Pripomíname si: Pád tzv. „dvojičiek“, budov WTC v New Yorku 11. septembra 2001- aká je pravda? To sa snaží odhaliť Michael Moore.

689

Milí priatelia, blíži sa 12-te výročie čudesného pádu budov WTC – presne World Trade Center –   svetového obchodného centra v New Yorku, čo sa udialo dňa 11. septembra 2001. Táto udalosť úzko súvisí s následným svetovládnym ťažením USA a jeho spojencov  proti „terorizmu“.Kam sa situácia dostala, vidíte dnes sami, Ale vráťme sa ku 11-temu septembru.  

Michael Moore, investigatívny novinár a publicista natočil o týchto udalostiach veľmi zaujímavý dokument.  Či vás presvedčí, to je na vás, ale Michael  ide po udalostiach s chirurgickou presnosťou.

 

FahrenheitrMožno by sa zdalo, že toto nesúvisí s katolíckymi témami. Opak je však pravdou, a myslím si, že každý katolík by mal byť s týmito faktami oboznámený. Tak, ako kedysi sme boli oboznamovaní so skutočnosťami prostredníctvom Antona Hlinku na RFE, kde rozoberal klamstvá a proticirkevnú politiku komunistov.Dnes, kedy máme oveľa menej možností sa dozvedať pravdu, je film Michaela Moora pod názvom Fahrenheit 9/11 –  takmer jedinečným.   Anton Selecký