Aktuálne: Návšteva francúzskeho prezidenta v Bratislave – príďte podporiť rodinu! Miss World je proti potratom

211

V utorok ( 29. októbra 2013) sa uskutoční zhromaždenie na podporu RODINY na Slovensku a vo Francúzsku

Bratislava 28. októbra 2013 (HSP/Foto:TASR)

Krátke verejné zhromaždenie sa uskutoční 29.10.2013 o 14:30 pred prezidentským palácom

Pri príležitosti návštevy francúzskeho prezidenta na Slovensku sa 29.10. uskutoční pokojné verejné zhromaždenie občanov s cieľom upozorniť na potrebu ochrany a podpory rodiny. Občania sa stretnú o 14.30 pred prezidentským palácom v Bratislave a vyjadria tak podporu rodine na Slovensku a vo Francúzsku.

rodina9286

Stretnutie je aj reakciou na ignorovanie požiadaviek miliónov Francúzov, ktorí v uliciach Francúzska v uplynulých mesiacoch žiadali ochranu rodiny založenej manželstvom muža a ženy zo strany francúzskej vlády a prezidenta.

Slovensko na Národnom pochode za život v septembri zažilo úžasný prejav podpory ochrany života a rodiny, prišlo najviac ľudí po novembri ’89. V duchu Národného pochodu za život prídeme ako občania žiadať ochranu rodiny založenej manželstvom muža a ženy ako najlepšieho priestoru pre výchovu novej generácie ako na Slovensku, tak aj vo Francúzsku a v celej EU. “V utorok prídeme pokojne privítať pána prezidenta na Slovensku a povieme mu, že si ctíme a vážime RODINU a žiadame jej všemožnú ochranu a podporu ako na Slovensku, tak aj vo Francúzsku a celej EU,” informuje Tomáš Kováčik, zvolávateľ verejného zhromaždenia.

Krátke verejné zhromaždenie sa uskutoční 29.10.2013 o 14:30 pred prezidentským palácom.

http://www.hlavnespravy.sk/dnes-prebehne-zhromazdenie-na-podporu-rodiny-na-slovensku-a-vo-francuzsku/163486/
Všetky „celebrity“ sa nedajú kúpiť  pre „kultúru smrti“

meganyoungMiss World 2013 Megan Lynn Young:

„Som proti potratom,“  „Sex je pre manželstvo“ a „Manželstvo je na celý život“

Megan Lynne Young  , 23-ročná  kráľovná krásy nedávno získala titul Miss World Filipíny a neskôr bola korunovaná  na indonézskom ostrove Bali ako Miss World 2013.  Ako prvá filipínčanka zvíťazila na súťaži Miss World.  V rozhovore pre TV ANC vyhlásila : „Som proti potratom.  Som pre život .“   „Sex je pre manželstvo, to je moja viera.“ Dodáva:  „Som proti rozvodom“ , a “ Manželstvo je na celý život.“