Monitoring: Genocída na Ukrajine, a i.

372

Hrůzné video, které dokumentuje genocidu, jež páchá ukrajinská armáda na ženách a dětech v Novorusku. (jen pro starší 18 let)

5. Červen 2014 | 11:02 Videa

Štítky:

Ukrajina3LUHANSK | Přinášíme Vám otřesné video. Upozorňujeme Vás předem, že pokud máte slabé žaludky, nebo nesneste pohled pravdě do očí, ten bývá vesměs hrůzný a odporný, tak si dané video ani nepouštějte. Obrázky dokumentují, jaké zvěrstva páchá ukrajinská armáda na území jednostranně vyhlášeného Novoruska. Brutální svině v uniformách ukrajinské armády zahájily boj proti civilinímu obyvatelstvu, které na ulicích střílí jako zvířata, nejlépe ženy a děti. Toto vše podporujete i ze svých daní, jelikož Evroipsá unie, kterou si platíte ze svých peněženek na Ukrajinu posílá peníze, aby mohli tamní vojáci páchat genocidu na rusky mluvících občanech, tak jak k tomu vyzývala zrůda Tymošenko, když chtěla vzít zbraň do ruky a střílet Rusy.

Genocida v Novorusku

Už je to realitou. Ukrajina vede válku formou nacistické vyhlazovací taktiky: Vraždit civilisty, ženy, děti a staré lidi. NATO, USA a Evropská unie tomu všemu tleskají a platí to. Obyvatelé Novoruska masově utíkají do sousedního Ruska, ale na hranicích číhají ukrajinští vrahové, kteří mají rozkaz střílet uprchlíky, aby se nedostali do Ruska. Proto domobrana obsazuje hraniční přechody a brání své lidi. V oblasti probíhá regulérní genocida.

Genocida za naše peníze

Takže otevřete oči, toto podporuje i zdegenerovaná zrůda Schwarzenberg a jeho fašistický spolek TOP09, tak jako pár idiotských herců, kteří zapomněli, že ještě v předminulým století je nesměli pochovat ani na hřbitově a ke vstupu do obce museli mít zvláštní povolení jako cikáni.

Už je to realitou. Ukrajina vede válku formou nacistické vyhlazovací taktiky: Vraždit civilisty, ženy, děti a staré lidi. NATO, USA a Evropská unie tomu všemu tleskají a platí to. Obyvatelé Novoruska masově utíkají do sousedního Ruska, ale na hranicích číhají ukrajinští vrahové, kteří mají rozkaz střílet uprchlíky, aby se nedostali do Ruska. Proto domobrana obsazuje hraniční přechody a brání své lidi. V oblasti probíhá regulérní genocida.

Genocida za naše peníze

Dále bez politické korektnosti k tématu

Štítky:

Rusko přijalo za 24 hodin více jak 34 tisíc uprchlíků před genocidní válkou vedenou ukrajinskou armádou

6. Červen 2014 | 08:06 EvropaZe světa
Štítky:

MOSKUkrajina2VA | Za posledních 24 hodin opustilo přes hraniční přechody na rusko-ukrajinské hranici více než 34 tisíc lidí válečnou zónu, kde ukrajinská armáda jako nacisti vraždí civilní obyvatelstvo. Ruský premiér Dmitrij Medveděv prohlásil, že o status běžence požádaly Rusko už kolem čtyřech tisíc občanů Ukrajiny. Premiér vyzval vedení ruských regionů, aby přijímaly uprchlíky vlídně a poskytovali jim podporu. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském serveru.

Uprchlíci z ukrajinské genocidní války

„Rostovská oblast, která hraničí na západě s Doněckou a Luhanskou oblastí je cílem uprchlíků z těchto oblastí,“ sdělil dětský ombudsman při prezidentovi Ruské federace Pavel Astachov. Místní úřady se snaží uprchlíky přepravovat autobusy přímo do Moskevské oblasti a do Stavropolského kraje. Krym již přijal přes jeden tisíc ukrajinských dětí.

Astachov odsoudil akce úřadujícího ukrajinského prezidenta Oleksandra Turčynova, který místo uzavření hranic s Ruskem měl otevřít humanitární koridor a umožnit civilistům opustit bombardované a ničené území. Uprchlíci opouštějí místo válečného konfliktu, jen díky obsazení několika hraničních přechodů tamní domobranou. Na neobsazených přechodech platí nařízení uprchlíky nepouštět, třeba i za použití zbraní.

http://www.ze-sveta.cz/?p=19521

Z Luhanska vypravili do Odesy špeciálny vlak s viac ako 450 deťmi
Kyjev/Luhansk 6. júna (TASR/HSP/Foto:TASR)

Ukrajinad Išlo o druhý pokus o ich evakuáciu

Ilustračné foto

Ukrajinským železničiarom sa vo štvrtok v spolupráci s ďalšími zložkami podarilo vypraviť z Luhanska smerom do Odesy vlakovú súpravu s viac ako 450 deťmi-sirotami v sprievode ďalších vyše 50 dospelých. Išlo o druhý pokus o ich evakuáciu, prvý prekazili separatisti, píše tlačová agentúra UNIAN. Podľa sebaobrany naopak ich evakuáciu prekazila armáda Ukrajiny, keď deti smerovali do Ruska.

