Zaostrené: Čo by ste mali vedieť

644

 

NUEVOS HABITOS DE LOS MIEMBROS DEL GREMIO DE MAREANTES PARA LA SEMANA SANTAZhoda udalostí čisto náhodná?

Milí priatelia, téma „slobodomurári“ je na našom webe dosť frekventovaná. Nie že by sme im chceli robiť reklamu, ide o informácie, ktoré by mal každý z nás vedieť.  Tajné spoločnosti“ totiž už prestávajú byť tajnými, a čoraz viac sa dostávajú – aj keď zatiaľ len dávkovane – do zorného uhla našej pozornosti.  Jednou z takýchto „dávok“ má byť zrejme aj otvorenie reštaurácie „U svobodných zednářů“  v Prahe. Je zaujímavým faktom, že reštauráciu v Prahe slobodomurári otvárajú v čase, keď sa magistrát mesta Prahy rozhodol obnoviť na Staromestskom námestí Mariánsky stĺp, ktorý zrútili anarchisti v roku 1918.  Reštaurácia sa nachádza cca 200 m od Týnskeho chrámu, pred ktorým má Mariánsky stĺp opäť stáť….

V Praze za Týnským Chrámem otevřeli novou restauraci:  restaurace U Svobodných Zednářů
a hudební klub:     FREEMASONIC CLUB
Exterier_1

Niekoľko ďalších informácií

Scientológovia pod rúškom osvety

Totalita novej „civilizácie“

Prezident SC Heber Jentzsch už pred niekoľkými rokmi vyzval svojich členov na nadviazanie osobných kontaktov s vplyvnými predstaviteľmi jednotlivých krajín. Cieľom týchto kontaktov je získať osobnosti z politického, kultúrneho či finančného sveta pod vplyv SC, a potom aj vďaka nim vytvoriť novú „civilizáciu“. ScientologyPodľa Hubbardových plánov (zakladateľ scientológie – na obr.) by vo svete riadenom scientológmi základné ľudské práva už neprislúchali všetkým občanom, ale len osobám bez odchýlok, t.j. clearom, „čistým“. „Sloboda existuje iba pre počestných ľudí, iba pre tých, ktorí majú schopnosť byť slobodní,“ píše sa v úvode jednej z Hubbardových kníh. Takéto selektívne myslenie našlo vďačných pokračovateľov. Podľa dnešných scientológov len cleari budú mať „právo sobášiť sa a privádzať na svet deti“. Hubbardova predstava „právneho“ systému novej „civilizácie“ naháňa priam hrôzu.

V scientologickom právnom systéme sa totiž neuvažuje o základných ľudských právach, ako napríklad o práve na ochranu občana pred štátom. Taktiež tu niet miesta pre nezávislé súdy. SC už totiž zriadila tzv. etické súdy, pričom scientológovia pod pojmom etika chápu odstraňovanie opačných názorov. V procese skúmania pred scientologickým „súdom“ sa smie používať E-meter, t.j. detektor lži. Každý, kto kritizuje SC, sa považuje za nepohodlnú osobu.

Ak je scientológ v kontakte s takýmto človekom, označia ho za potenciálne problémovú osobu a môže byť potrestaný. SC v roku 1968 vytvorila zásady, ktoré paradoxne nazvala Fair game (čistá hra). Podľa „čistej hry“ môže scientológ každého, kto je označený za nepohodlnú osobu, či dokonca akéhokoľvek svojho kritika, pripraviť o majetok alebo ho raniť, oklamať, žalovať či zničiť. A to bez toho, aby jeho samého ktokoľvek bral na zodpovednosť.

Scientology1Všemocná tajná služba

Celé fungovanie scientologickej spoločnosti bude však stáť (a medzi scientológmi dnes už aj stojí!) na činnosti ich spravodajskej služby – Guardia Office. Tá podľa Hubbarda nebude viazaná právom a zákonom. Jej náplňou je obrana Scientológie pred vnútorným a vonkajším nepriateľom. „Musíme používať spravodajské cesty na rozlíšenie našich priateľov od našich nepriateľov,“ píše LRH (L. Ron Hubbard -pozn. MD) vo svojej Príručke práva. Kto sú „naši nepriatelia“ si asi ľahko domyslíme. Len kvôli upresneniu: SC už dnes považuje viac než 20 percent populácie Zeme za antisociálnych ľudí, ktorých načim izolovať a neutralizovať, lebo údajne bránia pokroku.

Čo by nás čakalo po prípadnom ovládnutí sveta SC, nám sám „otec“ LRH prezradil v spomínanej príručke: „Pre nás scientológov je vyšetrovanie vysokým umením. O tom, kto nie je ochotný podrobiť sa vyšetreniu, vieme, že je vinný. Potom konáme rýchlo a vynášame rozsudok. Následne sumarizujeme, kto boli jeho priatelia a kolegovia.“

scientology2Milý čitateľ, nepripomína ti toto niečo…?

(pozn.: Toto malo síce obdobu za vlády komunistov, ale nepožadoval to nacizmus, tam sa ani krvná pomsta nepestovala: pražské Gestapo nechalo primára Vacka dokončiť operáciu svojho syna, až potom ho odviedlo, zakiaľ ŠTB surovo odtrhlo MUDr. Gabriela Hoffmanna od svojej dcéry, ktorej dával prvú pomoc, takže táto na následky zranenia spôsobeného ich konaním neskôr zomrela!)

 

 

SVET POTREBUJE SVETOVLÁDU (?)

Vytvorenie istého druhu svetovlády žiada študijná skupina pod vedením bývalého riaditeľa Svetového menového fondu Michela Camdessusa. Táto skupina pracovala na poverenie Komisie konferencií biskupov EU ComECE.

scientology4Víkend 2/2003 21-27. marec, str. 8-11: Sekty medzi nami

str. 10: L. R. Hubbard síce vyštudoval stavebné inžinierstvo, ale so značnými problémami s matematikou. Scientologické životopisy zaťato mlčia o jeho celoživotnej záľube v satanizme a sexuálneju mágii. R. 1946 sa stal významným a aktívnym členom O.T.O. (ORDO TEMPLI ORIENTIS), ktorú založil otec novodobého satanizmu Aleister Crowley. Po krachu druhého manželstva sa o Hubbardovi jeho manželka Sára vyjadrila, že „požiadala o rozvod pre extrémnu krutosť, veľké duševné muky a fyzické utrpenie“.

scientology_027… Centrum scientológov vo V4 je v susednom Maďarsku. Na území SR začali pôsobiť v roku 1995 a dnes majú vyše dvetisíc členov. Najvýznamnejšou osobou na Slovensku je Pavol T.  Vo všetkých okolitých krajinách táto cirkev vyvíja hlavne ekonomické aktivity a preto sa stala podozrivou hlavne pre štátne orgány. Bratislavské dianetické centrum prestali scientológovia prevádzkovať r. 1997. V októbri 1999 bolo otvorené nové Scientologické dianetické centrum v Martine a v októbri 2000 ďalšie Bratislave a nedávno aj v Leviciach.

Podľa správy SIS má táto cirkev spojenie aj s bližšie špecifikovanými predstaviteľmi štátnych orgánov. Podľa dôveryhodných informácií firmy, za ktorými stoja scientológovia, boli aj na Scientology-Doficiálnom zozname sponzorov jednej politickej strany, ktorá sa ale po nových voľbách do parlamentu nedostala.

O aktivity scientológov sa už dlhší čas zaujímajú aj tajné služby ostatných európskych štátov. Nemecké orgány pôsobenie scientológov prirovnali k chobotnici, ktorá už má dosah na najvyššie miesta. Posledná veľká aféra prepukla r. 1996, keď poslanec jednej vládnej strany nepriamo vyzval k bojkotu filmov, v ktorých účinkovali hollywoodske hviezdy, ktoré sa hlásia k scientológii (Tom Cruise, John Travolta, Nikole Kidman a ďalší). Toto Nemecku spôsobilo množstvo diplomatických výziev, rokovaní a tlakov zo strany amerického Kongresu.

Prístup Nemecka bol kritizovaný dokonca aj vo výročnej správe ministerstva zahraničia USA za rok 1966. Nemeckí predstavitelia však zo stanoviska svojich úradov neustúpili. Vo februári 1997 mestské úrady v Stuttgarte podmienili prijatie uchádzačov o prácu vo verejných službách písomným potvrdením, že nie sú scientológmi.

Anton Selecký

 

Bez komentára:  Pasca alebo nevedomosť?

http://www.usvobodnychzednaru.cz/inpage/napsali-o-nas/            slobodomurári keresteš2n

SlobodomuráriKerestešová