Aktualizované – Referendum: „Disident“ Kollár, Cudzie nechceme, vlastné si nedáme, Kto je tu vlastne nenávistný (?)

306

Mediálny zázrak? Fun Rádio odvysiela v éteri referendovú reklamnú znelku 

referendumSlovensko 2. februára 2015 (HSP/Foto: facebook 

Známy podnikateľ a majiteľ Fun Rádia, Boris Kollár, sa postavil za ochranu rodiny verejne už druhýkrát napriek útokom mainstreamu

Fun Rádio ako jediné z mainstreamových médií súhlasilo s odprezentovaním reklamnej znelky, ktorá vyzýva Slovákov k účasti na referende. Reklama má 30 sekúnd a mobilizuje občanov slovami: „Toto referendum je o deťoch, o našej budúcnosti. Každý, kto príde, bude hlasovať o nich a za nich. Aby ony nemuseli klásť otázku: A kde je mama?“.

Hoci sa všetky väčšie médiá opierali o zákony tvrdiac, že nechcú diskriminovať zástancov opačného postoja, ktorí „nemajú peniaze na reklamu“, Boris Kollár svoje rozhodnutie, práve naopak, podporil zákonom a pre portál Postoy.sk povedal: „Pokiaľ nie je reklama v rozpore so zákonom, tak ju vysielame.“ Peniaze za túto reklamu sa tiež rozhodol venovať deťom v detských domovoch.

Cudzie nechceme, vlastné si nedáme

bilboard2“ Hate – speech“ platí iba pre katolíkov?

Nedávno sme tu mali vyjadrenie pani Dominiky Šulkovej (RTVS)  o akomsi pojmovom novotvare „hate-speech“ – nenávistný prejav.  Spustila sa celá kampaň o tom, aké je referendum radikalizujúce, vzbudzujúce vášne a napokon „nenávistné“.   Prešlo pár dní, a protistrana sa neštíti nasledovať svojich súkmeňovcov z časopisu Charlie Hebdo.  

bilboarddA kým tu lietajú trestné oznámenia strán SaS a SKOK-u –  „inakší“ sa pokojne vysmievajú z katolíckej viery.  Vznikli dokonca zrazu celé weby ako aliancia za hodinu,  Zastavme nezmyselné referendum, a naši „inakší“ spoluobčania sa neštítia vymýšľať znevažujúce a rúhavé „karikatúry“ na Katolícku Cirkev.  

Či tu padnú nejaké trestné oznámenia nevedno,  ale akonáhle naši „inakší“ pochopili, že ich klamstvo sa zrútilo, prechádzajú do otvoreného útoku.  Chviľa pravdy… Čo môže nasledovať, nám  predviedli „inakší“ v Argentíne…. (video)    A. Selecký

bilb1)

bilbra (1)

Údajný „boj za ľudské práva“

TA 3  Referendum (beseda)

Píšete nám: Cenzúra v plnom prúde

Prajem požehnaný večer,
chcela by som sa Vám poďakovať za kus práce, ktorú odvádzate v prospech dobrých vecí. Ohľadne referenda zdieľam všetky články, prednášky a pozvánky aj na soc. sieťach. Avšak na facebooku mi doslova po pár hodinách miznú linky a zdieľané veci. Na Vašej stránke som si prednedávnom vypočula výbornú gender prednášku jednej pani, myslím,že z Nemecka. Taktiež som link zdieľala a odporučila všetkým priateľom. Teraz som túto výbornú prednášku chcela poslať aj sestre a už jej zasa nieje. Ani na fb a ani na Vašej stránke som ju už nenašla. Prosím, ak to máte niekde zálohované, pošlite mi link na email. Budem Vám moc vďačná. 
Vidíme sa 7. februára 🙂
Prajem všetko dobré, nech Vám Pán Boh žehná.
Eva J.

Milá Eva, vďaka, ide o prednášku genderizmus – tu je:    http://www.orol.tv/videos/genderizmus/

Pochod za rodinu 31. januára 2015

KINO: Svätá Barbora
Píše sa rok 303 a Barbora je krásna dvadsaťročná dcéra rímskeho guvernéra Dioscura. Rovnako ako jej otec, aj ona je pohanka, keď však otrokyňu Giulianu, ktorá pre ňu bola ako sestra, odsúdia na smrť, vzbúri sa proti nemu. Snaží sa zachrániť Giulianu i ostatných prenasledovaných kresťanov a napokon aj ona prijme ich vieru. Toto rozhodnutie navždy zmení je osud…(oficiální text distributora)

ta3 – Referendum – beseda
Náš Boží chrám