Orol TV: Pochod za rodiny, Monitoring: Satanova doktrína a i.

517

Přinášíme rozhovor se Stanislavem Krajskim, profesorem historie a filozofie na univerzitě kardinála Vyšinského ve Varšavě. Doktor Krajski je autorem řady knih o problematice svobodného zednářství a jeho vlivu na současnou politickou scénu v Polsku i ve světě.

V poslední době svobodní zednáři vystupují ze stínu na světlo. U některých lidí to vyvolává blahosklonný úsměv, jiné to provokuje.

Stanislav Krajski: Chápu svobodné zednářství jakožto ohrožení, a to nikoliv pouze církve, ale i demokracie a svobody.

Je dnešní zednářství sdružením starších pánů, kteří se věnují směšným rituálům, nebo organizací, která usiluje o to, aby převzala otěže světa?

S. K.: Je to především organizace, která se odvolává na náboženskou doktrínu zvanou kabala. V ní se praví, že místo Boha zaujme člověk. Takový člověk je pokládán za nového mesiáše, tedy za někoho, kdo byl předurčen k tomu, aby převzal politickou, hospodářskou, duchovní a morální moc nad lidmi. Kdysi zednáři popírali, že by chtěli vládnout nad lidskými dušemi. Před několika lety se však k tomu začali přiznávat.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2982-satanova-doktrina-aneb-vliv-svobodneho-zednarstvi-na-soucasnou-politiku.aspx

Ide nám o ochranu tradičnej rodiny

Bratislava 16. júna (TASR/HSP/Foto:zpor)

Niekoľko desiatok zástancov tradičnej rodiny a manželstva sa dnes podvečer stretlo na Námestí SNP v Bratislave. Aktivisti chceli opätovne vyzvať na prijatie Ústavného zákona o ochrane manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi. Zhromaždenie sa nieslo v duchu ochrany tradičnej rodiny

proti-homo-pochodZdruženia, ktoré stretnutie zorganizovali, podporujú pripomienky prezidenta SR k vrátenej novele Trestného zákona. Nepáči sa im v nej paragraf, ktorý sprísňuje trest pri trestných činoch spáchaných z dôvodu nenávisti voči inej sexuálnej orientácii. Žiadajú preto poslancov Národnej rady SR, aby slová o sexuálnej orientácii zo zákona odstránili, alebo zmenili formuláciu tak, “aby ochránila i väčšinu hlásiacu sa k dodržiavaniu božích zákonov v zmysle preambuly slovenskej ústavy”.

Organizátori zdôrazňujú, že ich cieľom nie je šíriť nenávisť voči homosexuálom. “Chceme však povedať stop homosexualite ako hriechu proti Bohu, za ktorý je pri takejto forme prezentácie a presadzovania ich požiadaviek večné zatratenie,” hovorí Jozef Dupkala zo Združenia pre ochranu rodiny. Aktivisti hovoria stop kriminalizovaniu za tzv. homofóbiu, ktorú podľa nich podsúva EÚ a OSN celosvetovej verejnosti. “Považujeme to z ich strany za diskrimináciu majoritnej spoločnosti,” tvrdia.

Stretnutie zorganizovalo Združenie pre ochranu rodiny, Občania za Kresťanské Hodnoty a Tradície, Spoločenstvo svätého Jozefa a Združenie za obnovu a ochranu morálnych hodnôt.

http://www.hlavnespravy.sk/bratislava-na-namesti-snp-sa-dnes-stretli-zastancovia-tradicnej-rodiny/109800/

http://zor.webnode.sk/pochody/bratislava-15-06-2013/

OROL TV:  Pochod za rodiny, Bratislava, 13. júna 2013

Snížení populace o 90 %? Cíl globální oligarchie

V posledním článku jsem psal o tom, kterak věda slouží velkým penězům a globální oligarchii v naplňování jejich strategických plánů. Jako jeden z příkladů jsem uvedl globální oteplování a aféru Climategate, kdy se stále více ukazuje, že cílem globální oligarchie, když uváděla na scénu tuto zvrácenou ideologii, byla depopulace planety. Jedna diskutérka se mně sarkasticky v diskusi ptala jaké, že jsou ty strategické plány a zakončila smajlíkem. Jiný diskutér ji napomenul, že čte lajdácky, a že přece depopulace planety, že sice neví k čemu by to bylo dobré, ale tak to prostě je. A zakončil smajlíkem… Takže Lenko a Michale tento článek je věnován vám, doufám, že si mezi úpravou gelových nehtů a kávičkou resp. mezi squashem a posezením u pivínka najdete čas, abyste si ho přečetli (zastáncům genderové ideologie se za tyto stereotypy neomlouvám)

Začněme několika výživnými citáty (kombinuji perly samotných oligarchů s  duševními plody jimi vytvořených levičáckých ideologických monster)

„Celková populace 250-300 milionů lidí, tj. 95% pokles oproti současnému stavu, by byla ideální.“ Ted Turner, zakladatel CNN

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2963-snizeni-populace-o-90-cil-globalni-oligarchie.aspx

Bilderberg 2013: Myslí si, že nám vládnou

Téma Bilderbergu otevíráme 15 minutový krátkým filmem, který se zaměřuje především na to proč o setkání desítky let vůbec neinformují mainstreamová média.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/10679-bilderberg-2013-mysli-si-ze-nam-vladnou.aspx

Velekněží globalizace“: začíná konference skupiny Bilderberg

Letošní  setkání skupiny Bilderberg se koná v období mezi 6.-9.červnem. Jedná se o svěcení jara. V jednom z minulých článků bylo uvedeno, že britský politický ekonom Will Hutton nazývá účastníky konference „veleknězi globalizace“.

Tito mocní lidé mají svoji vlastní agendu. Nemají v plánu nic dobrého. Scházejí se každý rok tváří v tvář. Konspirují, tajně se dohadují a kolaborují proti zájmům ostatních lidí. Podstatné jsou pouze jejich vlastní zájmy.

Podle webových stránek bilderbergmeetings.org byly každoroční konference této skupiny, jež byla založena v roce 1954, ustanoveny za tím účelem, „aby podporovaly dialog mezi Evropou a Severní Amerikou.“

„Každý rok je na tuto konferenci pozváno 120-150 politických představitelů a expertů z oblasti průmyslu, finančnictví, z akademického světa a ze světa médií.“

Přibližně dvě třetiny účastníků pochází z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky. Třetina účastníků pochází z oblasti politiky a vlád, zbytek je z ostatních odvětví.“

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2985–veleknezi-globalizace-zacina-konference-skupiny-bilderberg.aspx

Desaťtisíce ľudí protestovali v írskom Dubline proti interrupciám

Išlo o najväčšiu demonštráciu proti interrupciám v histórii Írska

Desaťtisíce ľudí protestovali v sobotu v írskom Dubline proti návrhu zákona, ktorý by zlegalizoval umelé prerušenie tehotenstva v prípade ohrozenia života matky. Podľa organizátorov sa pred sídlom vlády v centre Dublinu zišlo viac ako 40.000 ľudí na protestnej akcii s názvom “Národná vigília pre život”. Podľa agentúry Reuters išlo o najväčšiu demonštráciu proti interrupciám v histórii Írska.

Írsko zaplavila dosiaľ najväčšia demonštrácia za ochranu života nenarodených detí.

Ministri írskej vlády odsúhlasili začiatkom mája návrh zákona, ktorý povoľuje umelé prerušenie tehotenstva v prípade ohrozenia života matky, čo zahŕňa aj matkine samovražedné sklony.

Návrh však rozdelil vládny kabinet premiéra Endu Kennyho až natoľko, že niektorí katolícki konzervatívci v jeho strane Fine Gael sa zaviazali, že zákon odmietnu.

Organizátori sobotňajšieho protestu sú presvedčení, že masová účasť poukazuje na rastúce znepokojenie verejnosti z navrhovanej interrupčnej legislatívy.

Írska ústava interrupciu zakazuje. Najvyšší súd však v roku 1992 rozhodol, že interrupcia v prípade bezprostredného ohrozenia života matky je prípustná. Doteraz na to chýbal vykonávací zákon, čo chce napraviť súčasná vláda premiéra Kennyho.

http://www.hlavnespravy.sk/irsko-desattisice-ludi-protestovali-v-dubline-proti-interrupciam/107603/

O špehovaní prehovoril tento muž. Nemáte tušenie, čo všetko je možné, tvrdí

Zdroj britského denníka, ktorý informoval o tom, že americké bezpečnostné služby odpočúvajú telefóny a monitorujú dáta cez Google a Facebook, je 29-ročný bývalý technický pracovník CIA Edward Snowden.
O špehovaní prehovoril tento muž. Nemáte tušenie, čo všetko je možné, tvrdí

Edward Snowden požiadal o zverejnenie svojej identity. Foto: SITA

 Zdrojom informácií novín Guardian a Washington Post o tajnom americkom programe získavania informácií z internetových serverov s krycím názvom PRISM je 29-ročný Edward Snowden, ktorý pracoval ako technický poradca pre americkú tajnú službu CIA a ostatné štyri roky pre subdodávateľské firmy Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA).

