Aktualizované: Myslíte si, že vaše deti sú v bezpečí?

191

Milí priatelia, často sa stretávame s pojmom „holokaust“. Je spájaný s genocídou počas II. svetovej vojny, páchanej nacistami. Nikto však nepripomenie, že taký istý holokaust, – len modernými a zákernými metódami – páchajú kruhy navlas podobné tým nacistickým  dnes, a ktovie, kam až mienia zájsť, ak sa im v tom nezabráni. Nedávno sa ozval istý „vedec“ Miroslav Mitlöhner v Českej republike, že postihnuté deti by mali byť už len z rozhodnutia „lekára“ proste zabité.   Miroslav Mitlöhner proste nazýva postihnuté deti „netvormi!“  Pána Miroslava Mitlöhnera nikto neobvinil, nezatvoril, nevypočúval na polícii!   Skúste však niečo povedať na homosexuálov!  A ste nezamestnaní, ak nie niečo horšie….  Prinášame vám prednášku o tom, čo sa už dávnejšie deje a čo by ste mali vedieť.

Ani nie tak dávno…

http://www.magnificat.sk/2013/05/monitoring-biskup-zolitsch-kristova-smrt-neznamena-vykupnu-obet-ale-solidaritu-s-chudobnymi-a-i/

moštrumJeden z tzv. „inakších“ -Monštrum v ľudskej podobe: Exmoderátor BBC Savile zneužíval chorých aj mŕtvoly

dnes 09:42 3

V minulosti slávny moderátor BBC Jimmy Savile zneužíval obete vo veku 5 – 75 rokov. Boli medzi nimi chorí ľudia a dokonca aj mŕtvoly.

Jimmy Savile zneužil stovky obetí. Foto: profimedia.sk

 Bývalá televízna hviezda, Jimmy Savile, ktorý zomrel v roku 2011 vo veku 84 rokov, si uspokojoval svoje zvrhlé chúťky na stovkách obetí na 28 psychiatrických klinikách. Zneužíval ich priamo v ich posteliach, na chodbách alebo v kanceláriách.

Savile využíval kontakty v najvyšších kruhoch, aby si zabezpečil bezproblémový vstup do liečební. Predstieral pritom charitatívnu činnosť.

Medzi jeho obeťami neboli len pacienti, ale aj návštevníci a zamestnanci, informovala BBC. Bývalý moderátor zneužil aj nespočetné množstvo mŕtvol.

http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/monstrum-ludskej-podobe-exmoderator-bbc-savile-zneuzival-chorych-aj-mrtvoly.html

Bohom ustanovenú rodinu dávajú na roveň  diabolskej zvrátenosti a morálnych netvorov – nekonečná drzosť  patologických oblúd – kto ich konečne pošle kam patria? 

sartaSatanisti označujú zväzky gayov za svoje „sviatosti“ 

Kedykoľvek sa Američania budú snažiť obmedziť potraty alebo podporiť zákony o manželstve, prívrženci satana sa vždy ozvú, aby to prekazili, ako sľubuje národný hovorca organizácie Satanic Temple, sídliacej v New Yorku.

Líder tejto organizácie „Lucien Greaves“ pre detroitské periodikum Metro Times povedal, že by rád pomohol ženám, ktoré súhlasia s pro-life zákonmi. Ale potratové obmedzenia podľa neho ohrozujú náboženské presvedčenie satanistov. Dodal, že „manželstvo“ gayov je ich „sviatosťou“.

Michiganský guvernér Rick Snyder, Republikán umierneného podnikateľského krídla strany, sa podľa Luciena „snažil znemožniť ženám ukončiť svoje tehotenstvo.“ Návrh zákona, ktorý guvernér podpísal, vstúpil do platnosti minulú Veľkú noc. Tento návrh vyžaduje od štátnych zariadení vykonávajúcich potraty, aby zlepšili svoje zdravotnícke a bezpečnostné štandardy, riadne pochovávali potratené deti a uistili sa, že ženy do potratu neboli nútené. Ďalší návrh, ktorý od ľudí vyžadoval, aby si špecificky zvolili plány zahrňujúce potrat, bol ako zákon prijatý v marci.

Snyder už predtým podpísal zákon, ktorý od lekárov žiadal, aby všetkým ženám umožnili vidieť obraz svojho dieťatka prostredníctvom ultrazvuku, poskytnutého pred potratom.

Cítime, že by sme mali chrániť ženy pred zbytočnými procedúrami, akou transvaginálny ultrazvuk je,“ povedal Greaves. Návrh zákona týkajúci sa tejto problematiky, nenariaďuje lekárom zákrok poskytovať, hoci potratári ho pri potratoch pravidelne poskytujú.

Pre webstránku Vice.com Greaves povedal, že jeho luciferovi nasledovníci sú „občiansky uvedomelí, spoločensky zodpovední satanisti.“

Jedna z vecí, ktorej sa pevne zastávame, sú práva gayov,“ dodal.

http://www.stopautogenocide.sk/clanky/homosexualita-lgbt—homoideologia/satanisti-oznacuju-zvazky-gayov-za-svoje—-sviatosti—.html

KINO (repríza) Bitka pri Viedni

i

Gabriele Kubyová: ‚To ste nevedeli, pán sused, pani suseda? ‚

Hovorím ľuďom, čo sa deti na sexuálnej výchove učia: Že môžu mať sex kedykoľvek a s kýmkoľvek, vždy keď majú na to chuť …! „Gender“ je ideológia, ktorá ničí rodinu.

Stuttgart, 26.6.2014 (kath.net) 017 149 – „Predpokladajme, že moji susedia majú školopovinné deti alebo vnúčatá, tak im rozprávam, čo sa deti na sexuálnej výchove učia: Že môžu mať sex kedykoľvek, keď majú na to chuť, so sebou samým (masturbácia od úplne raného veku) s chlapcom alebo dievčatkom či s oboma a ako sa to robí … To ste nevedeli, pán sused, pani suseda? Povedala to Gabriele Kubyová v interview pre kath.net. Sociologička, spisovateľka a vedkyňa zaoberajúca sa „genderom“ sa 28. júna zúčastní na „Demonštrácii za všetkých“ (za rodinu) v Stuttgarte. 

kath.net: V sobotu sa koná v Stuttgarte „Demonštrácia za všetkých“. Ako vysvetlím svojmu susedovi, že by tam tiež mal prísť?

Gabriele Kuby: Predpokladajme, že moji susedia majú školopovinné deti alebo vnúčatá, tak im rozprávam, čo sa deti na sexuálnej výchove učia: Že môžu mať sex kedykoľvek, keď majú na to chuť, so sebou samým (masturbácia od úplne raného veku) s chlapcom, alebo dievčatkom, či s oboma a ako sa to robí, napr. orálne a análne a kde môžu ísť na potrat bez vedomia rodičov, ak nevyjde antikoncepcia. To je štandard nemeckej Spolkovej centrály pre zdravotnú osvetu SCZO a Svetovej zdravotníckej organizácie WHO. … (porovn. „Standards for Sexuality Education in Europe“ WHO a SCZO). To ste vôbec nevedeli, pán sused, pani suseda?

Zelená vláda Badenska-Württemberska však priam šialene zachádza ešte ďalej: Deti byť majú od prvého ročníka v každom predmete! konfrontované s LSBTTIQ (LGBTI). Čo to znamená? Spýtajte sa svojich detí! Tí vám objasnia, že ste beznádejne zaostalí, keď nepovažujete lesbické, homosexuálne, bisexuálne, transsexuálne, transgenderové, intersexuálne – skrátka iné spôsoby života – za rovnako dobré, ako heterosexuálne.

Deti sú totiž vychovávané k „prijímaniu“ všetkého, to znamená majú každý sexuálny štýl života považovať za dobrý. Tolerancia aktivistom LGBTI a zástupcom ich záujmov v politických úradoch totiž nestačí. Nedokážete to uveriť? Deti a mládež predsa chcú rodinu, ako hovoria. Správne! Prieskumy zhodne ukazujú, že 80 až 90 percent mladistvých chce rodinu. Presne preto musíme vychádzať do ulíc!

kath.net: Zriedka sa masy mali tak dobre ako ľudia dnes v Nemecku. Hrozba „genderu“ sa zdá byť čisto virtuálna. Nikoho netlačí topánka. Prosím ukážte nám konkrétne nebezpečenstvá tejto ideológie.

Gabriele Kuby: Ste si celkom istý, že nikoho netlačí topánka? Depresie a strach sú masovým javom, psychické problémy sú už hlavnou príčinou zlyhaní na pracovisku, 20 percent detí prichádza už do materskej škôlky s poruchami správania.

A ešte tu máme problém, že vymierame, hovorí sa však radšej o „demografickej kríze“. Tieto počty sa v štatistikách a vo verejnom povedomí nedávajú do príčinného súvisu s rozpadom rodín. K rozpadu rodiny sa zasa pristupuje ako k prírodnej katastrofe, ale z veľkej časti je to výsledok politiky nepriateľskej voči rodine, ako ju realizuje EÚ s celou svojou mocou.

Politika je poháňaná ideami. Konštrukciu ideí, ktorá manipulačne a nakoniec totalitárne presadzuje mocenské záujmy, nazývame ideológiou. „Gender“ je ideológia, ktorá ničí rodinu. Už viac ako 10 rokov sa usilujem vniesť svetlo do týchto súvislostí.

Postupne sa ľudia prebúdzajú. Teším sa, že moju osvetovú knižku „Gender – nová ideológia ničí rodinu – Gender – eine neue Ideologie zerstört die Familie – si za dva mesiace kúpilo už 40 000 ľudí.

kath.net: Do akej miery je „gender-mainstreaming“ zameraná proti rodine?

Gabriele Kuby: Ideológia „gender“ tvrdí, že si možno pohlavie slobodne voliť a že každá sexuálna orientácia je rovnako dobrá – oboje dokáže každý vyhodnotiť ako nepravdu a ako program na zničenie rodiny.

Naša ľudská existencia spočíva na tom, že sme muž a žena a že sa množíme pohlavným spojením. Keďže ako jediné stvorenie nie sme viazaní inštinktom, ale vybavení slobodnou vôľou, potrebujeme morálne kritériá pre dobro a zlo. Dobré je, čo napomáha život, zlé je, čo napomáha smrť, neslobodu a totalitnú nadvládu. Politika „gender“ robí to druhé. Je veľkolepé, že teraz už aj v Nemecku sa stále viac ľudí povstáva proti tomu.

kath.net: Srdečná vďaka za rozhovor. –zg-