Bratislava: Príďte na Pochod požehnania!

216

http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20110620009

 

 

Keď som sa prednedávnom v Bratislave zúčastnil s tými “čudnými zvyškami” čo nielenže srdcom veria, ale sú ešte dokonca aj ochotní ústami vyznávať, (Rim 10) že Ježiš je Pán, na zhromaždení za záchranu rodiny a zastavenie totality antihodnôt, tak som sa jednoho z nich len tak pre zaujímavosť opýtal: Čo očakávate od vášho avizovaného pochodu ulicami Bratislavy, ktorý pripravujete koncom mája?

Mladý muž sa zamyslel a úplne vážne mi povedal toto: “Viete, aké by to bolo úžasné, keby sa našiel odvážny kňaz, alebo aj biskup, čo by kráčal na čele tohto sprievodu s Eucharistiou v ruke? Viete, koľko Božích milostí by dostalo toto mesto a jeho obyvatelia?

Priznám sa, že som dlho rozmýšlal, či sa nájde na Slovensku pastier, čo by sa s modlitbou na perách a v ruke s Eucharistickým Kristom postavil proti tomu, aby sme svojou zbabelosťou, ľahostajnosťou a lenivosťou na Slovensku, ktoré je zasväté Sedembolestnej Panne Márii uzákonili modloslužbu. Štatisticky, je tu síce kresťanov veľa, ale voľajako vôbec nežijeme podľa evanjelia.

http://azn.nawebe.net/view.php?nazevclanku=nebudme-ti-co-sa-protivia-pravde-a-povoluju-nepravost&cisloclanku=2011050005

Vážení priatelia,

nie je tomu tak dávno, čo sme sa s nádejou modlili za to, aby niektorý náš otec biskup prešiel naším hlavným  mestom s modlitbou na perách a v ruke s Eucharistickým Kristom sa postavil proti tomu, aby sme svojou zbabelosťou, ľahostajnosťou a lenivosťou na Slovensku, ktoré je zasväté Sedembolestnej Panne Márii uzákonili modloslužbu.

Ani nepretieklo v Dunaji veľa vody a Boh vypočul naše modlitby. Podporme teda nášho otca arcibiskupa Stanislava Zvolenského, ktorý sa netradičným spôsobom rozhodol prejsť so Sviatosťou Oltárnou nielen ulicami veľkej časti Bratislavy, ale aj o 13.15 hodine z Bratislavského hradu udeliť eucharistické požehnanie mestu Bratislava a celému Slovensku. Kto môžete, príďte pozdraviť Sviatosť Oltárnu po označenej trase a na Bratislavský hrad.

Anton Čulen