Zvrat v taktike: Ilumináti vytvárajú front sami proti sebe!

718


CITÁT: V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.

Vážení, priatelia,
v súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom
období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri
ženy:
Ľubica Lehotská, Alena Krempaská a Lucia Gallová.
Možno by ľudia mali vedieť,že:
Organizátorka protestov Ľubica Lehotskáje známa veštica a kartárka Somezeda, ktorá dlhé roky propaguje svoje archetypologické schopnosti v rôznych reklamách a inzerátoch, má živnosť a rôzne kurzy zaoberajúce sa napr.aj výkladom tarotových kariet a pod.
Lucia Gallová – ďalšia zo spoluorganizátoriek protestov: v Brne na VŠ nedoštudovala odbor chémia, začala podnikať s kozmetikou, dnes má
reklamnú a marketing.agentúru. Vlani v apríli založila internetovú televíziu, ktorá sa venuje meditácii a spiritualizmu. Stačí si pozrieť web www.baina.eu (Baina-portál poznania a harmónie), aby človek pochopil viac.
Alena Krempaská-činná vo viacerých o.z., aktuálne najmä v o.z. ĽUdia
proti rasizmu…
Po zistení týchto informácií si kladiem otázku, kto nám to tu vlastne
chce robiť revolúciu? Ezoteričky? A akú? (koniec citátu)
http://dolezite.sk/Ktoze_to_tu_robi_revoluciu_Osoby_a_obsadenie_35.html

******************************************************************

Citát:  Organizátorka Alena Krempaská si netrúfa odhadnúť, koľko ľudí bude v uliciach.“Očakávania sú vysoké,“ povedala.

Krempaská zároveň z bezpečnostných dôvodov odmietla bližšie špecifikovať trasu protestu. Usporiadatelia protestu totiž podľa jej slov majú informácie, že podobne ako minulý týždeň, aj dnesbudú medzi protestujúcimi extrémisti a provokatéri. Ako dodala, spolupracujú však s  políciou, s ktorou prebrali viaceré scenáre.

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/protest-gorila-3-do-ulic-vyzenie-opat-tisicky-ludi.html

***************************************************************
Po uverejnení uvedených mien na www.magnificat.sk prebehla medzi mnou a Ľubicou Lehotskou táto výmena e-mailov:

Vážená redakcia!

Ďakujem Vám za bezplatnú reklamu, o ktorú som Vás nepožiadala. Zrejme ste trochu povrchní, ak tvrdíte, že som „veštica a kartárka“. Pracujem výlučne na PC, mojím hlavným odborom je holistická medicína (slovník cudzích slov možno máte) a filozofia. Od „veštíc“ som sa vždy dištancovala (viď moje vystupovanie v médiách za posledných 20 rokov). Isto ste si všimli, že som vyštudovala FF UK. Myslíte, že slovenské „veštice“ majú vyššie vzdelanie ako „2 ľudové a 3 tanečné“? Takže keď Vás už nezaujíma korupcia na Slovensku – podľa Vašich opisov ste evidentne na jej strane a zubami nechtami ju podporujete, buďte takí láskaví, a prácu iných ľudí, ďaleko obetavejších k bolestiam blízkych svojich -ako ste Vy, posudzujte nestranne, objektívne a hlavne PRAVDIVO.
S pozdravom, Lubi Lehotská

**************************************************************

Pani Lehotská,  ďakujem za e-mail, ale viete, ja som si nevymyslel to, čo o vás koluje, a čo som dostal na vedomie, ale budiž.  Vidím, že ostro sledujete všetky pohyby okolo vášho mena. Nemám problém uverejniť samozrejme aj vašu odozvu, ale mala by ste si byť vedomá, že ľudia vás poznajú a proste uverejnia o vás tieto skutočnosti. Pokojne mi napíšte o sebe, ale viete, ja nie som jediný, ktorý dostal tieto referencie. Máme rubriku „Píšete nám“, určite ste si to všimli. Ďakujem za ohlas, rád ho uverejním, s tým nemám žiadny problém, je to vlastne podľa tlačového zákona naša povinnosť.    s úctou Anton Selecký

***************************************************************************************************************

Pán Selecký, nemusíte nič uverejňovať. Ja som si zvykla na nesprávnu kategorizáciu – čo sa mňa týka. Venujem sa tomu, že dvíham zo zeme tých najbiednejších ľudí. Teraz som sa postavila – proti korupcii a rozkrádaniu majetku našich občanov. Zdá sa Vám KORUPCIA – slabá téma? Prečo sa teda venujete mne, a nepíšete pravdu o KORUPCII, ktorá šokuje každého poriadneho človeka?
Môj strýko Rudolf bol katolícky kňaz, ktorého Nemci mučili iba preto, lebo pomáhal zraneným ľuďom – nech boli ktokoľvek. Proste ĽUĎOM. Vždy hovoril – venuje sa PODSTATE, forma je bezvýznamná. myslela som si, že Váš duchovný časopis sa bude venovať PODSTATE. Nesledujem nič okolo svojho mena, nepotrebujem to. Na Váš časopis som si klikla náhodou, bola som zvedavá, čo píšete o GORILE -KORUPCII. A veľmi som sa sklamala.
S pozdravom, L. Lehotská

