Mons. St. Zvolenský protestuje proti amorálnej výstave v Bratislave

468

 

 

V Bratislave v River Gallery sa začala výstava „umenia“.  Ide o perverzné karikatúry známych osobností.  Svoje „miesto“ tu má aj pápež Benedikt XVI.  Autor vystavených „diel“  je taliansky sochár Paolo Schmidlin.  Metropolita a predseda KBS  – Mons. Stanislav Zvolenský  protestuje  proti tejto výstave, ktorá má potrvať do 5. júna 2011 (link).

http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20110506011

V minulých týždňoch prebehla kampaň protestov proti bilboardom firmy DANEA   (obuv)

Firma Danea – protesty proti pohoršujúcim bilboardom

http://sk.gloria.tv/?media=138092

http://www.martindom.sk/informacie.php?sub=19

Rozhodnutie Rady pre reklamu

http://www.rpr.sk/sk/nalezy/ad-property—danea-martin-mchaj-photography–

Citujeme z „Rozhodnutia“: V súlade s čl. V ods.2 písm.b) časť V. Rokovacieho poriadku sa zadávateľ  vyzýva k zmene alebo úprave posúdenej reklamy, prípadne k zamedzeniu jej ďalšieho šírenia.         V Bratislave, dňa  19. 04. 2010

Ing.Jarmila Grujbárová
predsedníčka Komisie

VÝSLEDOK:     BILBOARDY  STÁLE  VISIA NAD NAŠIMI HLAVAMI…     JE TO UKÁŽKA „VÝKONNOSTI PRÁVA“ alebo proste farizejstvo?    Nižšie umiestnená fotografia je zaznamenaná dňa 8. mája 2011, teda  3 týždne po Rozhodnutí rady pre reklamu!   (Za uverejnenie tejto oplzlosti sa ospravedlňujeme, ide len o dôkaz).  Bilboard je umiestnený na diaľničnom obchvate v Bratislave, a nie je jediný.

A máme tu opäť niečo nové, a to reštaurácie BARROCK,  s logom veľavravnej slobodomurárskej päťcípej hviezdy…

http://www.barrock.sk/sk/index.php

Začal sa masívny a otvorený útok na kresťanskú morálku a Cirkev.

Milí priatelia, opakujeme našu výzvu ohľadne celoslovenských modlitieb za nekonanie sa tzv. „dúhového“ PRIDE gay pochodu dňa 4. júna 2011 v Bratislave!   Je to prelomový deň, v ktorom chcú slobodomurári demonštrovať svoju moc nad Slovenskom.  Nezabúdajme na slová Panny Márie:  Modlite sa, modlite sa, modlite sa!

Anton Selecký

http://www.magnificat.sk/2011/04/boj-o-bratislavu-a-nielen-ju-sa-opat-zacina-nie-gay-pochodu-2011/

—————————————————————————————————————

Najnovší príspevok od nášho čitateľa, ktorý dokazuje, že je potrebný náš protest a náš hlas:

Mozno ste si vsimli tieto vulgarne bilboardy v uliciach Bratislavy, preto ma potesilo, ze predsa len ludia nie su lahostajni voci tomu, okolo coho denne prechadzaju a na co sa musia nutene pozerat a stazovali sa.