám hrozí „vypnutie“. Preto odporúčame našim priaznivcom, aby si včas stiahli všetky materiály a videá, ktoré považujú za dôležité, aby ich mohli potom sami rozosielať e-mailami – ak budú chcieť.   Anton Selecký

**************************************************************************************

Smer-SD schválil balík zákonov, ktoré umožnia SIS vypnúť „nepohodlné“ weby!

Bratislava 29. novembra 2015 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Vláda Róberta Fica schválila balík zákonov, ktoré posilnia právomoci polície a tajnej služby. Nové zákony umožnia polícii zadržať osobu podozrivú z terorizmu na 96 hodín miesto súčasných 48 hodín. Polícia bude môcť naviac zadržať na 48 hodín akúkoľvek osobu ešte pred jej legitimovaním, stačí ak sa táto osoba bude nachádzať na mieste, kde hrozí spáchanie “teroristického útoku”

Po mimoriadnej schôdzi vlády SR
Po mimoriadnej schôdzi vlády SR

Policajti budú tiež môcť prehľadať vozidlo a batožinu. Doteraz mohli do vozidla iba nahliadnuť. Ako dôvod stačí podozrenie, že s vozidlom bol spáchaný trestný čin. Po novom môžu prehľadávať batožinu aj v autobusoch a vlakoch.

Nový zákon tiež umožní online prístup do informačných systémov mobilných operátorov a získavanie údajov o polohe a údajov kto s kým, o čom a koľko  telefonuje.  Ďalej bude možné zatvoriť občana na 48 hodín ešte pred jeho legitikovaním sa (!)

Najzaujímavejším zákonom je však exkluzívna právomoc SIS navrhovať súdu vypnutie akéhokoľvek webu, ktorý šíri nevhodné myšlienky. Zákon ďalej tieto myšlienky definuje ako myšlienky podporujúce terorizmus, myšlienky propagujúce politický a nábožensky extrémizmus alebo škodlivé sektárske zoskupenia. Vypnutie bude môcť žiadať od prevádzkovateľa alebo rovno od správcu domény. Vypnutie nemá byť na stálo, návrh zákona však neuvádza na ako dlho môže SIS vypnutie žiadať. O odstavení webu bude musieť vždy rozhodnúť súd, no proti rozhodnutiu sa nebude dať odvolať, iba po dvoch mesiacoch podať sťažnosť na ústavný súd.

Ak sa tento zákon začne uplatňovať spravodlivo ohrozená bude väčšina mainstreamových médií, ktoré propagujú a podporujú infiltráciu Slovenskej republiky islamskými sektárskymi zoskupeniami.

http://www.hlavnespravy.sk/smer-sd-schvalil-balik-zakonov-ktore-umoznia-sis-vypnut-nepohodlne-weby/714724 + denník SME

http://blogy.hnonline.sk/obycajny-slovak/prichod-utecencov-bol-planovany-ako-aj-bombove-utoky-z-koho-strany

Čudný „Paríž“

Putin uvalil na Turecko ekonomické sankcie

Moskva 28. novembra 2015 (TASR/HSP/Foto:TASR-Maxim Shipenkov/Pool Photo via AP)

Opatrenia sú odvetou za utorňajší incident

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal dnes dekrét, ktorým nariadil uvalenie ekonomických sankcií na Turecko. Došlo k tomu len štyri dni po tom, ako turecká armáda zostrelila ruské vojenské lietadlo v sýrsko-tureckom pohraničí. Informovala o tom agentúra DPA.

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin

Zmienenými opatreniami sa podľa vyhlásenia ruskej agentúry Interfax zakazuje dovoz niektorých tovarov z Turecka. Ruským zamestnávateľom sa od budúceho roka zároveň zakazuje najímanie tureckých štátnych príslušníkov. Pozastavený bude aj bezvízový styk oboch krajín.

Putinom podpísaný dekrét zakazuje tiež prevádzkovateľom cestovných kancelárií, aby predávali zájazdy do Turecka, ktoré je obľúbenou dovolenkovou destináciou mnohých Rusov. Zakázané sú tiež charterové lety medzi oboma krajinami.