******************************************************************

Pani Lehotská, pozdravujem vás, ak hovoríme o podstate, korupcia medzi tieto podstaty nepatrí. Je len dôsledkom čohosi. Tieto dôsledky sú vlastne ovocím dlhodobého rozkladu nielen morálnej, ale najmä duchovnej integrity spoločnosti. Áno, je to politická téma, ktorá je ale navyše veľmi  rozčlenená. Ak nazvem korupciou (ja to tak vnímam) províziu za predaj národne a spoločensky dôležitej komodity, ťažko sa mi nazýva korupciou „podplatenie“ lekára, ak je to jedna z mojich posledných nádejí na záchranu alebo liečbu. A do takejto „korupcie“ je bežný občan dotlačený, či už sa mu to páči alebo nie. A ak zmizla z nášho života poctivosť, proti akej „korupcii“ budete bojovať? Tu treba začať niekde úplne inde.  Viete, podľa môjho názoru je celá táto „kauza“ Gorila umelo vyprodukovaná. Veď tu korupcia existuje 20 rokov (a predtým tiež).  Kto sa to „zobudil “ a prečo?  Ja len s ľútosťou sledujem tých demonštrantov, ktorí mrznú na námestiach a ani nevedia, v akých „službách“ tam sú. Je to smutné. Je to bohužiaľ len hra,  hra ľudí za plentou, ktorí majú svoj vlastný cieľ.

A. Selecký

Povedzme si teraz – WHO IS WHO:

Ľubica – Lasca – Lehotská (na obr.)

Keďže je množstvo tých, ktorí chcú ísť za poznaním a rozširovať si svoje vedomosti, rozhodli sme sa, že si nenecháme všetko len pre seba a založili sme našu školu Academia Arcana de Tarot. Koniec koncov veď archetypológia je univerzálna filozofia, v ktorej si každý nájde aspoň kúsok zo svojho života a prestane určité situácie zvaľovať na BOHA, ale uvedomí si, že keď je každý diamant, má silu bojovať proti všetkému.

http://www.easynet.sk/m2l.php?idpr=94

Od 1. JúLA 2010 sa Academia Arcana de Tarot presťahovala do ISTROPOLISUna Trnavskom mýte č. 1. Sídlime v priestoroch, označených ako „kancelárie“ na prvom poschodí, dvere číslo 165. Avšak  všetky listy, oznámenia, prihlášku či žiadosť o prerušenie štúdia treba zasielať na adresu: Mgr. Ľubica Lehotská, Račianska 53, 83102 Bratislava.

http://www.facebook.com/people/Lubica-Lasca-Lehotsk%C3%A1/1233936925

Dňa 18 februára 2012 v priestoroch ISTROPOLISU v Bratislave sa koná ich konferencia INÉ SVETY, (13.-00 – 19.00)  nuž bolo by dobré sa im tam pozrieť  „na prsty“.

Lucia Gallová (na obr.)

Dostali sme oznam podľa ktorého má v Bratislave vystúpiť filipínsky  liečiteľ  „reverend“   Marcos Orbito.  Podľa priloženého obrázku  je spoluorganizátorkou  okultného vystúpenie aj jedna z uvedených vedúcich osôb demonštrácií proti Gorile  pani Lucia  Gallová http://www.facebook.com/people/Lucia-Gallov%C3%A1/1578175330


Program tohto pána – údajne reverenda – filipínskeho liečiteľa  MARCOSA OBRITA (na obr.)  propaguje pani Lucia Gallová a oznamuje, že dňa 13. feburára vystúpi „liečiteľ“   na Narcisovej 5 v Bratislave so svojím „programom“

http://www.facebook.com/people/Lucia-Gallov%C3%A1/1578175330

**********************************************
Pýtajme sa, čo to má spoločného s GORILOU, s protestami proti nej, ktoré sú čudne masové, a po dlhom čase okrem hokeja a silvestrovskej zábavy vyhnali Slovákov na námestia a do mrazu?

Ilumináti tak ako používajú  vyfabrikované revolúcie cez občanov iných krajín, tak ako aj napríklad Iluminát Ted Turner, riaditeľ CNN a člen G8  platí celú armádu demonštrantov proti zasadaniam tejto organizácie a to po celom svete, tak teraz rozbalili priam ukážkovú akciou Gorila na Slovensku. Táto akcia je tak rafinovaná, že ju hneď ťažko odhaliť, a preto sa k nej ešte na našom webe vrátime.

