Monitoring – Plány Islamského štátu

204

******************************************************************************

‚Islamský štát‘ plánuje ‚Armagedon‘

Stratégia: Od r. 2017 chce IŠ strhnúť na seba svetovládu

Washington, 27.8.2015 (kath.net/idea) 018 211 – Teroristická organizácia „Islamský štát“ (IŠ) usiluje o svetovládu. Vyplýva to zo strategického plánu, ktorý objavili v Pakistane. Od r. 2017 sa podľa toho plánuje konečný boj proti všetkým „neveriacim“ a zriadenie jedného kalifátu pre 1,6 miliardu moslimov.

Alah nám daruje víťazstvo. Ľudstvo sa má pripraviť na to, že zotneme hlavu každému, kto sa postaví proti Alahovi. Potom bude na celom svete vládnuť pokoj, ako sa uvádza v materiáli.

Americké bezpečnostné sily považujú dokument s názvom „Krátka história islamského štátu“ za autentický. Generál Michael T. Flynn, bývalý riaditeľ americkej obrannej spravodajskej služby napomína, aby sa dokument bral vážne. Opisuje ciele teroristickej organizácie. Podľa správ tlače niektorí americkí bezpečnostní experti porovnávajú  materiál s knihou Adolfa Hitlera „Mein Kampf“. Vo svojej propagandistickej knihe prezentoval už v polovici 20. rokov minulého storočia svoje plány na zničenie židov a svetovládu nacionálnych socialistov.

Stratégia v šiestich fázach

London-hell-statue-01Materiál IŠ prezentuje stratégiu IŠ v šiestich fázach. V prvej od r. 2000 do r. 2003 išlo o „prebudenie“. Tu vyzýval IŠ k veľkej kooperácii proti USA, aby sa vyprovokovala „križiacka výprava“ proti islamu. Na to v rokoch 2004 – 2006 nasledovala fáza „Strach a hrôza“, v ktorej IŠ zaplietol USA do konfliktov a súčasne vybudoval podporné organizácie v moslimskom svete. V r. 2007 až 2010 išlo pod heslom „Svojbytnosť“ o zamiešanie sa do susedných štátov Iraku, najmä Sýrie. Od r. 2010 do r. 2013 chcel IŠ pod heslom „Vydieranie“ zaútočiť na „západné záujmy“, aby sa oslabilo hospodárstvo. V období rokov 2013 až 2016 sa mal zriadiť prvý regionálny „kalifát“ a v rokoch 2017 až 2020 má nasledovať konečný boj.

Kat IŠ chce vo Veľkej Británii stínať „neveriacich“

Podľa bezpečnostných expertov IŠ v súčasnosti rozpína svoj vplyv moci od Stredného Východu až po severnú Afriku. Ďalším cieľom je Ázia. Najmä v Afganistane a Pakistane chce IŠ zjednotiť rozhádané moslimské sily a zostaviť teroristickú armádu.

V jednej západopakistanskej provincii stojí podľa kresťanských misionárov pripravených odhadom až do 12 000 potencionálnych bojovníkov.

Španielski odborníci na teror odhadujú, že zo Sýrie a Iraku sa vrátilo asi 800 európskych bojovníkov IŠ, aby v Európe vykonávali útoky. Brit Mohamed Emvazi – známy ako „džihádový John“ – v novom videu oznámil, že bude vo Veľkej Británii stínať „neveriacich“. Počiatkom tohto roku ho bolo vidno vo viacerých videách IŠ ako kata západných rukojemníkov. Podľa odhadu sa k IŠ v Sýrii a Iraku pridalo vcelku asi 4000 osôb zo západných krajín – medzi nimi má byť aj 550 žien a dievčat. -zg-

Muslimové skupují křesťanské kostely napříč USA

krestansky kostel

Při současném tempu, Amerika by mohla být do 22. století islámskou zemí.

Muslimové exponenciálně skupují křesťanské kostely a převádí je na mešity, což naznačuje, že by islám mohl být dominantním náboženstvím v USA do 22. století.

Bývalý katolický kostel svatého Jana v St. Paul v Minnesotě, který fungoval od roku 1886 do roku 2013, je nyní znám jako Darul-Uloom Islámské centrum a čelí každý týden obrovské návštěvnosti.

ArtisticAbode / Wiki

Stejně tak, nejsvětější katolický kostel Holy Trinity v Syrakusách, NY, byl přeměněn na Masjid Isa Ibn Maryam.

http://svobodnenoviny.eu/muslimove-skupuji-krestanske-kostely-napric-usa/

Islamisti v zabratom kostole, sv. Pavol, Minnesota

Umierení islamisti neexistujú

Pre titulky klikni na obdĺžnikovú ikonku vpravo dolu

Terorizovať neveriacich nariaďuje „Alláh“

Pre titulky klikni na obdĺžnikovú ikonku vpravo dolu

Čo chcú islamisti zaviesť na celom svete (!)

Pre titulky klikni na obdĺžnikovú ikonku vpravo dolu