Opatrenia sú odvetou za utorňajší incident, pri ktorom turecká stíhačka F-16 zostrelila pri hraniciach medzi Sýriou a Tureckom ruský stíhací bombardér Su-24, ktorý bol na misii na podporu pozemných operácií sýrskej armády voči protivládnym povstalcom.

Ankara následne vyhlásila, že ruské lietadlo narušilo jej vzdušný priestor, zatiaľ čo Moskva uviedla, že ruský bombardér vôbec neopustil územie Sýrie, pripomenula DPA.

Svetoví lídri obe strany vyzvali, aby sa pokúsili zmierniť vzniknuté napätie. To by totiž podľa nich mohlo teraz ohroziť medzinárodné úsilie v boji s militantnou organizáciou Islamský štát a pozastaviť diplomatické snahy o sprostredkovanie mierovej dohody v Sýrii.

http://www.hlavnespravy.sk/putin-uvalil-na-turecko-ekonomicke-sankcie/714690

satel_lKINO: Nepriateľ štátu  (repríza)

„Nemáte právo vojsť do môjho domu“ – touto vetou končí jeden z prorockých filmov americkej kinematografie  pod názvom Nepriateľ štátu, ktorý bol natočený v roku 1998.
Film Nepriateľ štátu mi pripomenul „staré časy“. Pospomínal som si na všetky tie naháňačky so Štátnou bezpečnosťou  Dnes máme  monitorovanie na neskutočnej úrovni. Kamerové systémy poznáme dávno už aj u nás. Avšak aby štát monitoroval kriminálnikov, sleduje nás všetkých. 
V USA platí od začiatku roka 2012 takmer stanné právo a globalistická administratíva pripravuje obmedzenie, sledovanie, právne kroky, a možnosti úplného vyradenia internetu.
Myslím, že je veľmi prospešné pozrieť si tento film, ktorý je dnes už vlastne zastaralý. Ide o obraz tvrdej reality. Sloboda už dávno neexistuje. A  stačí stať sa nepohodlným, „extrémistickým“, stať sa „nepriateľom štátu“, nositeľom nebezpečného tajomstva resp. byť činný mimo dovolený rámec – aby sme boli likvidovaní na všetkých úrovniach. Právo a spravodlivosť sú pochované v plošticiach, satelitoch, a odpočúvacích systémoch, ktoré riadia zločinci, skrývajúci sa pod masky dobrodincov ľudstva. Ako vidíme,  pre nás na Slovensku v súčasnosti začína presne táto krutá realita.  Anton Selecký

Chvíľa pre pesničku: Zager&Evans

V roku 2525, ak muž je stále nažive, a ak žena môže stále prežiť, tak môžu sa nájsť.. V roku 3535 sa nebude musieť hovoriť pravda, nebudú sa hovoriť lži, všetko, čo si pomyslíme, urobíme a povieme, bude v každodenných pilulkách.

V roku 4545 nebudeme potrebovať naše zuby, naše oči, nebudeme nič prežúvať,… nikto nás neuvidí. V roku 5555, naše ruky budú bezvládne pozdĺž tela, naše nohy nebudú nič robiť, všetko to spravia za nás stroje.

V roku 6565 nebudeme potrebovať žiadneho manžela, žiadnu ženu, iba si vyzdvihneme svojho syna, svoju dcéru z dna dlhej sklenenej trubice. V roku 7510, ak to Boh nezmení, možno sa pozrie okolo seba a povie si hádam je čas na súdny deň.

V roku 8510 Boh iba zakrúti sklamane hlavou, povie si, buď že som potešený, kde človek je, alebo to roztrhá a začne znova  V roku 9595 budem prekvapený, ak je človek ešte nažive, už vzal všetko čo mu stará Zem mohla dať, a on jej späť nedal vôbec nič  

Teraz už je to desať tisíc rokov, človek vyplakal miliardy sĺz, pre to, čo on nikdy nevedel, a predsa to ovládol. ale cez večné noci blikajúcich hviezd, tam možno veľmi ďaleko, možno je tam ešte len včera.