Aktualizované – Upozornenie!, monitoring: Nastáva blokáda internetu? Čudné dlhy Grécka, Slovensko hovorí Bruselu NIE, Je islamizácia zámerný postup svetovlády? Američania informujú o Bratislave, Klamárka Hillary, Posledná bitka dejín

314

***********************************************************

UPOZORNENIE:  Nastáva blokáda internetu? Nakoľko už nefunguje prepojenie stránky magnificat.sk na facebook a aj môj osobny facebookový účet je údajne „dočasne nedostupný“ – ja sa naň nemôžem dostať 

Účet dočasne nedostupný
facebook-verbotYour account is currently unable to use Facebook for Websites. For more information, please log in to www.facebook.com and follow the instructions you see there.  (samozrejme žiadne inštrukcie nefungujú – pozn.)
Odporúčame vám chodiť priamo na stránku magnificat.sk!    A. Selecký
P.S. Prosím vás všetkých, ktorí začínate mať podobné problény, nahláste nám ich na magnificatslovakia@gmail.com.  Počas poslednej doby sme zaregistrovali aj stovky útokov na našu webovú stránku, ako aj zvláštne chovanie sa našich PC. Využite preto ešte tento čas na masívne šírenie dostupných informácií!
***********************************************************

Sulík zostal prekvapený v nemeckej televízii. Dlhy sa škrtnú v dôsledku vojny, alebo revolúcie – a pohoda (!) 
00000049981Berlín 25. júna 2015 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

Europoslanec Richard Sulík vystúpil v nemeckej televízii v programe Maybrit Illner, kde diskutoval okrem iných aj s predsedom európskej komisie Martinom Schulzom

Témou bol odchod Grécka s eurozóny, ktorý je podľa Sulíka nevyhnutný, lebo Grécko nemá šancu prežiť v menovej únii s krajinami ako je Nemecko či Rakúsko bez toho, aby bolo neustále dotované. Za päť rokov bolo do Grécka natlačených 240 mld eur a v priebehu ďalších päť rokov tam bude musieť ísť ďalších 100 mld. Napriek tomu sa nezamestnanosť v Grécku zdvojnásobila, priemyselná produkcia sa prepadla na úroveň 70-tych rokov, ekonomika klesla o štvrtinu, štátny dlh vzrástol zo 120 na 175%. Sulík vníma Grécko ako obeť, zachraňujú sa miesto neho totiž nemecké a francúzske banky.

Ohľadne kvôt imigrantov vysiela Slovensko jasné NIE

Sam van Rooy: Dnešný islam = fašizmus

Ann Corcoran:Nebezpečný trend svetovlády

Americká antiimigračná organizácia informuje o bratislavskej demonštrácii

World Refugee Day protest: Most citizens of Slovakia do not want Muslim refugees

Posted by Ann Corcoran on June 24, 2015

The latest ‘Invasion of Europe’ news….

 

Slovakia

We’ve told you before about the plan by the European Commission to distribute mostly Muslim refugees (Syrians would make up a large portion of them) to all countries of Europe via a quota system.  In Bratislava on Saturday the people said NO loud and clear.

https://refugeeresettlementwatch.wordpress.com/

**********************************************************************************

Píšete nám: Zahodili si dobré fromfy z rúk
Po sobote Fico, Kaliňák a médiá zlyhali
Europa dnesnych dni zije imigrantami. Je to tema cislo jedna.  Aj na Slovensku
je odpor spolocnosti voci kvotam EU vyse 70%. V sobotu zvolali viacere
zdruzenia protest ktory bol  o.i. aj na podporu Slovenaska pri vyjednavani s
Europskymi instituciami, teda bolo to aj na podporu Predsedu vlady SR Roberta
Fica aby mal vacsi manevrovaci priestor  pri jednaniach, kde sa kludne mohol
odvolat na tlak zo strany obcanov ktori si nezelaju rozdelovanie podla kvot.

