SaS: Kocúrkovo, alebo – čudní to emisári „inakosti“

587

V posledné roky nielen vo svete, ale aj u nás sa derú do popredia  požiadavky „sprístupniť“  ľuďom s inou sexuálnou orientáciou  také vymoženosti ako sú registrované partnerstvá (napokon aj manželstvá) a adopcia detí.  Toto všetko vychádza z presadzovania homoideológie, ktorá je súčasťou slobodomurárskeho ťaženia proti všetkého morálnemu a prirodzenému.  

Skupiny tzv. LGBT  (Lesb-gay-bisex-transsex)   sa snažia o svoje „práva“, teda žiť ako ostatné heterosexuálne rodiny.  Čo ich k tomu vedie?  Údajne sú diskriminovaní a bráni sa im v plnohodnotnom živote ako „menšine“.

Ak si vezmeme súčasné trendy vo svete – tiež v rámci slobodomurárskeho ťaženia proti všetkému prirodzenému – je rodina pod neuveriteľnou paľbou.  Sťažovanie ekonomickej situácie,  porušenie prirodzeného hierarchického poriadku manželstva, sťaženie výchovy tým, že matky sú vytrhnuté zo svojej prirodzenej rodinnej úlohy,  tzv. „sexuálna“ výchova mládeže už v ranom veku, liberálny zákon o potratoch, a napokon aj neuveriteľne náročný proces adopcie detí.

Na druhej strane tie isté „lobby“ bojujú za to, aby  všetko to, čo chcú u normálnej rodiny zničiť,  požívali skupiny LGBT.

Mal som v živote možnosť poznať dosť ľudí „inakšie“ orientovaných, hlavne v kultúrnej branži.  Môžem uviesť toľko, že ani jeden z nich netúžil po „registrovanom“ partnerstve ani po manželstve, tobôž po tom, aby mal adoptované dieťa, a nanajvýš žili v komunite podobných ľudí. Poznali sme sa,  dokonca chodili spolu na pivo.  Ani nerobili zo seba mučeníkov.  O čo však ide dnes?

Títo ľudia sú zneužívaní. Nahovorili im, že majú opráva, že sú diskriminovaní, že sa môžu sobášiť a podobne.  Dobre to totiž znie „BOJOVAŤ ZA SVOJE, RESP: ĽUDSKÉ PRÁVA“.  Sám som už ale počul názor od ľudí z LGBT, že nesúhlasia s tzv. PRIDE pochodmi.

 Je to len ďalší spôsob rozbitia spoločnosti, v rámci  neustále preferovaného hesla „rozdeľ a panuj“.  Niektoré oblasti rozbijú po národnostnej stránke, niektoré po vojenskej, niektoré po ekonomickej, ďalšie po náboženskej či mravnej.  A to všetko je „práca“  „ľudí za plentou“, resp. „zásterkárov“.

Môžeme sa spýtať:

  1. 1.     Ak je všeobecná podpora prirodzenej rodiny a mravnej výchovy na takom stupni nezáujmu, prečo na druhej strane je tu veľký boj o neprirodzené „manželstvo“ a „rodinu“ skupín LGBT?  
  2. 2.     Ak svetový trend smeruje ku vytrhnutiu detí z rodinného prostredia a dokonca sa tu natláča „právo“ dieťa postaviť sa proti rodičom a dokonca ich udať polícii, prečo je tu zápas o „adopciu“ detí   ľuďmi žijúcimi v neprirodzenom zväzku?
  3. 3.     Ak rúhanie sa voči Bohu, viere a výsmech Cirkvi a jej prenasledovanie  nie je postihované a nadobúda obrovské rozmery, zrazu má byť trestné ohradenie sa proti amorálke a obrana prirodzených a Božích zákonov?  

Napokon  sa jasne ukazuje, čo vlastne chce strana tzv.  Sloboda a Solidarita  (SaS) docieliť.

A usvedčuje ju z toho jej samotná agenda.  Táto agenda je taká neprirodzená  ako samotní LGBT ľudia. Je to nátlak na spoločnosť a na vlády, aby „uznali“ legitímnosť neprijateľných foriem rodiny.  A to nebude všetko. Za tým všetkým je postupné zamorenie ľudstva a jeho fungovania homodiktatúrou, proti ktorej bol komunizmus iba  „prechádzkou ružovým sadom“. Uznaním neprirodzeného  vzťahu ako legitímneho sa tento postaví ako norma, ba dokonca bude mať „právo“  úplne narušiť a zničiť odveký mravný poriadok.

Ako bojuje SaS za partnerstvá resp. manželstvá,  a za chúďatá siroty, (ktoré si podľa nich predsa môžu osvojiť  výchovychtiví ľudia LGBT)  dokazuje nižšie uvedená správa.  SaS  a tí, ktorí stoja za týmito aktivitami, by si aspoň mali uvážiť, že pôsobia ako schizofrenickí a popletení politici, ktorí by skôr mali odísť z politickej scény, pretože na nej robia dojem podobný  ako ľudia LGBT v prirodzenej spoločnosti.

 Poradil by som im, aby aspoň priznali farbu. Politické Kocúrkovo sa dá totiž  robiť len do času,  a kto chce slúžiť národu, tak má zastupovať nie cudzie trendy (ako napríklad obdivovateľ  indiánskych kultov a „šaman“ Martin Poliačik), ale tú kultúru a spoločnosť tej krajiny, ktorej občania  ich zvolili do parlamentu.