Svoju identitu odhalil v nedeľu na vlastnú žiadosť, z obáv o svoju bezpečnosť však ušiel do Hongkongu, kde Guardianu poskytol rozhovor v jednom z hotelov. Podľa vlastných slov existenciu programu odhalil preto, aby ochránil „základné slobody ľudí na celom svete“.

http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/o-spehovani-prehovoril-tento-muz-nemate-tusenie-co-vsetko-je-mozne-tvrdi.html

Informácie o sledovaní ľudí cez internet vyniesol bývalý technik CIA

Londýn 10. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

Technický poradca CIA prezradil program sledovania občanov cez internet

Zdrojom informácií novín Guardian a Washington Post o tajnom americkom programe získavania informácií z internetových serverov s krycím názvom PRISM je 29-ročný Edward Snowden, ktorý pracoval ako technický poradca pre americkú tajnú službu CIA a ostatné štyri roky pre subdodávateľské firmy Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA).

http://www.hlavnespravy.sk/usa-informacie-o-sledovani-ludi-cez-internet-vyniesol-byvaly-technik-cia/107847/

Radek John: Vůči zednářům jsem podezřívavý

radek4aPŘIPRAVUJEME Redakce Prvnizpravy.cz obeslala poslance PČR s anketními otázkami týkajícími se jejich vztahu k svobodným zednářům. Chtěli jsme vědět, zda jsou poslanci členy zednářských lóží a co si o tomto způsobu sdružování myslí. Radek John  11.červen 2013

A ptali jsme se i na to, zda by poslanci souhlasili s formulací, že v rámci otevřenosti a transparentnosti by měla veřejnost vědět o tom, kteří její volení zástupci jsou členy těchto tajných či polotajných organizací a klubů.
 V Belgii se připravuje legalizace vraždění dětí
Belgie – Socialistická strana chce belgickému parlamentu předložit návrh zákona, který by rozšířil možnost tzv. lékařsky asistované sebevraždy na občany mladší patnácti let a na pacienty s Alzheimerovou chorobou.Lutyšský biskup Aloys Jousten k tomu uvedl: „Je zřejmé, že dění v naší zemi bohužel může být smutným vzorem pro celoevropský vývoj. Toho jsme si už všimli například při legalizaci partnerství osob stejného pohlaví. Otázka eutanazie se celosvětově rozvíjí a zdá se, že Belgii nemůže nic zabrzdit.“ Jen v loňském roce bylo eutanazií v Belgii zavražděno 1432 lidí.

TÉMA: Nežná revolúcia vo Francúzsku. Prebúdzanie

Odkedy je François Hollande pri moci, vo Francúzsku stále prší.  Autor: Ľubomír Jančok – 11 June, 2013 – 11:50

francdeĽudovít XIV. je volaný Kráľ Slnko. Divadlo, záhradníctvo, nábytkársky vkus, literatúra, oddanosť či sila viery – všetko prekvitá, žiari ako Slnko. O štyristo rokov neskôr príde Hollande. Prší. Sotva začal a hneď je spájaný s úpadkom: ekonomika (zlý aktuálny stav, zlé vyhliadky, nezamestnanosť mladých), škandály (minister pre rozpočet Cahuzac poverený ísť po daňových podvodníkoch, sám ukrýval takmer 700 000 eur v Singapure) a k tomu homosexuálne manželstvá a milióny ľudí v uliciach. Hollanda volajú odteraz Kráľ Dážď.