A media podobne, napriek kludnej akcii, media spojili protest s poprotestnym
konfliktu a do sveta roztrubovali ze protest bol neofasisticky extremisticky a
dokonca vyslali signal do sveta, ze protestujuci napadli brazilskeho
cyklopretekara, co bola vylozena fabulacia.  Media absolutne nepomohli Ficovi a
zbytocne postpinili Slovensko.  Viac na:  

Zahodili si dobré tromfy z rúk

Zbitý muž z bratislavských protestov: Nie som extrémista

demnostráciaa8-484725.06.2015 10:15:45|Zdroj: Sme| Foto: SITA

Kontroverzné reakcie vyvolalo video, ktoré zobrazuje policajný zásah proti mladému mužovi na zemi počas protiislamských protestov v Bratislave. Denníku Sme sa prihlásil hlavný aktér. Tvrdí, že nie je extrémista.

Zásah proti náhodným divákom? Muž má 32 rokov a pochádza zo severnej časti Česka, informuje denník.Údajne nie je extrémista a na protesty sa prišiel spolu s niekoľkými kamarátmi pozrieť len zo zvedavosti.

„Kvóty na imigrantov sú aj mne proti srsti, ale nijako zvláštne to neprežívam,“ dodal s tým, že policajti zbili aj jeho známych.

**********************************************

HOMO AGENDA – ÚSTREDNÁ TÉMA PREZIDENTSKEJ KAMPANE HILLARY CLINTONOVEJ

hilaryHillary Clintonová uverejnila video, kde ohlásila svoju kandidatúru za americkú prezidentku a porovnáva svoju osobné politické ambície k veľkým udalostiam v životoch bežných Američanov. Video s názvom „Začíname“ ukazuje ľudí, ako sa pripravujú na zvládnutie nových výziev, 175642495_f7db0f6626od založenia novej jarnej záhrady cez nové podnikateľské príležitosti po prípravu na nové rodičovstvo.

Väčšina príkladov má v podstate bežný scenár: mamu sťahujúcu sa pri hľadaní lepšieho školského obvodu pre svoje dieťa, pár očakávajúci svoje prvé dieťa, ženu pred odchodom do dôchodku, dieťa pripravujúce sa na svoju rolu v školskom predstavení. Ale scenár jednej bežnej životnej udalosti, manželstva, sa zdá byť vypočítaný, aby zapôsobil priamo na úzku, ale silnú skupinu voličov, homosexuálnu lobby, keďže jediný zasnúbený pár, ktorý ukazujú je pár homosexuálnych mužov. 

http://www.lifenews.sk/content/homo-agenda-%C3%BAstredn%C3%A1-t%C3%A9ma-prezidentskej-kampane-hillary-clintonovej

Klamstvo ako kampaň

O „slobode“ made in USA

Posledná bitka dejín

Bologna 25. júna 2015 (HSP/kath.net/jg/TASR/AP-Manu Fernandez)

rodinamedSr. Lucia z Fatimy: „Posledná bitka medzi Pánom a vládou satana sa vybojuje o manželstvo a rodinu.“

„Posledná bitka medzi Pánom a vládou satana sa vybojuje o manželstvo a rodinu.“ Táto veta stojí v liste, ktorý napísala sr. Lucia dos Santos, vizionárka z Fatimy, kardinálovi Carlovi Caffarrovi, bolonskému arcibiskupovi. Blog Rorate caeli uverejnil výťah z interview, ktorý kardinál poskytol talianskemu magazínu Voce di Padre Pio v marci 2008.

Ilustračné foto

Kardinál Caffarra dostal v r. 1980 od svätého pápeža Jána Pavla II. poverenie založiť Pápežský inštitút pre štúdium manželstva a rodiny, ktorého bol aj prvým prezidentom v r. 1981 až 1995. Keď prevzal túto úlohu, napísal list sr. Lucii, v ktorom ju prosil o modlitbu. V jej odpovedi bola aj spomínaná veta.

„Proti každému, kto sa zasadzuje za svätosť manželstva a rodiny sa bude v každom ohľade bojovať a bude odmietaný, pretože toto je rozhodujúca otázka,“ dodala sr. Lucia.

„Sv. pápež Ján Pavol II. takisto považoval túto otázku za kľúčovú,“ ako spomína kardinál Caffarra. „Týka sa piliera stvorenia, vzťahu muža a ženy v rámci generácií ´Ak sa tento základný pilier zničí, zrúti sa celá budova,´“ citoval kardinál Caffarra pápeža.