 Anton Selecký

 

Martin Poliačik  (alias „Poldi“)

poliacik.blog.sme.sk

Hľadač Pravdy, Lásky, Človeka a toho, čo ho Človekom robí. A najnovšie aj hľadač novej cesty, ako robiť politiku na Slovensku.

Čítajte viac: http://poliacik.blog.sme.sk/c/298732/Samansky-slabikar-pozvanka-na-premietanie-dokumentu-o-samanizme.html#t2#ixzz1wXC7vgRY

Šaman v politike: Sulíkov kolega sa priznal k droge

Priznal sa k užívaniu drogy. Člen republikového predstavenstva Sulíkovej strany Sloboda a Solidarita Martin Poliačik (29) prezývaný Poldi nám včera prezradil, že počas štúdia šamanizmu v Peru vyskúšal ayahuascu – halucinogén, ktorý napomáha k zmene vedomia. 

Sulíkova SaS je, zdá sa, poriadne veselá strana. Jej šéf nedávno prezradil, že v Holandsku vyskúšal marihuanu, minulý týždeň strana oznámila, že chce legalizovať „trávu“ na osobnú potrebu, no nielen to.

Skúsenosť s drogou zvanou ayahuasca má aj Martin Poliačik (na obr.)  z SaS  hľadač novej cesty, ako robiť politiku na Slovensku.“ .

http://www.pluska.sk/slovensko/politika/saman-politike-sulikov-kolega-priznal-k-droge.html

 

Venoval som sa v živote už mnohým veciam – tancu, debate, filozofii, cestovaniu, učeniu, hre na bubon…  – (píše poslanec NRSR Martin Poliačik) Napísal som aj pár článkov o šamanizme. A takmer rok som písal aj program SaS. Nemusím mať nadprirodzené schopnosti na to, aby som videl, že táto krajina nejde dobrým smerom a treba s tým niečo robiť. „

Čítajte viac: http://poliacik.blog.sme.sk/c/221998/Keby-som-bol-samanom.html#ixzz1wXEYkwML

Nuž – tu je to „niečo“ čo chce Martin Poliačik robiť, aby táto krajina „šla dobrým smerom“:

Poliačik by trestal nenávistné prejavy voči homosexuálom

Poslanec za stranu SaS by chcel pripraviť návrh, podľa ktorého by sa mali trestať nenávistné prejavy voči homosexuálom.

BRATISLAVA. Nenávistné prejavy voči gejom či lesbám by mali byť trestné, myslí si poslanec Martin Poliačik (SaS).

Argumentuje tým, že ak slovenská legislatíva pozná tresty za podnecovanie nenávisti na základe rasy, národnosti, farby pleti, pôvodu alebo náboženského vyznania, rovnako treba trestať nenávistné prejavy na základe sexuálnej orientácie.

Vlastný návrh sa zatiaľ Poliačik do parlamentu predložiť nechystá. „Teraz pracujeme na registrovaných partnerstvách, nechceme tú tému trieštiť,“ vysvetlil.

(vysvetlil to šaman, narkoman a zástupca indiánskych filozofií na Slovensku Martin Poliačik-pozn. na obr v indiánskom –  rýdzo slovenskom „kroji“)

Čítajte viac:http://www.sme.sk/c/6385113/poliacik-by-trestal-nenavistne-prejavy-voci-homosexualom.html#ixzz1wXD8F8vG

 

Martin Poliačik, poslanec Slovenskej Národnej Rady,: Šamanský šlabikár – pozvánka na premietanie dokumentu o šamanizme

 Keď som začal po návrate z cesty po Peru písať Šamanský šlabikár, ozvalo sa mi niekoľko ľudí, že by radi podnikli podobný výlet. Niekoľkým som to vyhovoril, iní si to rozmysleli sami. No a niektorí sa k Maestrovi vybrali a napísali svoj vlastný príbeh.
Johnny je výnimočný mladý muž. Keď som ho stretol prvý krát, jeho vnútorná iskra ešte nebola taká zreteľná, bola skrytá niekde vo vnútri.

* * *

SaS chce zjednodušiť rozvody manželstiev


Právna norma má zaviesť inštitút dohody o rozvode manželstva, ktorú by malo byť možné uzavrieť vo forme notárskej zápisnice.

BRATISLAVA. Rozvod manželstva by mohol byť jednoduchší. Počíta s tým návrh novely zákona o rodine, ktorý na júnovú schôdzu NR SR predložili poslanci SaS Juraj Droba a Martin Poliačik. Navrhovatelia chcú novelou zmenšovať zasahovanie súdov a štátu do súkromnej sféry jednotlivcov pri rozvode manželstva.

Právna norma má zaviesť inštitút dohody o rozvode manželstva, ktorú by malo byť možné uzavrieť vo forme notárskej zápisnice. Návrh rieši aj preskúmavanie príčin a dôvodov rozvodu manželstva v konaní pred súdom v prípade, že obaja manželia s rozvodom súhlasia.

http://www.sme.sk/c/6399979/sas-chce-zjednodusit-rozvody-manzelstiev.html

PO BOJI:  ĽUDIA, KTORÍ UŽ DOSIAHLI SVOJE PRÁVA,  ŽIŤ V OFICIÁLNOM „MANŽELSTVE“ A „VYCHOVÁVAŤ“ DETI.  (Holandsko)