My komunizmus, oni liberalizmus

My sme mali komunizmus, ich „komunizmom“ je dnes plytký liberalizmus. Rástol a kvitol posledných 30 rokov. A prišla veľká revolta, priam Revolúcia. Nežná. Žiadne rozmlátené vitríny, ani jedno úmrtie. Nežná revolúcia mladých – kresťanov, moslimov i židov. Proti homosexuálnym manželstvám? Áno aj. Ide však o viac.

http://www.postoy.sk/nezna_revolucia_vo_francuzsku_prebudzanie

Novinár Greenwald z denníka Guardian sľubuje v kauze NSA ďalšie odhalenia

guardiand

Hongkong 11. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

Novinári denníka Guardian disponujú ďalšími informáciami v kauze špehovania ľudí v USA a Británii a budú ich postupne zverejňovať. Novinár Glenn Greenwald z denníka Guardian, ktorý zverejnil informácie o tajných sledovacích programoch americkej vlády, dnes prisľúbil ďalšie “závažné odhalenia”. Informovala o tom agentúra AP.

http://www.hlavnespravy.sk/usa-novinar-greenwald-z-dennika-guardian-slubuje-v-kauze-nsa-dalsie-odhalenia/108306/

TÉMA: Grégor Puppinck upozorňuje na brutalitu francúzskej polície

puppinck-textIntervencia Grégora Puppincka, riaditeľa Európskeho centra pre právo a spravodlivosť (ECLJ) na Rade pre ľudské práva v Ženeve počas pravidelného stretnutia 6. júna 2013.

Ďakujem, pán prezident.

V rámci všeobecného pravidelného šetrenia ECLJ žiada upriamiť pozornosť Rady pre ľudské práva na vážne udalosti, ktoré sa aktuálne dejú vo Francúzsku, na spôsoby kontroly totožnosti, svojvoľné zatýkanie a zadržiavanie, ako aj na policajnú brutalitu.

Autor: Postoy – 11 June, 2013 – 08:13

 

http://www.postoy.sk/gregor_puppinck_o_zatykani_vo_francuzsku

Pedofilná lobby chce v Európe zmenu

Rím, 12. jún (HSP/LNBQ/Foto: LNBQ)

“V Európe jestvuje silná pedofilná lobby, ktorá chce túto perverzitu znormalizovať. Nikdy predtým nemali podmienky k tomu tak priaznivé ako dnes, a nikdy pred tým sa im pri ničení detských životov nepomáhalo tak, ako dnes“, hovorí sicílsky kňaz don Fortunato di Noto, zakladateľ asociácie METER,ktorá je najznámejšou lovkyňou pedofilov na Internete svojho druhu.

Don Fortunato, ako funguje asociácia Meter?
Naša asociácia funguje od roku 1989. Centrálne sídlo máme v Avole (Sirakúza) a máme 350 dobrovoľníkov po celom Taliansku. Robíme osvetu na školách, a tiež v oblasti náhradnej rodinnej starostlivosti. Dali sme sa ňou do služby detí. Pretože nejestvujú deti tých druhých. Problémy konkrétnych detí sa týkajú všetkých – nielen rodičov, ale aj okolia. Všetci sme zodpovední.

Prvý francúzsky starosta odmietol zosobášiť homosexuálny pár

Paríž 12. júna (HSP/Foto:Tempi)

Starosta je v svojom odpore rozhodnutý vydržať až do konca, aj keď mu hrozia vážne sankcie i väzenie na päť rokov

Neubehol ešte ani len mesiac odkedy vo Francúzsku vstúpil do platnosti tzv. zákon Taubira a už sa v praxi začína ukazovať ako hlboko tento zákon rozdeľuje francúzsku spoločnosť. Francúzske média  sa už niekoľko dní zaoberajú prípadom starostu, ktorý ako prvý odmietol sobášiť homosexuálny pár. Jean-Michel Colo, kresťanský starosta Argangues, ktorý stojí v čele obce s 3000 obyvateľmi už 31 rokov, odmietol žiadosť o svadbu  homosexuálnej dvojice, ktorá spolu žije už 16 rokov. Jean – Michel Martin a Guy  Martineau – Espel  plánovali svadbu na 15. augusta tohto roku a podľa svojich vlastných slov si želali diskrétny obrad bez mediálnej pozornosti.

Starosta Colo však odmietol dvojicu oddať a takisto sa zachovalo všetkých šesť podriadených, ktorí majú právomoc starostu zastúpiť a zároveň deklarovali podporu jeho rozhodnutiu. Starosta sa podľa svojich slov „necíti sa dobre a je šokvovaný“ myšlienkou, že by mal oddávať pár rovnakého pohlavia. Zároveň mailom  informoval prefekta, že v jeho obci nebudú uzatvorené žiadne homosexuálne manželstvá.Toto rozhodnute samozrejme vyvolalo búrku reakcií.

http://www.hlavnespravy.sk/prvy-francuzsky-starosta-odmietol-zosobasit-homosexualny-par/108585/

Kardinál Vingt-Trois o bojovné invazi genderové teorie

Vatikán. Vše nasvědčuje tomu, že směřujeme ke společnosti násilí, prohlásil na plenárním zasedání Francouzské biskupské konference kard. André Vingt-Trois. Ještě předtím než pařížský arcibiskup předal vedení francouzského episkopátu novému nástupci (stává se jím marseillský biskup Georges Pontier), poukázal na riziko, které vyplývá ze současné změny kulturních referencí:

Organizovaná a bojovná invaze teorie genderu – a to zejména do výchovného sektoru – je zjednodušeně řečeno pokušením odmítnout rozdílnost mezi pohlavími. Je to odmítnutí sexuální rozdílnosti, na které člověk zakládá svou totožnost. Pokud dopustíme, aby zmizely prostředky, na základě kterých v sociálních vztazích identifikujeme svou rozdílnost, vyvoláme prostřednictvím dobře známého psychologického mechanismu frustraci. Člověk frustrovaný ve svém osobním vyjádření dříve nebo později dospěje k násilí, aby poukázal na svou osobní identitu, odlišnou od úřední uniformity. Připravujeme tedy společnost násilí.

http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=18165

Po Snowdenovi z kauzy NSA pátrali ešte pred publikovaním informácií

snowdon8128Hongkong/Washington 13. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

Vláda šípila problémy a hľadala Snowdena už pred zverejnením tajných informácii

Redaktor novín South China Morning Post, ktoré uverejnili rozhovor s bývalým pracovníkom CIA Edwardom Snowdenom, dnes informoval, že Američan zostáva v Hongkongu, ale o mieste jeho pobytu sa nezmienil.

Stúpenci držia fotografiu s Edwardom Snowdenom, bývalým zamestnancom CIA

http://www.hlavnespravy.sk/usa-po-snowdenovi-z-kauzy-nsa-patrali-este-pred-publikovanim-informacii-2/109090/

Věda ve službě pedofílie: Prý žádná úchylka, ale nevinná mezigenerační intimita

Autor: redakce | Publikováno: 13.2.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ

 „Veda“ v službe pedofílie

V prestížnych vedeckých časopisoch sa čoraz častejšie objavujú práce, autori ktorých sa snažia zmeniť definíciu pedofílie. Pred našimi očami prebieha pokus urobiť túto odpornú  úchylku normálnym stavom. Európski i americkí vedci čoraz odvážnejšie predstavujú túto zvrátenosť ako nevinnú „medzigeneračnú intimitu“, ktorá slúži „prejavu sexuality“.

Sýrsky konflikt si vyžiadal už najmenej 93.000 obetí

Ženeva 13. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

Zdokumentované sú prípady mučených a popravených detí a zmasakrovaných celých rodín

syriaPočet obetí konfliktu v Sýrii dosiahol koncom apríla najmenej 93.000 mŕtvych. Skutočná bilancia vyše dva roky trvajúceho ozbrojeného násilia v krajine však môže byť oveľa vyššia, uviedol dnes Úrad vysokej komisárky OSN pre ľudské práva (OHCHR). Od vlaňajšieho júla zabili v Sýrii v priemere každý mesiac viac než 5000 ľudí.

V oblasti metropoly Damask a v najväčšom sýrskom meste Aleppo evidujú najvyššie počty obetí od minulého novembra, vyplýva z najnovšej štúdie zdokumentovaných úmrtí.

Sýrčan drží v náručí svojho mŕtveho syna po sérii výbuchov pri nemocnici v sýrskom meste Aleppo

http://www.hlavnespravy.sk/osn-syrsky-konflikt-si-vyziadal-uz-najmenej-93-000-obeti/109080/

Amerika je tyranie a ne demokracie!

Autor: FreePub | Publikováno: 13.6.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Stephen Lendman, spisovatel a rozhlasový moderátor v Chicagu, kritizoval americký politický systém jako “tyranii” spíše než demokracii.

Lendman v pondělí řekl, že prezident Obama a jeho poradci měli týdenní setkání a rozhodli se “kdo bude žít a kdo umře a může to být kdokoliv a kdekoliv na světě. Můžou to být občané USA. Nikdo nikde není v bezpečí.”

