Vzbura sveta proti bankám: Kto to organizuje, a prečo?

336

Ako sme už viackrát písali, protesty tzv. „antiglobalistov“ proti zasadaniam G8 po celom svete organizuje iluminát Ted Turner, majiteľ CNN. Ďaľší iluminát George Soros (na obr.), ktorý spôsobil už viaceré finančné kolapsy, sa údajne podieľa dnes na masových protestoch na celom svete proti bankárom. Pýtame sa, ako je možné takéto protesty zorganizovať? Opäť nemôžme presne odpovedať, ale s istotou sa dá konštatovať, že ako krízu, tak aj protesty proti nej organizujú tí istí ľudia – ilumináti, nová svetová vláda. Tak ako kedysi financovali vo vojnách všetky bojujúce strany, tak ako financujú všetky politické strany, ktoré navonok údajne zápasia medzi sebou. Výsledok však je iba jeden: napĺňanie plánu iluminátov pri zavádzaní New World Order – Nového Svetového poriadku. Dokazuje to aj „nasadenie“ rozbíjačov krížov, sôch, kostolov, pretože aj to je jedným z cieľov NWO. Anton Selecký

Už sme niekoľkokrát uverejnili o tom malú analýzu – opäť si ju zopakujme:
modrahra

Citát: Americký investor George Soros môže byť jedným z tých, ktorí financujú protesty na Wall Street.
Existuje mnoho špekulácií ohľadom toho, kto financuje protesty proti bohatým, ktoré už viac ako štyri týždne obchádzajú celé Spojené štáty americké. A v poslednej dobe sa čoraz častejšie objavuje aj meno amerického investora maďarského pôvodu Georgea Sorosa, ktorý sa radí medzi desať najbohatších Američanov.
Niektoré kritiky dokonca tvrdia, že hnutie, ktoré prišlo s protestami s názvom Occupy Wall Street, je iba trójskym koňom záujmov Sorosa.

Rím: Výtržníci zničili kríž a sochu Panny Márie v kostole

Rím, 16.10.2011 (KAP) 014 700 – Počas veľkých výtržností v Ríme v sobotu vandali poškodili aj jeden kostol. Ako informoval denník „Il Corriere della Sera“ v nedeľu, vandali vtrhli do malého Kostola sv. Marcellína a Petra v centre mesta a zničili kríž s Kristom, ako aj sochu Panny Márie.

Hovorca Vatikánu páter Federico Lombardi incident odsúdil ako „závažné zranenie cítenia veriacich“. Povedal, že výtržnosti sú výsledkom „nemotivovaného násilia“. Pripomenul slová rímskeho vikára kardinála Agostina Valliniho, zástupcu pápeža pre Rímske biskupstvo, ktorý vyjadril zhrozenie a smútok z tohto vandalizmu.

Maskovaní páchatelia podľa novín vytrhli bránu kostola z pántov a odcudzili kríž a sochu. Potom pred kostolom rozbili sochu Lurdskej Panny Márie ako aj kríž. V tomto kostole v blízkosti Lateránskej baziliky boli v tom čase iba farár a niekoľkí kňazi zhromaždení na modlitbu, ktorí neboli zranení.

V Ríme došlo v sobotu k veľkým výtržnostiam po tom, čo sa asi 500 maskovaných vandalov vmiešalo medzi 200 000 pokojných demonštrantov proti moci medzinárodných finančných trhov. Došlo k pouličným bojom a rabovaniu obchodov. Zapálili aj budovu ministerstva obrany. Vcelku bolo viac ako 100 osôb zranených a boli zničené mnohé budovy. –zg-

J+M

Zdravím, k sobotním násilným demonstracím v Římě 15. 10. 2011 v duchu hnutí „Occupy Wall Street“:
Řím: Kostely, na něž zaútočili vandalové

KOSTELY NA NĚŽ ZAÚTOČIL BLACK BLOC V ŘÍMĚ
Na videu hovoří farář kostela svatého Marcellina a svatého Petra v Lateráně Don Giuseppe Ciucci o svatokrádežném a bezdůvodném (neodůvodněném, nikdo se za to neomluvil ani k tomu nepřihlásil) zničení vandaly:

kříže s tělem Pána Ježíše v místnosti pro výuku katechismu
sochy Panny Marie Neposkvrněné, kterou vandalové prohodili drátěným sklem okna nad průčelím a nejen tak rozbili, ale i na Ni šlapali, demolovali ji podle slov svědectví P. Dona Ciucci.
V příloze je obrázek sošky Panny Marie Neposkvrněné ještě pohozený na silnici (před zničením), ale demonstranti ji nakonec kompletně rozbili.

Prosím, modleme se svatý růženec, protože tohle je už hodně vážné … jestli demonstranti chtějí svět bez Ježíše Krista Krále nebe a země a bez Panny Marie jako Královny, tak to už v historii minimálně jednou bylo… Někdo dokonce přirovnává tyto nepokoje v USA, Velké Británii, Německu, Japonsku, Austrálii atd. k Velké Francouzské revoluci… 🙁 Chraň Bůh!

A. Taliánová