Na východe Ukrajiny pokračuje tak v Luhanskej, ako aj Doneckej oblasti aktívna fáza trestnej operácie. V súvislosti s rastúcim napätím v meste a prítomnosťou značného množstva ozbrojených osôb opustilo iba Doneck dosiaľ už 15.000 ľudí. Rusko eviduje 55 tisíc utečencov na svojom územní

Ukrajinské železnice sa napriek sťaženým podmienkam budú aj naďalej usilovať o posilnenie vlakových súprav, ktoré by občania chceli využiť na presun z oblastí sužovaných bojmi, ako aj zaradenie čo najvyššieho počtu zastávok pre vlaky na inkriminovaných tratiach. Jej možnosti však limitujú aktivity samozvaných orgánov Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky, ktoré už ukrajinská generálna prokuratúra vyhlásila za teroristické organizácie.  mž

http://www.hlavnespravy.sk/z-luhansku-vypravili-do-odesy-specialny-vlak-s-viac-ako-450-detmi/275802

Šéf Mozilly prepustený, lebo podporil rodinu a nie LGBT loby

mozillaHOUSTON – Koalícia pro-rodinných organizácií a ich vodcovia tvrdia, že spoločnosť Mozilla vytvorila „nepriateľské pracovné prostredie“ pre tých, ktorí sa pridŕžajú tradičného kresťanského učenia o sexualite, a požiadali spoločnosť, aby objasnila, či „všetci obhajcovia manželstva, rodiny, života a veriaci zamestnanci a talenty musia opustiť spoločnosť“.

V liste poslanom začiatkom apríla koalícia, vrátane konverznej terapeutickej skupiny Anonymní homosexuáli, vysvetlila, že nútená výpoveď generálneho riaditeľa Mozilly, Brendana Eicha, ich priviedla k úvahe nad tým, či sa Mozilla naozaj pridŕža svojho záväzku „vytvárať bezpečné prostredie, ktoré prijíma a obhajuje rozmanitosť“.

List a tlačové správy citujúce verejné vyhlásenie Mozilly pred a po Eichovom odstúpení hovoria, že „Mozilla sa nevhodne rozhodla riešiť na pracovisku irelevantné a často nestále súkromné ​​otázky sexuálnej náklonnosti“. To vytvára „nepriateľské pracovné prostredie pre tých, ktorí vo svojom súkromí zápasia s námietkami k určitému správaniu alebo sa nachádzajú v procese zmeny osobnej sexuálnej identity“.

List „vyzýva Mozillu, aby urobila jednoznačné vyhlásenie pre svojich zamestnancov, či tento incident znamená, že všetci zástancovia rodiny, manželstva, života a veriaci zamestnanci majú opustiť spoločnosť“. Ďalej list požaduje to isté od investorov a zákazníkov a pýta sa, „či k nim Mozilla v rámci spolupráce nepristupuje diskriminačne pre ich verejnú politickú angažovanosť alebo politické postoje“.

Centrum pre politiku manželstva, organizácie Voice of the Voiceless, Katolíci pre Izrael a Nová nádej pre Ameriku sú len niektoré z takmer 25 skupín a jednotlivcov, ktoré tento list podpísali.

Robert Gollwitzer, zakladateľ a výkonný riaditeľ Jason Ministry, ktorá je pridružená k Anonymným homosexuálom, tvrdí: „Naše vyhlásenie je nasmerované na Mozillu aj na všeobecnú verejnosť. Sme pevne presvedčení, že sa musíme postaviť za naše tradičné kresťanské rodinné hodnoty a zastať sa tých, na ktorých útočia za to, že vyjadrili svoje názory slovom alebo skutkom.“

„Čo sa týka Eichovej situácie, je potrebné vidieť ju v širšom kontexte,“ povedal Gollwitzer pre LifeSiteNews. „Ľudia, ktorí trpia kvôli nežiaducej príťažlivosti k osobám rovnakého pohlavia a vyhľadajú odbornú pomoc v snahe vybrať si inú cestu, ako je homosexuálny život, čelia stále väčším ťažkostiamHomosexualita sa už nepovažuje za duševnú poruchu (ide o rozhodnutie, ktoré nebolo založené na vedeckých poznatkoch, ale prijaté na základe politického tlaku).“ 

Gollwitzer ďalej hovorí, že „takisto terapeuti, ktorí chcú liečiť týchto ľudí, zažívajú otvorený nesúhlas voči svojej práci alebo sú dokonca napádaní gay aktivistami, kolegami terapeutmi, politikmi i verejnosťou, ktorá je silno ovplyvnená už spomenutými skutočnosťami. To, čo robia, môžeme nazvať „nevedeckým“ alebo dokonca „nebezpečným“. Súčasnou tendenciou je snaha o to, aby sa ich terapeutická práca stala ilegálnou.“

Spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Anonymných homosexuálov, Douglas McIntyre, navštívil minulý rok v lete 10 miest v snahe bojovať proti hrozbám a tlaku homosexuálnych aktivistov.

Anonymní homosexuáli sa zameriavajú najmä na reparatívnu terapiu pre ľudí bojujúcich s homosexuálnou náklonnosťou. Tejto metóde, ktorá vedie k cudnosti, hrozí, že bude v niekoľkých štátoch zakázaná pre maloletých a už teraz je nezákonná v Kalifornii.

Pro-rodinné organizácie nie sú jediné skupiny, ktoré bojujú proti násilnej výpovedi spoluzakladateľa Mozilly. Nedávno napísali verejné vyhlásenie aj päťdesiati ôsmi homosexuáli a podporovatelia homosexuálnych manželstiev, ktorí odsúdili spôsob, akým sa zaobchádzalo s Eichom, a tiež „hlboko neliberálnu“ módu zaobchádzania homosexuálnych aktivistov s Mozillou, Eichom a tými, ktorí sú proti homosexuálnym manželstvám“.         www.LifeSiteNews

McDonaldsdCo mají společného McDonalds a Staropramen? Ani se raději neptejte!

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 6.6.2014 | Rubrika: Polemika
 Asi jste si již povšimnuli, že americká zahraniční politika je v posledních letech podivná. Místo propagace a obrany svobody se do popředí dostala tzv „lidská práva a antidikriminační agenda“. Vidět to můžeme ostatně i u nás. Stačí se podívat, jaké akce podporuje americká ambasáda a její vedení. Pochody gay pride, podivné romské neziskovky atd… není divu, že mezi českou pravicí výrazně opadlo proamerické nadšení a naopak česká levice je teď zcela proamerická…

Mcdonalds_na_parda_gayDaleko závažnější ale je, že tomuto trendu začaly aktivně pomáhat i americké globální korporace. MacDonalds, který prodává fast food občerstvení, uveřejnil ve Francii první otevřeně homosexuální lifestyle propagující reklamu. (následně ji po kritice konzervativních kruhů stáhl z vysílání) Řetězec kaváren Starbucks se k podpoře homosexuálního hnutí přihlásil programově. Komu se to prý nelíbí, tak tam nemá chodit.(beru je za slovo, vždyť to aby se normální chlap bál v homostarbucksu jít sám na záchod..)

Stejně jako například výrobce oblečení Levis. Další příklad je od nás z domova. Loni se pivovar Staropramen stal sponzorem homopochodu gaypride v Praze. Čeští konzervativci následně vyhlásili bojkot jeho výrobků. Když hledáte vysvětlení, kde na to dříve slavný český pivovar přišel, pak se podívejte na jeho nové majitele.

V roce 2012 se jím stala americko-kanadská korporace Molson-Coors, která se k podpoře homoagendy otevřeně hlásí. Člověk nad tím žasne. Vždyť to výše uvedeným firmám žádný extra obrat nepřinese. Spíš to naštve stávající zákazníky. Proč to ty firmy tedy dělají. Ukazuje se, že v USA se neomarxistické elementy dokázaly zmocnit skoro celé akademické sféry, velké části politiky a i velké části korporátního světa. To, že to asi jen urychlí pád Ameriky, jako globální velmoci, je nezajímá….a Američané ať se nediví, že ztrácejí sympatie a přátele po světě… Jak se proto tomuhle vývozu „neomarxismu“ made in USA můžeme bránit?!

Určitě lze doporučit bojkot firem, které podobnou agendu propagují. Ono totiž bez zákazníků dlouhodobě podnikat nejde a těch pár gayů to nezachrání….Takže žádný Starbucks, ani jeansy Levis….až se z nich stanou normální firmy, kde cílem je ekonomická prosperita a né politika, tak je můžeme vzít na milost… jinak ani korunu z našich peněženek… Ostatně bude zajímavé sledovat, jaké „sponsory“ bude letošní homo-pedofilní festival Praguepride zase mít….

Čtěte také:     Tohle pivo je jen pro teplý…

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6723-co-maji-spolecneho-mcdonalds-a-staropramen-ani-se-radeji-neptejte-.aspx