“Amerika se nazývá demokracií. Kdo kdy slyšel o demokracii, která se chová takhle? Mám pro to jméno…a je to název mnohem přesnější. Je to tyranie,” řekl Lendman.

Cílené zabíjení se stalo častou taktikou Spojených států a Izraele.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2996-amerika-je-tyranie-a-ne-demokracie-.aspx

Prezident Obama schválil dodávky zbraní sýrskym rebelom

Washington 14. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

t_US2USA Sýriu vyzbroja modernými zbraňami

Prezident USA Barack Obama schválil po prvý raz zaslanie amerických zbraní sýrskym povstalcom. Informovala o tom dnes agentúra Reuters s odvolaním sa na nemenovaného amerického predstaviteľa.

Prezident USA Barac Obama

Spojené štáty vo štvrtok oznámili, že poskytnú protivníkom sýrskeho prezidenta Bašára Asada priamu vojenskú pomoc. Biely dom to však bližšie nešpecifikoval. Podľa amerického predstaviteľa, ktorý si neželal byť menovaný, bude balík pomoci obsahovať aj zbrane. Sýrski povstaleckí a politickí opoziční lídri okamžite požiadali o dodávky protileteckých a iných moderných zbraní.

http://www.hlavnespravy.sk/usa-prezident-obama-schvalil-dodavky-zbrani-syrskym-rebelom/109338/

Slová pápeža Františka o korupčnej a homosexuálnej loby vo Vatikáne neostali bez mediálnej odozvy. Aj keď prepis jeho vyjadrení, ktoré zazneli počas súkromného rozhovoru so zástupcami latinskoamerických rehoľníkov, nie je doslovný, rešpektovaní vatikanisti nepochybujú o ich pravdivosti.

Odvolávajú sa pri tom aj na reakciu hovorcu Svätej stolice Fedrica Lombardiho, ktorý nedementoval obsah pápežových slov. Povedal len, že udalosť nebude komentovať, keďže mala privátny charakter. „Nie je tajomstvom, že problém existuje,“ reagoval vatikanista denníka La Stampa Andrea Tornielli.

AllenJrJohn Allen, Jr. z portálu National Catholic Reporter sa termínu „loby“ vyhýba. „V každom prípade však osoby, ktoré vedú dvojitý život – zo sexuálnych, finančných či akýchkoľvek iných dôvodov – často pociťujú prirodzenú spriaznenosť s ľuďmi, ako sú oni.“ Zhoduje sa s ním aj taliansky spisovateľ a životopisec pápežov Vittorio Messori. Podľa oboch sú klerici s dvoma tvárami ľahko vydierateľní. V dôsledku toho už nekonajú v spolupráci s pápežom v prospech cirkvi, ale proti nemu. Messori uvádza príklad istého preláta, ktorý bol kvôli svojím homosexuálnym vzťahom vydieraný tým, že mal zabezpečiť vsunutie istých formulácií do vatikánskych dokumentov.

Vittorio_Messori_Desenzano_2004Podľa Messoriho je všeobecne známou skutočnosťou, že monosexuálne prostredie, akým sú kláštory, semináre, ale aj armáda, priťahuje vo zvýšenej miere jedincov s homosexuálnou orientáciou. Rovnako ako Allen sa však vyhýba slovu „loby“, keďže si netrúfa posúdiť mieru organizovanosti týchto ľudí. „Nie vždy je medzi gaymi vôľa vytvárať nejakú skupinu,“ myslí Messori, podľa ktorého Rím, ako každé iné veľkomesto, vytvára priestor pre anonymitu.
Vittorio Messori dodáva, že „niektoré osobitne rozbúrené reakcie proti gayom môžu byť občas znakom utajenej alebo potláčanej homosexuálnej orientácie“. Podobne to vidí aj Michael Sean Winters z portálu National Catholic Reporter: „Homosexuálne orientovaní preláti sú nezriedka najviac konzervatívni a tradicionalistickí, rozhodne protestujú proti akejkoľvek zmienke na témy ako sú homosexuálne zväzky či rovnosť práv.“
Imrich Gazda 

http://www.svetkrestanstva.sk/2013/06/vatikanisti-o-homoloby-knazi-s-dvojitym.html

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Přidal: | publikováno: 29. 05. 2013

Západní státy se stále víc propadají do bahna morálního úpadku. Snad nejlépe to lze spatřovat na současné propagaci homosexuality a neustálém rozšiřování homosexuálních práv. Morální úpadek zde však pochopitelně nekončí. V Holandsku se již o svá práva hlásí také pedofilové. Nedávno dokonce tamní soud rozhodl, že si zaslouží stejná práva jako homosexuálové. A to je bohužel jen začátek.

