Gay Pride Bratislava: Organizátori bez masky

517

 

Veľvyslanectvá 20 štátov sa stavajú na podporu  Gay Pridu Bratislava 2011 (viď link ambasády USA na Slovensku).  Odmaskovanie máme tu.  Je na zamyslenie sa, že Gay Pride 2011 v Bratislave podporuje aj veľvyslanec Maďarska (ktoré v Budapešti gay pochod v júni 2011 zakázalo) ako aj poľský veľvyslanec.  Minulý rok písomné protesty a žiadosti nášho združenia veľvyslanectvá západných štátov ani nevzali na vedomie.  Aj to zrejme patrí medzi západné poňatie „demokracie“, v ktorej pravdepodobne morálku, pravdu a Božie zákony považujú za „extrémizmus“.   Anton Selecký

http://slovakia.usembassy.gov/duhovy_pride_spolocne_vyhlasenie_20_velvyslancov.html

Stojí za to prečítať si výhražný, drzý a vrcholne   „extrémistický“ (v tomto prípade to asi je v poriadku)  článok   Petra Weisenbachera , výkonného riaditeľa Gay Pridu Bratislava 2011:

„Ak ste teda zabudli o čo sa rozohrala partia medzi vyvolávačmi ducha Jozefa Tisa v maškarných kostýmoch a ľudsko-právnymi aktivistami, aktivistkami, známymi osobnosťami i minimálne tisíckov bežných občanov tejto krajiny 22. mája minulého roka, spite ďalej. Len sa potom nečudujte do čoho sa to zobudíte. A ak nie, tak poďte pomôcť „našej mladej republike“ zložiť reparát zo štátnosti. Zvolená vláda, minimálne personifikovaná najvyššími štátnymi predstaviteľmi, o to nestojí.

Ale veď to predsa nevadí, republika bola a ostáva vecou verejnou a medzi štát a vládu dávať rovnátko už nechceme, či?“

autor je výkonný riaditeľ Dúhového PRIDE Bratislava

http://www.jetotak.sk/editorial/duhovy-pride-2011-reparat-zo-statu

Ešte príšernejší slovník má neuveriteľne jedovatý článok  renomovanej lesby  Hany Fábry  (citát a link nižšie) proti pochodu Združenia za ochranu rodiny, ktorý sa uskutočnil 28. mája 2011  v uliciach Bratislavy.  Zdá sa, že  „diskriminovaní“ propagátori LGBT to majú „našliapnuté“ v štýle Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie.  Aký bude „výstrel z Auróry“? Ten  zrejme určí ďalší nátlak na slovenskú spoločnosť, ktorá možno ustojí  – alebo aj neustojí  – nápor  „ľudských práv“ antimorálky.  Zdá sa, že s mlčaním kompetentných morálnych autorít  Slovenska sa im to aj podarí.  Ak však nezasiahne Boh…

„Najlepšia obrana je prevencia? Tak treba rozumieť zástancom tzv. tradičných rodín, ktorí minulý piatok vyrazili do bratislavských ulíc na pochod proti homosexualite? Smiešne až do plaču. Združenie pre ochranu rodiny pritom zneužilo na svoje ciele deti, keď im vložilo do rúk transparenty s „prorodinnými“ frázami.

Títo milujúci blížneho svojho, títo bohom povolaní samozvaní ochrancovia morálky si zrejme neuvedomujú, že ľudia, proti ktorým broja so slovami o zatratení na perách, sú deti, ktoré tiež pochádzajú z „tradičných“ rodín.

Už teraz totiž žijeme v štáte, ktorého vrcholní predstavitelia dovolia polícii zasiahnuť proti dvom pubertálnym chlapcom, provokujúcich tento maškarný sprievod, ale ku ktorým sa ľudskoprávna organizácia Amnesty International musí dovolávať petičnou výzvou na ochranu účastníkov a účastníčok Dúhového Pride, pretože krvavá skúsenosť z minulého roka vyvoláva oprávnené pochybnosti, na čej strane stojí Lipšicov neokatolícky rezort vnútra. Nesmrdí tu niečo?“

http://www.jetotak.sk/editorial/rodina-ako-zamienka

Zopakujme si, čo ide chrániť 20 veľvyslancov v Slovenskej republike, primátor Bratislavy Milan Ftáčnik, celá slovenská polícia, a povedzme rovno, svojím mlčaním aj morálne autority Slovenska: