TV OROL: Zloduchovia pod plášťom „vedy“ a „ľudských práv“

445

Elevated Baby (6-12 Months) „A kto prijme jedno takéto dieťa v mojom mene, mňa prijíma. Ale pre toho, kto by pohoršil jedného z týchto maličkých, čo veria vo mňa, bolo by lepšie, keby mu zavesili mlynský kameň na krk a ponorili ho do morskej hlbiny. Beda svetu pre pohoršenie! Pohoršenia síce musia prísť, ale beda človekovi, skrze ktorého pohoršenie prichádza!“    (Matúš 18. 5-7)

Milí priatelia, dostali sme list, ktorý hovorí o tom, o čom mlčia všetci „kompetentní“. Prikladáme v repríze dokumenty, ktoré o  tom jasne hovoria v krajinách, kde už  funguje zvrátená prax ohľadne psychického týrania a „sexuulánej  výchovy“  detí.  Dozvedel som sa, že táto „legislatíva“ je už pripravená aj u nás,  a ministerstvo školstva ju pripravuje na zavedenie. Ešte čakajú na „vhodnú“ príležitosť.  Nedovoľme im ju!   Anton Selecký

****************************************************************

Túto sobotu sme sa s Ondrom zúčastnili jedného seminára – Globálna sexuálna revolúcia – v mene slobody strácame slobodu (info na www.kuby.sk) ktorý viedla Nemka Gabriela Kuby, 68 ročná žena.

Šla som tam s tým, že vlastne viem a vidím ako to dnes ide dole vodou a čo sa deje, takže ma to asi veľmi neprekvapí.  Nuž, nebolo to tak. Vlastne som ani netušila ako to na západe už beži „acute“; a čo všetko sa tam postupne (salámovou metódou) začalo akceptovať. A preto som sa rozhodla vám o tom „v stručnosti“ napísať.

V roku 2001 sa v Nemecku uzákonili registrované partnerstvá. Od vtedy sa postupne deti začali učiť, že si môžu vybrať akú majú orientáciu a ak si tým nie sú isté (čo sa v tak sexualizovanej spoločnosti pod vplyvom takejto výchovy stáva čoraz častejšie), tak sa nemajú hanbiť prihlásiť sa k lesbičkám a gayom. Je tam silne propagovaný  gender mainstreaming a postupne sa stáva pre ľudí akceptovateľným – to zmanená, že deti sa už nerodia ani ako chlapci ani ako dievčatá.
Chlapcov a dievčatá (mužov a ženy) z nich vyrobí spoločnosť – a tomu treba zabrániť – a preto by deti mali mať právo vybrať si nie len ich sexuálnu orientáciu, ale aj ich vlastné pohlavie. Rovnako spoločensk pojmy mužský a ženský by sa mali zrušiť. Sexuálna orientácia a partnerské pojmy by sa mali oslobodiť od akýchkoľvek noriem, napríklad vzťahy kde sú viac než dvaja zúčastnení.

Skorá sexualizácia detí  – dokument  (Ivo Sasek)

 

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 – 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach – aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako
homoparentsdetiprinc išiel hľadať  princeznú, ale stretol pritom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli.  Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladkajú genitálie a podobne (áno stále rozprávame o 3-5 ročnýc deťoch). Tieto deti sú dokonca podporované v tom, aby masturbovali.

Rodičia by im mali ukázať ako sa to robí a v niektorých škôlkach sa tiež majú možnosť dozvedieť tieto informácie s odôvodnením, že od narodenia sú to sexuálne bytosti, ktoré majú právo aj na sexuálny život.

Čo úplne odporuje výskumom, ktoré skúmali hladinu hormónov a zistili, že typicky mužský hormón testosterón u malých chlapcov po narodení na krátko stúpne (pár týždňov)a potom sa až do puberty udržiava na veľmi nízkej úrovni, kedy začne postupne stúpať až dosiahne hladinu hormónov dospelého muža. Rovnako to funguje u dievčat so ženským hormónom estrogénom progesterónom.

DR. Kinsey – diabol v ľudskej koži

Tieto veci pokračujú na základných školách (v Nemecku prvé 4 triedy). Deti robia projekty o sexe, pohlavných orgánoch, ktoré prezentujú pred celou triedou (aby pre ne v budúcnosti nebolo nepríjemné o tom rozprávať) navliekajú kondómy na umelohmotné makety a podobne.  V švajčiarskych školách sa presadzuje a zavádza pornografia do vyučovania.

Rodina sa už nemá zakladať na príbuzenských vzťahoch, ale na sociálnej sieti bez daných noriem,napríklad jedno dieťa by mohlo mať aj 4 rodičov. Účasť na tomto vyučovaní je povinná a ak s tým rodičia
nesúhlasia hrozí im až väzenie (napríklad tam na 40 dní skončili rodičia – baptisti, ktorí odmietli, aby sa ich dieťa tohto vyučovania zúčastňovalo).

Problematika homosexuálne orientovaných ľudí je tu tiež veľmi rozsiahla – máme právo vybrať si či budeme homo, ale zakazujú sa terapie (ktoré boli úplne bežné pred tým ako sa homosexualita vyškrtla zo zoznamu chorôb).

homoparents1Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom.
Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobb nepovažuje za problém), vyššie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením atď.   Pritom na 10 prirodzených rodín, ktoré chcú dieťa pripadá jedno voľné dieťa.V Anglicku boli zatvorené všetky kresťans agentúry (a charity) ktoré sprostredkúvali adopciu  detí – pre tože jednou z podmienok, ktoré mali bolo, že to musia byť heterosexuálne páry.A tiež začínajú tlaky, ktoré sa snažia o presadenie pedofílie -s odôvodnením, že deti majú právo na sexuálny život.

Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už
spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnosť práve zniesť . Napr. My nechceme adopciu ani žiadne špeciálne práva, len uzákonenie partnerstva osôb rovnakého pohlavia (koliesko salámy). Keď je toto už schválené, odrazia sa odtiaľ a majú ďalšie požiadavky (ďalšie kolieska salámy), až nakoniec zatvoria v Anglicku kresťanské agentúry (to už chýba zo salámy poriadny kus). Presadiť menšie požiadavky je oveľa ľahšie (jedno odrezané koliesko si nik nevšimne) a tiež sa prot itomu oveľa ťažšie bráni. V Nemecku sa to podarilo dotiahnuť takto ďaleko práve preto, že kresťania a ľudia ktorým na tom záleží celú situáciu ignorovali a považovali ich malé požiadavky za akceptovateľné. Aj preto je potrebné bojovať už od začiatku a proti každej aj zdanlivo malej požiadavke.

Modlitba dieťaťa

Týchto vecí tam bolo oveľa viac. Spomenula som tie, ktoré boli pre mňa
najviac šokujúce. Znie to hrozne. Ale Ježiš nás varoval, že prídu hrozné časy. A tak nechcem, aby sme teraz vešali hlavy a zúfali si… naopak…  chcem vás povzbudiť, aby sme vytrvali, aby sme zdravo rozmýšľali a nenechali sa zlákať  a oklamať týmto svetom. Aby sme videli pravdu a tešili sa z nej. Ostaňme verní a tešme sa z toho krásneho čo nám Boh dal, že nás stvoril ako muža a ženu. Modlime sa za tých ľudí a žehnajme im. Radujme sa z toho, že všetko čo sa deje nám  slúži na dobré a buďme pevne zakorenení v našom Pánovi.

A ako aj pani Kuby povedala: bdejme a nedovoľme, aby to dosiahlo také
rozmery aj na Slovensku.

Radka

Američtí biskupové vyhlásili 9 dní modliteb a pokání

Biskupská konference USA vyhlásila „devět dní modliteb, pokání a poutí“ ve dnech okolo 22. ledna u příležitosti 40. výročí případu Roeová vs. Wade – rozhodnutí nejvyššího soudu, který zrušil zákony na ochranu nenarozeného lidského života.

 

„Biskupové uznávají, že modlitba je základem všech našich snah ve jménu lidského života,“ řekl Tom Grenchik, výkonný ředitel sekretariátu USCCB pro aktivity na ochranu života. „Těchto devět dní soustředěné modlitby a oběti je skvělou příležitostí pro lidi v celé zemi, aby spojili své hlasy v modlitbě k Bohu.“

Jednalo se o dny od 19. do 27. ledna. Mimo jiné se konala Celonárodní modlitební vigilie za život (2.–25. ledna) a pochod pro život (25. ledna). K dalším navrženým aktivitám patří speciální mše a eucharistické adorace.

„Devět dní modliteb, pokání a poutí“ je součástí „Výzvy biskupů USA k modlitbě za život, manželství a náboženskou svobodu,“ v níž biskupové žádají jednou měsíčně adoraci, denně růženec, půst a újmu od masa každý pátek až do slavnosti Krista Krále v listopadu.