Aktuálne: V rámci vraj „korektnosti a tolerancie“ ničia ľudskosť

358

D11CKam sme sa to dostali?   Sme slepí a hluchí?  Toto má byť demokracia,  o ktorej sme snívali?  Sme už uspaní, nadrogovaní, alebo máme vymytý mozog?   Toto je to, čo teraz ledva zisťujeme?  A to akože s týmto sa už nedá „nič“ robiť?  KTO menovite je vlastne za tým? Volíme  si  strany a vlády, ktoré nás vlastne likvidujú?  Do akej  diablovej  „Únie“ sme to vstúpili? Kde zostala ostražitosť?  Akú samostatnosť to vlastne oslavujeme?  Odpovie niekto na to vôbec?     Anton Selecký

Bezmocní Chorváti a ich deti. Zvrátenosť už na základných školách požehnaná vládou!

Sexuálna výchova na základných školách

Chorvátsko 30. januára (HSP/LNBQ/foto: Guardian.co.uk)

Chorváti čelia najmasívnejšiemu útoku proti všetkému tradičnému, dokonca horšiemu, než ním bola takmer 50-ročná juhoslovanská komunistická diktatúra.

Nová, ľavicová vláda na čele s bývalým komunistom Milanovičom sa snaží udržať si voličskú základňu nielen otvorenou vojnou proti katolíckej Cirkvi, ale stavia všetky karty na radikálnu hodnotovú revolúciu, ktorá má obrátiť Chorvátsko na krajinu s legislatívou najliberálnejších krajín sveta.

Ľudský život a rodina predmetom tvrdého útoku vlády. Potom, čo sa Chorvátsko zaradilo medzi krajiny s najliberálnejšou legislatívou v otázkach umelého oplodnenia a očakáva nový Zákon o rodine, ktorý má odobriť homosexuálne manželstvá s možnosťou adopcie detí; ako aj legalizovať ľahké drogy a eutanáziu; vláda už uviedla do škôl od tretieho ročníka ZŠ až po ukončenie strednej školy povinnú sexuálnu výchovu inšpirovanú gender ideológiou so zámerom otvoriť deťom dvere do sveta sexu.

http://www.hlavnespravy.sk/bezmocni-chorvati-a-ich-deti-zvratenost-uz-na-zakladnych-skolach-pozehnana-vladou/67731/

Za jednu „výchovnú“ po zadku rodičia takmer skončili vo väzení

Jolka (10) a Julka (11) otehotneli po podozrivej adopcii do Talianska!

Ďalší škandál týkajúci sa adopcie slovenských detí! Podarilo sa nám získať spoveď profesionálnej mamy z detského domova, ktorá nám odhalila šokujúci prípad dvoch maloletých sestier. Po adopcii do Talianska otehotneli, na Slovensku to však až doteraz nikoho nezaujímalo
Tatiana Lipková je ustarostená: „Prečo nikto nezisťuje priamo v Taliansku, čo sa s ‚mojimi‘ dievčatami stalo?“ Dievčatá milovali tanec a krásne šaty, vraj sa cítili vtedy ako princezné.

Bývalá zamestnankyňa detského domova na západnom Slovensku Tatiana Lipková sa päť rokov starala o dve sestry ako profi mama. Deti nevyrastali v domove, ale u nej doma.
Keď o ne prejavila záujem rodina z Talianska, boli všetci šťastní. „Vždy som im hovorila, že nie som ich maminka, aj keď ma tak môžu volať. Boli pripravené, že raz sa možno nájde niekto, kto ich prijme za vlastné a to bude ich mamička a otecko,“ spomína Tatiana.
Do podrobností zájsť nemôže, lebo ešte stále je viazaná mlčanlivosťou. Nič to nemení na tom, že v roku 2008 deti odišli do Talianska…  Viac na:

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/skandal-jolka-10-julka-11-otehotneli-po-podozrivej-adopcii-do-talianska.html

Tlačová konferencia o potratových tabletkách

http://www.tyzden.sk/rozhovory-dna/tabletka-ktora-zabija-deti.html