Sloboda tlače, prejavu a informácií – budíček!

463

 

Milí priatelia, v týchto dňoch sme vám priniesli správy zo Španielska, kde sa konajú masové až celoštátne demonštrácie proti praktikám EU a jej politike hospodárskeho zničenia „neposlušných“ štátov. Po Grécku, kde sa konali masové demonštrácie proti čipovým kartám a pasom, po Írsku, ktoré si „dovolilo“ protestovať proti Lisabonskej zmluve, je na rade Španielsko.

Ale k informáciám. Myslíme si, že žijeme v demokratickej spoločnosti, že všetko vieme, že nemáme problém s komunikáciou.  Omyl!  Nedávno sme na túto tému písali.

http://www.magnificat.sk/2011/02/media-ako-nastroj-zla/

Život sám o tom prináša dôkazy.  Najnovšie zo Španielska. Bohužiaľ, aj naše médiá klamú! Resp. mlčia, čo je to isté.  Teraz sa ukazuje „sloboda tlače a prejavu“, najmä ak vieme, kto vlastní aj „slovenské“ médiá.

Radomír Hrabovský prináša vo svojom blogu pripomienku amerického filmu VRTIEŤ PSOM,  ktorý názorne ukazuje, akú „realitu“ to vyrábajú médiá a centrály iluminátskych vlastníkov informačných technológií a kanálov.  Nielenže vyrábajú terorizmus, ale svoj vlastný terorizmus dokážu zakryť a prekryť hlúposťami o celebritách,  pretekoch Formuly 1, módou, hokejom či futbalom… Pokiaľ Španieli krvácali, my sme videli len  show víťazstva FC Barcelona v Lige majstrov v Londýne…. O WTC, Bin Ládinovi, či zlých a dobrých Líbyjčanoch ani nehovoriac….

http://radomirhrabovsky.blog.idnes.cz/c/194152/O-spanelskych-demonstracich-aneb-Vrteti-psem.html

Prinášame vám film Vrtieť psom, je skutočne potrebné si ho pozrieť…    Anton Selecký