Propagace těchto zvráceností je všudypřítomná. Potvrzuje nám to ostatně i filmový festival v Cannes, na němž zvítězil film o zvrhlících. Je smutným faktem, že se naše civilizace zcela odvrátila od všech zdravých morálních principů a stala se totálně dekadentní, přičemž tato degenerace se neustále prohlubuje.

Severní Amerika a západní Evropa jsou baštou morálního úpadku a dekadentního demoliberalismu. Avšak křesťanský svět není zcela ztracen, na Východě stále ještě září slunce naděje. Touto nadějí jsou křesťanské národy východní Evropy a národy Balkánu. Ty stále zůstávají věrné tradicím předků a odmítají přijmout zdegenerované liberální pseudohodnoty Západu, jež jim globalizace a nový světový řád agresivně a brutálně vnucují. V posledních několika dnech jsme se o tom mohli přesvědčit. Gayové a lesby se s podporou svých západních patronů pokusili uspořádat své průvody hanby v Rusku, na Ukrajině, v Gruzii i Moldávii. Ve všech případech však narazili na tvrdý odpor.

http://cervenobili.cz/11963/evropske-narod-v-boji-proti-homosexualite/

Každé Skotské dítě se stane majetkem státu…

http://www.stjoseph.cz/skotsko-chysta-statni-dohled-nad-kazd…

10.6.13   Británie: Skotská vláda přišla s návrhem zákona, který zavádí státní dohled nad každým dítětem v zemi od chvíle jeho narození.

Ministryně pro děti a mládež Aileen Campbellová uvedla, že podle Zákona o dětech a mladistvých bude za určení „pověřené osoby“ dozírající nad dítětem od jeho narození zodpovědná místně příslušná zdravotní rada (Health Board). Tyto osoby, sociální či zdravotničtí pracovníci, budou „podporovat a hájit dobro dítěte nebo mladistvého“.

http://www.lifesitenews.com/news/every-scottish-child-to-have-a-state-appointed-overseer-new-bill

Ruské stop propagaci buzerantismu

Autor: Nautilus | Publikováno: 18.6.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
 Ne, opravdu bych nikdy nevěřil, že budu závidět byť jen část ruské legislativy.

Když vlak, vezoucí mne z měsíčního pobytu v Andropovově zemi blízko pólu, zastavil v Čierne pri Čope, počítal jsem vteřiny do překročení hranice. Jako by mne celou tu dobu dobu někdo škrtil a já se nemohl nadechnout, jako by mi při potápění došel dech a já zoufale prahl po blížící se hladině. Ač vám budou profesionální antikomunisté tvrdit opak,  u nás opravdový bolševismus nikdy nebyl (alespoň od 70. dál, kdy začal vnímat svět). Ale za naší východní hranicí, tam ano. O to těží je pocit, že se s Ruskem pomalu vyměňujeme úlohy.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3009-ruske-stop-propagaci-buzerantismu.aspx

dieta..Holandsko a Belgicko umožní vykonávať eutanáziu na postihnutých bábätkách!

Potraty už nestačia. O tom, či narodené dieťa bude žiť, odteraz rozhodne rodič v spolupráci s lekárom

Amsterdam, 19. júna (HSP/LS/Foto:TASR)

http://www.hlavnespravy.sk/terorizmus-s-ludskou-tvarou-holandsko-a-belgicko-umozni-vykonavanie-eutanazie-na-postihnutych-babatkach/110753/

Apoštolský vikář Aleppa: Západní export demokracie působí zkázu

Autor: odjinud | Publikováno: 19.6.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
 „Často se musím sám sebe ptát, zda Západ chápe či nikoliv. Uvědomují si západní vlády, že končí přítomnost křesťanů na Blízkém východě?“ Tyto otázky si klade apoštolský vikář syrského Aleppa. Mons. Giuseppe Nazzaro, OFM, v tomto týdnu krátce navštívil Řím a poskytl rozhovor italskému zpravodajskému portálu PiccoleNote.