Európsky superštát už za dverami!

541

 

Francúzsko a Nemecko navrhujú kolektívnu „vládu“ eurozóny pod vedením prezidenta EÚ.

Ďalej navrhujú daň na finančné transakcie a zakotvenie princípu vyrovnaného rozpočtu do ústavy členských krajín eurozóny. Zaznelo to na spoločnej tlačovej konferencii francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho a nemeckej kancelárky Angely Merkelovej po ich dnešnom rokovaní v Paríži. Euro po ich vyhlásení zmazalo straty voči doláru, napísala agentúra AFP.

http://finweb.hnonline.sk/c1-52591660-merkelova-a-sarkozy-chcu-kolektivnu-vladu-eurozony

Toľko správa spred niekoľkých dní. Milí priatelia, myslíte si, že to je náhoda?

Kde sú farizejské reči a ubezpečovania, že „Európa nikdy nebude superštát?“ Kto si to pamätá, pri zvolení európskeho „prezidenta“ Hermana von Rompuya? Dnes je navrhnutá európska vláda. Je to dôkaz toho, že taktika neuveriteľného uspávania ľudstva dokonale funguje. Len dokonale? Priam geniálne! Keď 21. augusta 1968 tanky v bývalom Československu zburcovali do jednoty všetkých 15 miliónov našich občanov, dnes to isté – zničenie suverenity európskych štátov – sa deje za potlesku a tanca „demokraciou“ nadrogovaných a rozhádaných občanov, pre ktorých sa konzum stal takmer jediným „bohom“. A „otec lži“ triumfuje.

„Evropa nikdy nebude supervelmoc ani superstát.“

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/evropa-nikdy-nebude-supervelmoc-ani-superstat-na-rozdil-od-usa-na-nas-nezalezi-1yb-/kavarna.aspx?c=A091125_184304_kavarna_bos

Už dlhšiu dobu uverejňujeme informácie a materiály, ktoré jasne poukazujú na horúčkovité napĺňanie plánov Iluminátov na NWO – New World Order – teda tzv. Nový Svetový Poriadok.  Urobme si teda malú rekapituláciu:

Toto všetko sa deje, skryto a kamuflovane, zakiaľ čo my sa tu zúčastňujeme na „Pohodách“ festivaloch, koncertoch, sledujeme Európsku futbalovú superligu ako to najdôležitejšie na svete, alebo svadby, rozvody a škandály umelých celebrít.  Ilumináti sami uvádzajú:

“Náš cieľ bude dosiahnutý v okamihu, keď na nás nepadne ani podozrenie. Urobíme to tak, aby si nevšimli zmeny, keď sa budú diať. Vždy budeme stáť nad relatívnym poľom ich skúseností pre vedomosť tajomstiev slobodomurárov… Vždy budeme pracovať spoločne a zostaneme spojení krvou a tajomstvom. Toho kto prehovorí – čaká smrť…”
Tieto slová z akýchsi inštrukcií Iluminátov ste si tu už mohli vypočuť v uverejnenom videu “Odhalenie”
Zopakujme si:

To všetko sa deje, dokonca nás oni sami o tom informujú.  Zrejme je to už v domnení, že obyvateľstvo už nie je schopné tomu vzdorovať, resp. reagovať na situáciu, ktorá je už v podstate tesne pred vypuknutím.

 Preto sa nad tým všetkým zamyslime, a využime túto dobu milosti, kedy nám Nebo ponúka  záchranný koráb – Božie Milosrdenstvo a Nepoškvrnené Srdce Panny Márie.

Anton Selecký