Aktuálne: Slovensko chystá pochody za život, Goran dnes v Bratislave!

290

!cid_image2

E-mail Fóra života

25. február 2013

 Nechať žiť je správna voľba!

Milí priatelia a priaznivci,  presne mesiac zostáva do vyvrcholenia trinásteho ročníka kampane 25. marec – Deň počatého dieťaťa. Budú tomu predchádzať intenzívne dni plné rôznych podujatí, pochodov za život, rozdávania bielych stužiek – symbolov ochrany života, a propagovania Európskej občianskej iniciatívy Jeden z nás.

Na to, aby sme to všetko zvládli, potrebujeme aj vašu pomoc a pozývame vás k dobrovoľníckej spolupráci, o ktorej sa viac dozviete v nasledujúcich riadkoch. Budeme radi, ak nám svoju podporu vyjadríte aj venovaním 2% zo zaplatenej dane za minulý rok a najmä svojimi postrehmi, návrhmi a pripomienkami.

S úctou a vďačnosťou,

Marcela Dobešová

predsedníčka Fóra života

Pomôžte nám pomáhať

ľubovoľným príspevkom na číslo účtu

Fóra života 0422874576/0900

Za Vašu pomoc vopred ďakujeme!

zivot

 

!cid_image3Hľadáme dobrovoľníkov

Pozývame všetkých, ktorým záleží na ochrane tých najbezbrannejších, aby sa aj tento rok zapojili do dobrovoľníckych aktivít pri organizovaní kampane 25. marec – Deň počatého dieťaťa. Možností je niekoľko… viac »

 

pochodimage5

Pochody za život 2013 

Fórum života pozýva všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud ešte nenarodených detí, na pochody za život 2013, ktoré sa uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach.

Príďte aj vy vyjadriť svoj postoj… viac »

Subkomisia pre bioetiku o registrácii potratových tabletiek

ruimage6Situáciou spôsobenou registráciou takzvaných potratových prípravkov Medabon a Mifegyne na Slovensku sa venovala 16. februára v Bratislave Subkomisia pre bioetiku Teologickej komisie KBS. Jej členovia opätovne konštatovali, že registrácia je veľmi závažnou, smutnou skutočnosťou… viac »

 

Podporte pro-life aktivity svojimi 2%

Fórum života je najväčšou pro-life platformou na Slovensku, podporujúcou rodinu, ženy s deťmi v ťažkých životných situáciách a ochranu života od počatia po prirodzenú smrť. Dvomi percentami zo zaplatenej dane prispejete k tomu, aby sa tieto projekty stávali skutočnosťou… viac »

evelynimage8

Zomrela Evelyn Billingsová

16. februára 2013 ráno zomrela vo veku 95 rokov po krátkej chorobe detská lekárka a embryologička – histologička, priekopníčka prirodzenej regulácie počatia Evelyn Billingsová. Spolu s manželom Johnom predstavili ovulačnú metódu, ktorá nesie ich meno.

Staňte sa našimi podporovateľmi v Klube Fóra života

a priateľmi na stránke Fóra života na Facebooku.

2013 © Fórum života. Chránime ľudský život od počatia až po prirodzenú smrť a podporujeme rodinu ako ideálny priestor pre vznik a rozvoj života.

www E-mail Fóra života  a priateľmi na stránke Fóra života na Facebooku.

2013 © Fórum života. Chránime ľudský život od počatia až po prirodzenú smrť a podporujeme rodinu ako ideálny priestor pre vznik a rozvoj života.

Goran na Slovensku