Medžugorie: Smrteľne chorý 3-ročný chlapec uzdravený

489

 

Medžugorie-Putigno, 23.12.2011 (kath.net/ medjugorjetoday/pl) 014 882 – Chlapček Joshua de Nicolo (na obr.), ktorý sa uzdravil v Medžugorí, mal veľmi hrozivú diagnózu: neuroblastóm, agresívna forma detskej rakoviny.

Okrem toho tento chlapček, ktorý sa už chorý narodil, pre viacnásobnú chybnú diagnózu dlho nebol vôbec liečený. Až v klinike San Giovanni Rotondo, ktorú založil páter Pio, rodičom povedali, prečo malý Joshua nedokázal rovno udržať hlavičku, prečo nevedel otvoriť jedno oko a prečo mu rástla hrča na tele. V mozgu, za pľúcami a v kostiach mu objavili metastázy. 80 chemoterapiami a 18 ožarovaniami sa lekári pokúšali zachrániť život dieťatka. Môjmu synovi dávali lekári iba málo šancí na prežitie“, ako povedala jeho matka. „Zdalo sa, že je to vecou už iba týždňov alebo možno dní.“ Informoval o tom časopis „Medjugorje Today“.
Rodičia boli nepraktizujúci členovia Cirkvi. Otec rozprával: „V najhoršom zúfalstve sme uvažovali o tom, že odvezieme Joshuu do Lúrd. To bola jediná mariánska svätyňa, ktorú som poznal. No keď sme jedného dňa boli v San Giovanni Rotondo, v okamihu zúfalstva som vošiel do krypty – k hrobu pátra Pia – opýtal som sa ho priamo do tváre: ‚Prečo moje dieťa? Daj mi znamenie, že moja nádej sa naplní‘“. A otec rozprával ďalej: „Potom som sa vrátil do nemocnice a keď som kráčal po chodbe zrazu som na monitore počítača zazrel tvár Madony ako pozadie. Bolo to ako blesk, ktorý ma zasiahol. Keď som vstúpil do miestnosti, našiel som Elisabeth, ktorá mi povedala, že Joshua nechcel spať, ale pri mariánskych piesňach našiel pokoj a potom dokázal zaspať.

V jednom časopise si rodičia prečítali, že v Medžugorí dochádza opakovane k uzdraveniam a spontánne sa rozhodli tam odcestovať. Lekári ich odradzovali, pretože Joshua mal veľmi málo bielych krviniek, čo vyvolávalo veľké starosti. Až do odchodu však ich počet veľmi vzrástol, čo bol „prvý zázrak“ ako povedala matka.
„Keď sme v Medžugorí vystúpili z autobusu,“ pokračoval otec, „Joshua pôsobil tajomne priťahovaný týmto svätým miestom. Pre svoje tumory vlastne už takmer nedokázal chodiť, no zdalo sa, že sa to zlepšilo.“

Joshua smel počas zjavenia sedieť blízko pri vizionárke Mirjane Dragičevic-Soldovej, priamo pred miestom zjavenia Božej Matky. Po zjavení sa zdalo, že Joshua na naše prekvapenie chodí ešte lepšie a zrejme už nemal ani bolesti.
No najväčšie prekvapenie na nich čakalo doma: lekárske vyšetrenie ukázalo, že 19 objavených tumorov zmizlo. Iba jediný ešte zostal, ten za pľúcami, ktorý mal priemer 7,5 cm – ale scvrkol sa na 3 cm a tým sa ho dalo operovať. Otec rozprával:
„Lekár nám povedal – to, čo sa stalo s vaším dieťaťom, je vedecky nevysvetliteľné. Môžeme iba povedať, že dieťa už nemá tú istú chorobu, ktorú malo pred púťou.“
„Keď po nekomplikovanom zásahu vyoperovali posledný zostávajúci tumor, Joshua povedal, že bol v nebi u Ježiša a že dostal veľký preveľký dar – dar života,“ dodala jeho matka. –zg-2.1.2012 12:01:09

Zjavenie Gospy, Kráľovnej pokoja Mirjane dňa 2. januára 2012
 

 

Krátko na to tíško usnula

USA, 30.12.2011 (kath.net) 014 885 – V USA 18-ročná mladá žena obetovala svoj život za svoje dieťa, keď sa vzdala chemoterapie v tehotenstve, aby dieťa mohlo žiť. Dvanásť dní po narodení dieťatka Jenni Lake zo štátu Idaho tíško usnula  – ako informuje denník „Die Welt“ s odvolaním sa na britský „Daily Mail“.

U Jenni minulý rok objavili viaceré tumory veľkosti asi 2 cm na pravej strane mozgu. Prognóza bola zlá, lekári diagnostikovali astrocytomy. Lekári tiež prognózovali, že nebude môcť mať deti. Chemoterapia zabrala, tumory sa zmenšili. A stalo sa nemožné – Jenni napriek tomu otehotnela. „Povedali nám, že nemôže otehotnieť, tak sme sa o to nestarali,“ povedal jej priateľ Nathan.

Jenni teda stále pred vážnym rozhodnutím. Ak chcela prežiť, musela pokračovať v chemoterapii. To by znamenalo ortieľ smrti pre nenarodené dieťatko. Jenni však chcela, aby jej dieťatko žilo, vysadila lieky a priviedla na svet zdravého chlapčeka, ktorému dala meno Chad Michael. Jej vlastný zdravotný stav sa však dramaticky zhoršil a 12 dní po pôrode zomrela. Na smrteľnej posteli vraj Jenni povedala: „Už nemôžem ďalej, dokázala som, čo som urobiť mala – priviesť moje dieťa bezpečne na svet.“ Krátko na to tíško usnula naveky. –zg-

 

Moja matka bola znásilnená a ona sa rozhodla pre život

New York, 30.12.2011 (kath.net/pl) 014 886 – Nositeľ ceny „Emmy“ Ryan Scott Bomberger je plod znásilnenia. Jeho matka sa rozhodla proti potratu, dieťa vynosila a dala ho na adopciu. Informovali o tom noviny „Catholic Herald“.

Farebný režisér a spevák Bomberger (foto) strávil veľmi šťastné detstvo v 15-člennej rodine rôznych rás na farme v Lancasteri v Pennsylvánii. Umelec má dokončenú vysokú školu.

Spolu s manželkou Bethany založil organizáciu pro-life s názvom „Radiance Foundation“. Neúnavne poukazuje na to, že v USA je otázka potratov aj rasovou otázkou: „Černošky predstavujú 13 percent amerického obyvateľstva, no až 30 percent žien z tejto skupiny si dáva urobiť potraty.“

Ryan zdôrazňuje, že politici schvaľujúci potraty iba predstierajú, že sú na strane žien, černochov a bezbranných. Napomína k obozretnosti voči „silným eugenickým komponentom“ dnešného hnutia „Pro-Choice“ (sloboda voľby).

„Konvencia OSN o genocíde definuje genocídu okrem iného ako vydávanie opatrení, ktoré majú zabrániť pôrodom v rámci nejakej rasovej skupiny a presne to sa uskutočňuje v USA. No hodnotenie potratu sa aktuálne mení, mladá generácia Američanov je zreteľne výraznejšie pro life – teda za život – ako predchádzajúca generácia,“ hovorí Ryan. –zg-

 

 

Kto tu vlastne vládne?

Ružinovská pôrodnica ignoruje zrušenie povinného očkovania proti tuberkulóze

03.01.2012 11:22

Ing. Marián Fillo

Včera, t.j. 2.I.2012 sme dostali správu od jednej mamičky, ktorá na sklonku minulého roku rodila v pôrodnici v Bratislave-Ružinove. Jej bábätko PROTI JEJ VÔLI zaočkovali proti tuberkulóze, a to včera, tzn. vyše deň po úplnom zrušení povinného očkovania proti tuberkulóze.
Viac tu

http://www.slobodavockovani.sk/news/ruzinovska-porodnica-ignoruje-zrusenie-povinneho-ockovania-proti-tuberkuloze/

 
Čo je v pozadí očkovania a farmaceutických firiem
 

 

http://clanky.regeneracnecentrum.sk/2010/10/ockovanie-ako-prostriedok-na-znizenie-poctu-obyvatelov/

www.gloria.tv/?media=152957 Mudr.Kubovcakova vnukov neockuje

www.gloria.tv/?media=32960 Mudr. Hrabcak  /- po vakcine jeho dieta ostalo postihnute /     Rizika ockovania I.

www.gloria.tv/?media=32966 Rizika ockovania II.

www.gloria.tv/?media=32971 Rizika ockovania III.

www.gloria.tv/?media=40039 Lekari sa neockuju   / komentar pod videom : „vzdelani ludia sa neockuju, iba hlupi bez vedomosti “

http://tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&hraj=868 svajciarsko- proti ockovaniu

www.gloria.tv/?media=37008 Ockovanim zomreli  / komentar pod videom …

www.gloria.tv/?media=161816 Smrtonosne ockovanie proti kliestom -Dr.Loibner