Keď si pozorne pozriete „talkshow“ čudného ezoterika a propagátora „príchodu ľudí z budúcnosti“ Bill Ryana, hovorcu organizácií Camelot a Avalon, zistíte, ako spochybňuje celý Nový svetový poriadok  neuveriteľnou konšpiráciou, podľa ktorej ide síce proti Iluminátom a ich programu Nového svetového poriadku, ale ohlasuje obsadenie Zeme zvláštymi „cestovateľmi v čase“.
http://www.cez-okno.net/clanok/duchovny-matrix/bill-ryan-a-projekt-avalon-interview-s-ineliou-benz

Zase mi prichádzajú na um  slová španielskeho dobyvateľa Mexika Hernanda Cortéza svojim vojakom, ktorých mal niekoľko sto..  „BOJUJTE S INDIÁNMI RUKAMI INDIÁNOV“.  Ako je známe Cortéz využil rozbroje medzi mexickými kmeňmi aby ich všetky porazil. Zdá sa, že Ilumináti tu nasadili svojich vlastných ľudí, aj v kauze Gorila, aby vzbudili zdanie odporu voči nim samým.. Pýtajme sa –
KTO VYTVORIL KAUZU GORILA A ZÁROVEŇ VEDIE PROTI NEJ VOJNU?
Ale už spomenuté video z ezoterickej stránky „televízie baina“, pre ktorú Lucia Gallová pracuje:

http://www.baina.eu/baina2/index.php?page=videa&p=1480

Nižšie je celý adresár okultistických a ezoterických „firiem“, z ktorých sa grupujú odbojníci proti nastrčeným kauzám – Gorile a i., a zrejme aj Novému svetovému poriadku, ako to deklaruje aj zvláštny vyššie uvedený záznam, ktorý má Lucia Gallová na svojej stránke. Zrejme toto nie je jediná konšpiračná sieť, ktorá má prevziať skapínajúci plán NWO a globalizácie, v posledných rokoch odhalený alternatívnymi médiami.Takže pripravme sa na ďalšie prekvapenia…

Citát z oznamu o programe siete ezoterikov:
Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli možnost léčení filipínským léčitelem
Reverendem Marcosem Orbitou (www.interfaith-marcosorbito.org).

Působení filipínských léčitelů zastřešuje MABUHAY občanské sdružení.

Zodpovědnost za organizaci léčení nese Pavel Filipovský s přáteli a
organizátory z jednotlivých měst (viz. seznam měst a kontaktů).

**************************************************************
Toto je ich program a cesta: Ty si BOHOM! Inak povedané: NON SERVIAM! NEBUDEM SLÚŽIT! CESTA PEKLA….


**************************************************************
V případě, že by jste chtěli vidět a slyšet metodu filipínského léčení, pak se
můžete podívat na videorozhovor s u nás nejznámějším filipínským léčitelem
Alexem Orbitou na  www.cestyksobe.cz /orbito.

Pokud by jste měli zájem o léčení, kontaktujte místní organizátory z jednolivých
měst (viz seznam měst a kontaktů) a nebo aktuální informace naleznete na
WWW.BANKSIA.EU

Pokud si nepřejete dostávat pozvánky, prosíme o zpětnou vazbu.

Rádi bychom Vás informovali, ale neobtěžovali. Přejeme vše krásné.

Za MABUHAY občanské sdružení a organizaci

Pavel Filipovský +420 723 987 597, pavelfilipovsky@centrum.cz

P.S. Máte-li zájem organizovat filipínské léčení ve Vašem městě, prosím, pište
na e-mail: filipinskylecitel@centrum.cz

Plán působení filipínského léčitele – Reverenda Marcose Orbita v ČR –

seznam měst a kontaktů:

neděle 29. 1. 2011
Moravcova 247
KROMĚŘÍŽ
objednávky – Mgr. Štěpánková Marie
tel. 606 048 531
e-mail: stepma@seznam.cz
www.harmonie-km.cz

pondělí 30. 1. 2011
Centrum trvalého zdraví „Cordeus“ ,4.patro s výtahem
Na Dlouhém lánu 11
PRAHA 6 – Vokovice
(trasa metra „A“ Dejvická, dále po ulici Evropská směr letiště, pátá tramvajová zastávka „Horoměřická“- poliklinika Na Dlouhém lánu)
objednávky léčení – Petra Svobodová
tel. 721 527 733
e-mail: planeta111@atlas.cz
www.cordeus.cz

úterý 31. 1. 2012
HALUZICE (SNOVÍDKY) u Kyjova
objednávky – Pavla Rákosová
tel. 734 767 673
e-mail: michael@haluzice.cz
www.haluzice.cz

středa 1. 2. 2012
Centrum Cestou Harmonie
V Šipce 6, 1. patro
PLZEN
objednávky – Ivana Egermaierová
tel. 602 157 948
e-mail: centrum@cestouharmonie.cz
www.cestouharmonie.cz

čtvrtek 2. 2. 2012
Sokolovská 140
KARLOVY VARY
objednávky (8-11h, 18-20h) – Jarmila Stříbrná
tel. 776 108 605
e-mail: silverin@seznam.cz
www.banksia.eu

pátek a sobota 3. a 4. 2. 2012
Centrum pro osobní a duchovní rozvoj ARKÁNA
Náměstí TGM 1281
ZLÍN
objednávky – Blanka Šimunková
tel. 777 192 334
e-mail: centrumarkana@seznam.cz
www.centrumarkana.cz

neděle 5. 2. 2012
Hotel Hron
Purkyňova 436
NÁCHOD
objednávky léčení – Renata Marie Kwoková
tel. 604 893 615
e-mail: renatamariekwokova@seznam.cz
www.banksia.eu

pondělí 6. 2. 2012
Centrum FONTÁNA, 1.patro
Edelmannova pasáž, Horní nám. 5
OLOMOUC
(Edelmannův palác se nachází v centru města, naproti radnici.
Vstup buď od Prioru nebo z Horního náměstí)
objednávky – Petra Svobodová
tel. 721 527 733,
e-mail: planeta111@atlas.cz
www.banksia.eu

úterý 7. 2. 2012
Karlova 25, 2. patro
PRAHA 1
(200m od Staroměstské radnice)
objednávky – Jana Hunalová
tel. 608 442 725
e-mail: novysvet-cor@seznam.cz
www.novysvet-cor@seznam.cz

středa a čtvrtek 8. 2. a 9. 2. 2012
Studio Keep Young, 1. patro
Moskevská 7
ÚSTÍ NAD LABEM
objednávky – Marie Kaňková
tel. 604 678 351
e-mail: info@keepyoung.cz
www.keepyoung.cz

pátek 10. 2. 2012
Hlučínská 119/244
OSTRAVA-PETŘKOVICE
objednávky – Zita Maierová
tel. 775 591 785
e-mail: laksha@atlas.cz
www.tajemstvizeny.estranky.cz

sobota – neděle 11. 2. – 12. 2. 2012
Chitussiho 13/734
OSTRAVA
objednávky – Helena Capková
tel. 604 402 699
e-mail: capkova@oazapoznani.cz
www.oazapoznani.cz

pondělí 13. 2. 2012
Centrum Rafael
Narcisova 5
BRATISLAVA – RUŽINOV
objednávky – Lucia Gallová
tel: +421 917 357 078
e-mail: gallova@baina.eu
www.baina.eu

úterý 14. 2. 2012
Pernštýsnká 15, 2. patro (k zámku vedle Dobré čajovny)
PARDUBICE
objednávky – Věra Beranová
tel. 603 380 955
e-mail: vera1a@seznam.cz
www.zdraviakrasa.ic.cz

středa 15. 2. 2012
Svatoplukova 451/26
LIBEREC IV. – PERŠTÝN
objednávky – Petra Svobodová
tel. 721 527 733
e-mail: planeta111@atlas.cz
www.banksia.eu

čtvrtek 16. 2. 2012
Relaxko
Na slezku 315
FULNEK
objednávky – Petra Svobodová
tel. 721 527 733
e-mail: planeta111@atlas.cz
www.banksia.eu

pátek 17. 2. 2012
Banksia
Kramářská 6
PROSTĚJOV
objednávky – Zuzana Holcmanová
tel. 775 190 773
e-mail: info@banksia.eu
www.banksia.eu

sobota 18. 2. 2012
Suchovrbenská 1142/24
ČESKÉ BUDĚJOVICE, 1. patro
objednávky – Libuše Kordinová
tel. 603 228 785
e-mail: libusek@email.cz
www.banksia.eu

neděle 19. 2. 2012
Gočarova 553
HRADEC KRÁLOVÉ
objednávky – Petra Svobodová
tel. 721 527 733
e-mail: planeta111@atlas.cz
www.relaxacni-centrum-marcela.cz

pondělí 20. 2. 2012
Jugoslávská 124b
BRNO
objednávky – Martina Vaverková
tel. 776 336 636
e-mail: martina@obnovaenergie.cz
www.obnovaenergie.cz

úterý 21. 2. 2012
Centrum Medea
U Větrníku 860/13
JIHLAVA
objednávky – Ing. Jiří Džambík
tel. 603 730 667
e-mail: centrum@medea-jihlava.cz
www.medea-jihlava.cz