Demonštrácia pred čínskou ambsádou v Bratislave (a ďalšie akcie Jany Tutkovej a CBR)

687
CBR Aktuality

P.O. Box 1
054 01 Levoča
055 234 5793
www.pravonazivot.sk
info@pravonazivot.sk

Milý priateľ, milá priateľka Cbr,

potratene dieta cinskej matky

príď protestovať proti násilným potratom tento utorok 3. júla o 8h pred čínsku ambasádu v Bratislave.  Protest s bannermi potratu potrvá do 12.30h.  

Minulý mesiac bola zverejnená táto drastická fotografia a príbeh ženy, ktorej vláda dala urobiť potrat v siedmom mesiaci, sa dostal do svetových médií.

Nájdi si, prosím, čas ukázať čínskym občanom a diplomatom, že násilné praktiky ich štátu sú odporné.  Hoci ekonomicky závisí Západ od ich exportu a preto nepočuť slovko kritiky od európskych politikov, aspoň sa pokúsime navrtať svedomie zástupcom čínskej vlády u nás.

Potvrď svoju účasť emailom alebo aj na mobile 0907 455 579. Zavolaj ďalších spolužiakov, ktorí majú prázdniny. Pozvali sme aj niekoľkých poslancov, tak možno aj tí prídu nás pozdraviť.

Čínsky minister na stretnutí G7 minulý rok navrhol násilnú politiku jedného dieťaťa pre celý svet (pre údajnú ekologickú záchranu planéty…) a nikto zo zúčastnených politikov neprotestoval ani sa neohradil!

Je čas na globálny aktivizmus.

Vaša    Jana Tutková

riaditeľka

**********************************************

Čínske veľvyslanectvo  v Slovenskej republike

Jančova 8b
811 02 Bratislava – Staré Mesto
cinska.ambasada@gmail.com

tel:   +421 (0)2 6280-4291

fax: +421 (0)2 6280-4291
www.cinskaambasada.sk

Veľvyslanec:

Gu Ziping

Komunikácia možná:  anglicky, čínsky, slovensky

 

 

CBR Aktuality

P.O. Box 1
054 01 Levoča
055 234 5793
www.pravonazivot.sk
info@pravonazivot.sk

 

Milí priatelia,

venujte prvý týždeň prázdnin zachraňovaniu nevinných počatých životov s výstavou CBR. Poďte s nami na najväčšie masové akcie tohto leta:

 

vierozvestci5. júl              Cyrilometodská slávnosť v Nitre

Na štátny sviatok sv. Cyrila a Metoda, ktorých príchodom skončilo pohanské obetovanie novorodencov, bude výstava Stop genocíde v centre Nitry, kde bude celebrovať sv. omšu Mons. Stanislav Zvolenský, predseda Konferencie biskupov Slovenska, tradične za účasti premiéra Róberta Fica. Stretnutie dobrovoľníkov je vo štvrtok ráno o 8 hod pred kaplnkou sv. Michala na Vršku. Vašu pomoc potrebujeme cca. do 13-14 hod, kým sa davy nerozídu.

 

logo Pohody5.-6. júl           Hudobný festival Bažant Pohoda v Trenčíne

Vo štvrtok sa z Nitry výstava presunie do Trenčína, na najväčší hudobný festival na Slovensku. Stretnutie dobrovoľníkov je vo štvrtok o 16 hod pred železničnou stanicou v Trenčíne. V piatok bude výstava pokračovať do zotmenia, takže nám bude treba posily.

 

bazilika7.-8. júl          Marianska púť v Levoči

Sobota a nedeľa počas marianskej púte v Levoči býva napraskaná pútnikmi s každoročnými odhadmi do pol milióna ľudí. Stretnutie dobrovoľníkov je pri zimnom štadióne v Levoči v sobotu o 12 hod. Púť ako i naša výstava končia o 14 hod v nedeľu.

 

Súčasťou Vašej pomoci na všetkých troch podujatiach bude rozdávanie letákov, zbieranie podpisov do petície a diskusia s okoloidúcimi pri paneloch výstavy. Občerstvenie a ubytovanie budú zabezpečené, cestovné preplatené. Prosím, potvrďte svoju účasť emailom na adrese info@pravonazivot.sk alebo telefonicky na jednom z týchto čísel:

0948-023318 (O2)
0902-258672 (Telekom)
0907-455579 (Orange)

Vopred vďaka za Vašu ochotu a horlivosť.

 

Jana Tutkova

S pozdravom,

 Jana Tutková

riaditeľka