Lov na deti: Podvodné „linky dôvery“, alebo – deti vraj patria štátu!

617

Zločinná „juvenilná justícia“

lúpi  deti po celom svete!

beautiful brunette girl talking on a mobile phoneSlovensko je členom EÚ a ako jeden z jej členov prijíma a zapracováva do svojej legislatívy štandardy EÚ.

O tom, že nie všetky sú v prospech ľudí všeobecne, ale najmä pre rodiny svedčí toto video.  Aká bude budúcnosť rodiny, či  štát bude podporovať vznik, založenie a udržanie rodiny ako základnej stavebnej bunky štátu rozhoduje nielen prijímanie zákonov, ale aj uvedomelosť nás všetkých.

Pripájame:  To čo sa dnes všeobecne deje proti rodine, možno prirovnať ku holokaustu prirodzených vzťahov a najťažším zločinom proti ľudskosti. Je neuveriteľné, že sa to deje po celom svete a nič sa o tom nedozvedáme.  Ak to porovnáme s nacistami a Hitlerom, tak proti dnešným masovým zločincom  boli úbohými a začínajúcimi amatérmi.

Ruský prezident zabránil „vývozu“ ruských detí do USA

Prezident (AP)

Prezident Putin podpísal zákon zabraňujúci americkým občanom v zneužívaní ľudských práv ruských detí, ktorého platnosť má byť rozšírená do celého sveta.

Rusko bolo doteraz najväčším izolovaným zdrojom detí pre americké adopcie, ktorých počet dosiahol šesťdesiat tisíc za posledné dve desaťročia.

Dokedy vydrží prirodzená rodina?

Mother Father Son and Daughter (8-11) Having a Picnic and Chatting10. Január 2013,

Rodina je základom spoločnosti, tak sa aspoň vraví a prezentuje v mnohých volebných programoch politikov.

Nerozumiem politike, nie som znalec prijatých zákonov  na ochranu základnej bunky štátu, čiže rodiny, ale plne si uvedomujem dôsledky, ktoré  zákony a opatrenia rodinám prinášajú.

Dobrý zákon prináša rodinám čiastočnú pomoc k aktivizácii jej vlastnej sily a rozmachu, pomáha preklenúť momentálne životné udalosti a v konečnom dôsledku sa čiastočne podieľa  na jej zachovaní.

Je ako oporná palica, o ktorú sa môžeš oprieť, keď máš zlomenú nohu dovtedy, kým sa ti zlomená kosť nezrastie.

Zlý zákon pôsobí na rodinu deštruktívne, podkopáva jej základy, podrýva jej schopnosť aktivizovať vlastné sily pri životných udalostiach, kde jej jednotlivé články podporu potrebujú.

Je ako damoklov meč visiaci nad hlavou, ako obor, ktorý, keď padneš na kolená a vždy, keď sa pokúsiš vstať, šliapne ti na hlavu obrovskou silou  a opäť ťa paralyzuje.

Deti sú naše šťastie a generátor lásky.  A aj keď nás v neskoršom veku dokážu dostať do pekného varu svojimi názormi, či tvrdohlavosťou, napriek tomu cítime prílev citov vždy, keď na ne pomyslíme.

O toto šťastie, ak nebudeme vnímať svet okolo nás, budeme možno v neďalekej budúcnosti bojovať … pre všetkých rodičov, ktorí ľúbia svoje deti posielam link, ktorý mi pripomenul, že nemôžeme byť ľahostajní aj keď už nemáme malé deti.

Veď tie naše môžu mať svoje a tak, ide o všetky deti, ktoré máme i ktoré len prídu.

http://mili911.blog.pravda.sk/2013/01/10/rodicia-a-deti-ci-jeden-z-rodicov-a-detirodina-mozno-scifi-buducnosti/