Reagujete: Kresťania – do akcie! (?)

251

 

Milí priatelia, dostal som viacero e-mailov na včerajší a predvčerajší materiál o  17. Novembri 2012, ako aj zvláštnych ANONYMOUS.  Uvádzam reakciu z Facebooku:   

Juraj Kolesár:    Tak nech sa aj viac kresťanov zapojí do protestných akcie. Prečo mlčia cirkevní predstavení nad hnojom, čo sa deje na našom Slovensku, treba vyjsť  do ulíc   Dosť bolo apatie a pokojného mlčania. Niekto musí ohlásiť demonštráciu, ale nech širokým spektrom slovenskej spoločnosti ide občiansky odpor voči tomu čo sa deje. Ako chceme postupovať? Anonymous nie sú organizátori akcie, ale je to organizovanie partizánskych akcii na internete anonymne. Aj keď mne by sa páčilo vypínanie webov, keby sa k tomu prihlásili konkrétni ľudia.  Situácia na Slovensku je naozaj taká, že už veľa nechýba od toho, aby bolo legitímne, keby sa ľudia hromadnejšie postavili k občianskej neposlušnosti.

********************************************************************************

Juraj nič nie je náhodné. Aj ja tu bojujem s EU celé roky, od odrádzania od referenda vstupu, od boja proti lisabonskej zmluve, proti Bruselu, až po kultúru smrti, proti homoagende.  Výsledok?  Akoby som ani neexistoval.   Majú svoje súkromné médiá, opozícia je ignorovaná. Akurát nám dvakrát „hackli“ webovú stránku.

Ale toto tu – s tou pomstou a revolúciou,  je už o niečom inom, nie o priamom boji a o čestnosti. Toto je o maskách. Toto je marketing, tak ako bolo marketingom tlmenie občanov počas „nežnej revolúcie“ v roku 1989:   NIE SME AKO ONI, SĽÚBILI SME SI LÁSKU,  HRUBÁ ČIARA, ODPÚŠŤAME.  Toto bol „KNOW HOW“ tzv. „nežnej revolúcie“.  Vtedy tie masy skutočne mohli spôsobiť skutočnú revolúciu, nie ten naaranžovaný „nežný cirkus“.  Stačilo, ak niekto zakričal Komunisti k lopate, a lopatami na nich – už bol tribúnmi zahriaknutý ako nejaký vrah.  Komunisti tým  mali prejsť „bez úrazu“.  Preto bola použitá  „narkóza“ nehy.

Dnešné heslá?  NEZABÚDAME!  NEODPÚŠŤAME!   POMSTA! SME LÉGIA!  OČAKÁVAJTE NÁS!    Nuž si to porovnajte.  To sú proste premyslené postupy, ako narábať s nespokojnými občanmi, ako narábať s davom a ovládať ho.  A dav si vždy myslí, že ON je ten dôležitý, ktorý ide niečo zmeniť.  OMYL.  Dav je vždy ten POUŽITÝ.  Tak ako vo Veľkej októbrovej revolúcii, tak ako pri  nástupe Hitlera v Nemecku či Obamu v USA.   Národ je  nespokojný keď stráda, keď chce normálne žiť, aj niečo pre to urobiť. V normálnej spoločnosti by bola normálna vláda, ktorá slúži občanom, a ktorí by ju volili. V tomto svete, ktorý chcú zglobalizovať, a úspešne, sa všetko aranžuje takto:  Pritiahneme národom opasky, rozvinieme kriminalitu, zničíme morálku, podkopeme rodiny,  poštveme všetkých proti všetkým. A   potom zavelíme do útoku, ktorý presne zacielime. 

Na ten útok je  moc vopred pripravená, a celý odboj usmerní tam, kam chce. Výsledkom je oveľa horšia situácia a hlavne NESLOBODA.   Viď 11. september 2001 v USA, po ktorom sú Američania schopní dobrovoľne stratiť svoju súkromnú slobodu.

Títo ANONYMOUS sú veľmi čudní „disidenti“, ktorí si platia svojich aktivistov (ktorí majú na práci len to aby organizovali odpor). Oni sú anonymnými len pre nás.  Podľa môjho názoru je to taktika nie Anonymousov, ale Iluminátov, ktorí majú všetky prostriedky na to, aby robili takýto celosvetový marketing.  Anonymous sú tzv. VOLAVKOU,  podobne ako bol „volavkou“  eštebák Zifčák, ktorý 17. vomebra 1989 nasmeroval demoštrujúcich študentov rovno pod obušky komunistickej polície.  PREČO to urobil?  Proste ten masaker bol POTREBNÝ, bol v scenári… Toto  sa používa v dejinách chronicky…  Vyšetrovatelia ŠTB tomu hovorili  „ŠPEK“  – na ktorý vyšetrovaný naskočil, aby ho dostali, kam chcú. 

Píšeš o občianskej neposlušnosti. Voči komu?  Voči tým, ktorých si národ pred niekoľkými mesiacmi legálne a takmer unisono zvolil?   Z toho vyplýva jedno – že aj demokratické voľby sú len davových cirkusom, v ktorom je všetko postavené na tom, aká tvár je šikovnejšia a vie najlepšie hrať divadlo.  Takto ale môžme meniť vlády každý polrok…

Ako postupovať?   Ja to hlásam už 20 rokov.  Som veriaci ale  tiež sa dlho učím, o čom viera je. Proti nám stojí príliš silný protivník –  „pán“ tohto sveta.  Nám pomôže iba jediné – držať sa Pána Nebies.  Na vysvetlenie ponúkam k tomu celý web Magnificat.sk 

K Cirkvi:    Bude 25 rokov od sviečkovej manifestácie.  Vtedy sa kresťania postavili oproti inej sile ako dnes.  Hneď o rok v Novembri 1989 už tribúnov Nežnej katolíci vôbec nezaujímali, práve naopak, aj katolík Budaj  nastolil v rokovaniach požiadavku dôslednej odluky Cirkvi od štátu (ktovie prečo). A o niečo neskôr už „nová moc“ strašila „čiernou totalitou“.  Ale to boli skutoční kresťania, za toho komunizmu,  ochotní niečo obetovať.

Oficiálna Cirkev sa vtedy stavala k veci  všelijako. To nikdy nebolo ináč – a nie je ani dnes.  Cirkev ako  organizácia nepovedie odpor alebo revolúciu.  Revolúcia Cirkvou je niečo úplne iné. Má to byť revolúcia  lásky. Či to spĺňame, nazrime si do svedomia.  Rímsky cisár NERO, keď mu to vadilo, to predviedol jasne.  Podpálil Rím, aby to mohol zvaliť na Cirkev, a mohol zaveliť:  KRESŤANOM LEVOM!  A bolo „vymaľované“. Predpokladám, že v dnešnom oveľa „rímskejšom“ svete po heslách  UŽI DŇA, ROZDEĽ A PANUJ,  CHLIEB A HRY,  a podobne príde aj ono Nerovo KRESŤANOV LEVOM

Anton Selecký

P.S.  Ďaľšie pokračovanie diskusie s Jurajom  Kolesárom :

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=482787445085146&id=153269108036983